Kranzach, Austria, hotel Seehof - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Letnie przygotowania w Austrii

Woytek, źródło: Legionisci.com

W połowie czerwca Legia Warszawa rozpocznie letnie przygotowania do nowego sezonu. Najpierw zespół będzie trenował w Legia Training Center, a następnie uda się na 9-dniowe zgrupowanie do Austrii.

Podobnie jak przed rokiem, Legia będzie stacjonowała w hotelu Seehof w Kranzach, niedaleko miejscowości Kössen. Obiekt dysponuje odpowiednim boiskiem i zapleczem. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 22 czerwca - 1 lipca. Podczas pobytu "Wojskowi" zagrają kilka meczów sparingowych, na ten moment przeciwnicy nie są jeszcze znani.



fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
geds - 17.05.2024 / 06:51, *.chello.pl

Zimą rozumiem bo nie ma warunków, ale latem? Coraz więcej klubów z zagranicy przygotowuje się w Polsce, a Legia wybudowała drogi LTC i wyjeżdż dać zarobić Austriakom. Zaraz powiedzą że tam mają sparingpartnerów. A Ci co przyjeżdżają do Polski ich nie mają?

odpowiedz
BRL - 16.05.2024 / 17:50, *.centertel.pl

Przyłączam się do pytających o sens tego wyjazdu.

odpowiedz
Andrzej Jawor.GSD. - 16.05.2024 / 16:20, *.vectranet.pl

Byłem tam rok temu na sparingu z cytryną. Piękne miejsce

odpowiedz
Zbyszek - 15.05.2024 / 15:27, *.sas.com

Jprdle za/po co?
To po to te miliony na LTC?
Czyżby obawiali się opadów śniegu, a może nastąpiło zmęczenie sezonem. Fatycznie po tylu żenujących meczach każdy by się zmęczył

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 15.05.2024 / 20:33, *.plus.pl

@Zbyszek:

Oglądaniem na trzeźwo na pewno

odpowiedz
Krzeszczu - 15.05.2024 / 05:41, *.tele2.se

A ja powtazam, do Gawrych z nimi i na Binduge! A nie po alpach, na rowerkach i w siatkonoge ;-))))

odpowiedz
Olek Kibolek - 14.05.2024 / 22:14, *.play-internet.pl

Miłego Wypoczynku chłopaki. ;)

odpowiedz
Sarcastico - 14.05.2024 / 22:06, *.inetia.pl

Oni powinno w najlepszym wypadku spędzić ten obóz jak Pradera, przy wyrębie lasu.

odpowiedz
Krzychu (L) - 14.05.2024 / 20:36, *.219.251

Ja rozumiem takie zgrupowania w styczniu ze jada gdzieś do ciepłych krajów gdy u nas jest mroz i snieg. Ale w lipcu mając tyle boisk treningowych.

odpowiedz
Sarcastico - 14.05.2024 / 22:02, *.inetia.pl

@Krzychu (L): Kulczyk mieszka niedaleko i pasożyt jedzie po instrukcje :P

odpowiedz
Biała si - 14.05.2024 / 18:44, *.vectranet.pl

Szkoda pieniędzy, to nic nie zmienia

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 14.05.2024 / 17:06, *.plus.pl

Znowu wygrzewanie odwłoków i humor gitówa, a później szybka weryfikacja w lidze przez Puszczę Niepołomice. Do roboty nażelowane lenie!!!!!

odpowiedz
Vuko - 14.05.2024 / 16:24, *.tpnet.pl

Fajne wakacje. Szkoda że tylko 9 dni nie 14

odpowiedz
Roberto - 14.05.2024 / 15:56, *.telekom.at

Zapraszamy w piękne Alpy????
Podajcie jak najszybciej datę sparingów, napewno się zjawię…..????

odpowiedz
Jony - 14.05.2024 / 16:50, *.98.70

@Roberto:
To do zobaczenia ;) też się wybieram

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 14.05.2024 / 15:15, *.tpnet.pl

Po kiego wała odpowiednie boisko i zaplecze?

Zakopane to dobry kierunek. Dwa razy dziennie na Kasprowy i z powrotem przez dziewięć dni.
Tylko znając ambicje i zaangażowanie naszych grajków to wynegocjują u
"Kudłatego" kolejkę linową.

odpowiedz
Lupus - 14.05.2024 / 15:26, *.centertel.pl

@(L)eve(L)64: Kolejka linowa w dół, a w górę per pedes

odpowiedz
Malarz wracaj do Bełchatowa - 14.05.2024 / 15:11, *.mm.pl

Będą ćwiczyć obronę strzałów wyłącznie rękami.

odpowiedz
Maik83 - 14.05.2024 / 14:41, *.centertel.pl

Ja bym ich wysłał do Australii

odpowiedz
kowboj - 14.05.2024 / 19:53, *.227.6

@Maik83 : Ja na prerie w Teksasie

odpowiedz
Marek - 14.05.2024 / 14:06, *.235.171

W tym roku bez pucharów i bez spiny można spokojnie budować drużynę na nowy sezon.

odpowiedz