Kuba Pawluk i Marcin Józefowski w klasie 505 zajęli trzecie miejsce
REKLAMA

Żeglarstwo

Legioniści na podium w regatach otwierających sezon kl. 505 i Nautica

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend na Zalewie Zegrzyńskim zorganizowane zostały regaty Pucharu Polski klas 505 oraz Nautica 450. W klasie 505, trzecie miejsce zajęła legijna załoga w składzie Jakub Pawluk i Marcin Józefowski. W klasie Nautica zwyciężyli Krzysztof Maksymowicz i Łukasz Maksymowicz, a drugie miejsce zajęła załoga w składzie Paweł Turczynowicz i Jan Turczynowicz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.