REKLAMA

Boks

Wyniki legionistów w Warsaw Boxing Cup

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend w Legia Fight Club, z okazji 80. rocznicy Bitwy pod Monte Cassino, zorganizowana została (przy współpracy Fundacji Wyczyn) bokserski turniej Warsaw Boxing Cup - Pamięci Bitwy pod Monte Cassino, w którym wystartowali pięściarze Legii.

Maciej Marchel (KB Legia) pokonał w kat. -67kg juniorów Maksymiliana Pawlaka (KSW Sokół Sokołów Podlaski) przez RSC w trzeciej rundzie. Kamil Wójcik (KB Legia) przegrał z Maksem Pardusem (Skorpion Warszawa) 1-2 w kat. -80kg juniorów. Wioletta Gajowiak (LFC) pokonała 3:0 Patrycję Kunę (KSW Motor Lublin) w kat. -54kg seniorek, Paweł Sulęcki (KB Legia) pokonał 3:0 Daniela Roszkowskiego (Top Team Łapy) w kat. -71kg seniorów, Michał Bultrowicz (KB Legia) wygrał 3:0 z Kacprem Mańką (Power Fight House) w kat. -75kg seniorów, Paweł Michalik (LFC) przegrał 1:2 z Marcinem Mergalskim (WKS Śląsk Wrocław) w kat. -75kg seniorów, Dmytro Mykytiuk (KB Legia) przegrał 0:3 z Błażejem Wierzbickim (KSW Sokołów Podlaski) w kat. -86kg juniorów, Arkadiusz Pawełczak (LFC) przegrał w drugiej rundzie z Wiktorem Małeckim (Motor Lublin) w kat. -86kg seniorów.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.