Anna Jakubiec na najwyższym stopniu podium - fot. Hugonacademy
REKLAMA

Squash

Wygrana Anny Jakubiec w LVK 2024

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W międzynarodowym turnieju squasha LVK Poznań 2024 w kat. U-13 zwyciężyła zawodniczka Legii, Anna Jakubiec. W kat. U-13 startował również Szymon Cienciała, zaś w kat. do lat 11 dwaj kolejni legioniści - Mateusz Paluchowski oraz Maciej Zagórski. Reprezentacja Polski do lat 13 zdobyła (drużynowo) złoty medal, zaś nasza kadra U-11 - brąz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
azazum - 15.05.2024 / 16:48, *.centertel.pl

Ładna i zdolna! Rośnie nam talencik!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.