Tomas Pekhart i Marc Gual - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Corredor, Exposito, Koulouris, Duarte, Miritello - kto nowym napastnikiem?

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Sezon 2023/24 powoli dobiega końca. Nadal nie wiadomo, czy Legia Warszawa zagra w eliminacjach do Ligi Konferencji. Tymczasem w mediach pojawia się coraz więcej nazwisk piłkarzy, którzy znaleźli się w kręgu zainteresowań stołecznego zespołu. Pewne jest, że do Warszawy trafią Luquinhas i Claude Goncalves. Jeśli Legia zajmie miejsce w top 3, na transfery latem przeznaczy ok. 2,5 mln euro, a zimą kolejne pół miliona euro. W przypadku braku awansu do europejskich pucharów - kwota będzie o połowę niższa.



Legia od ponad pół roku rozważa złożenie oferty Erikowi Exposito. 28-letniemu napastnikowi Śląska w czerwcu kończy się kontrakt i teraz mógłby trafić do Warszawy. Stołeczny klub zaproponował mu pensję wyższą niż miał Josue - na poziomie ok. 700 000 euro rocznie. Hiszpan na pewno nie będzie narzekał na brak innych ofert w tym okienku transferowym.

Meczyki.pl donoszą o zainteresowaniu stołecznego zespołu pozyskaniem napastnika z Francji. Jest nim Killian Corredor, 23-letni zawodnik zespołu z Ligue 2, Rodez AF. On ma jednak ważny kontrakt i za jego pozyskanie trzeba zapłacić. W kontekście Legii pojawiło się również nazwisko Efthýmisa Kouloúrisa z Pogoni Szczecin, który "Wojskowym" strzelił w obecnym sezonie dwie bramki. Goal.pl twierdzi, że na celowniku Legii znalazł się środkowy napastnik Bruno Duarte z portugalskiego Farense. Greckie media donoszą natomiast o zainteresowaniu Juanem Miritello. To 25-letni Argentyńczyk, który gra jako wysunięty napastnik. Obecnie występuje w Asterasie Trypolis, a jego kontrakt wygasa w 2026 r.

Z kolei dziennik Daily Record informuje, że stołeczny klub jest zainteresowany pozyskaniem Marca Leonarda. 22-letni Szkot gra na pozycji środkowego pomocnika. Jest piłkarzem Brighton, ale aktualnie przebywa na wypożyczeniu do Northampton z League One.

Jak już pisaliśmy, Legia chce latem pozyskać dwóch nowych ofensywnych graczy do rywalizacji z Marcem Gualem i prawdopodobnie z Tomasem Pekhartem, który jest bliski przedłużenia umowy o kolejny rok.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (126)

+dodaj komentarz
Misiowaty - 07.06.2024 / 16:05, *.orange.pl

Nie dla Legii

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 19.05.2024 / 14:04, *.telefonica.de

Korpo biedaki lichwiarza mioduskiego i ich promocyjne po dacie ważności transfery .
Nikt z wyżej wymienionych do tej korporacji mioduskiego lichwiarza nie przyjdzie

odpowiedz
coach biedronka - 19.05.2024 / 12:46, *.stimo.net

przymiarki transferowe :Jannick Rochelt skrzydlowy ,Placheta,Duncan Macguire- napastnik,
z 1 ligi wzialbym Maksym Chlan, Angel Rodado,
ekstraklasa: Danny Trejo z Korony,Kolouris z Pogoni, pewnie przyjdzie Exposito bo tylko kontrakt , Kolouris by wiecej kosztowal, tak dedukuje ale moge sie mylic, mozna by wyjac do obrony Rundicia z Rakowa calkiem niezly.
Odejda:Zyba,Dias,Ribeiro,Josue
Powinni odejsc:Kapuadi,Rosolek,Tobiasz,Pekhart
I dokupic 2 obroncow.

odpowiedz
Korda - 18.05.2024 / 20:59, *.centertel.pl

Mam pytanie , czy te zdjęcie Guala z Pekhartem było robione podczas treningu na Łazienkowskiej przy bardzo dużym zainteresowaniu kibiców bo jakoś nie mogę skojarzyć tak uśmiechniętych piłkarzy Legii w tym sezonie

odpowiedz
kixx - 18.05.2024 / 20:03, *.fastarswiatlowod.pl

czyli jeden z najlepszych i najbogatszych klubów w PL wyda na transfery (tak liczba mnoga) 1,5M lub 3M euro no iście na bogato buhahahhaha

odpowiedz
Pewno info od Jacka - 18.05.2024 / 16:42, *.aster.pl

Toczą się też zaawansowane, wielomiesięczne negocjacje z najlepszym strzelcem Huraganu Wołomin. Transfer już blisko.

odpowiedz
AS - 19.05.2024 / 06:22, *..

@Pewno info od Jacka: Pseudonim "Tornado" ;)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 18.05.2024 / 11:29, *.play-internet.pl

Ta cała "ofensywa transferowa",to taki pic na wodę-fotomontaż,żebyście polecieli po karnety/gadżety.A na koniec i tak się okaże,że sprowadzą dziada Exposito,bo za darmo......Dobry P.R.to dużo więcej niż połowa sukcesu......A Wy "chap-łyk,chap-łyk.....",jak te pelikany.Prędzej doczekam spęłnienia 100 konkretów "oskara"tuska,niż "wielkiej Legii" którą obiecuje od 7 lat mioduski i spółka.

odpowiedz
Zgred - 18.05.2024 / 08:20, *.as13285.net

Przecież mamy Rosołka

odpowiedz
Panie ja nic nie zarabiam !!! - 17.05.2024 / 22:57, *.orange.pl

O cholera kwota na transfery powala Miodek z Zielinskim napewno przejrzą dokładnie YouTube'a i znajdą jakiegoś kocura napewno jestem pełen optymizmu dla tych fachowców

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 17.05.2024 / 21:55, *.plus.pl

Yaya Banana jest do wzięcia!

odpowiedz
Kulfon - 18.05.2024 / 16:03, *.aster.pl

@Koneser polskiej piłki klubowej: no co ty????? To brac szybko zanim sie zglosi Real Madryd!

odpowiedz
noname - 17.05.2024 / 14:20, *.play-internet.pl

Pomoge skautingowi bo widze ze nie ogarniaja
Macie tutaj zawodnika z konczoncym sie kontraktem
obronce:
David Affengruber
Luis Binks
Cristian Devenish
Jonas David
José Ángel Carmona-ten raczej poza zasiegiem

odpowiedz
ddd - 17.05.2024 / 14:43, *.orange.pl

@noname: głos rozsądku :)

odpowiedz
Rikki - 17.05.2024 / 12:39, *.net.pl

Najlepiej iść na łatwiznę i tak jak bywało dawniej za kupę kasy wziąć 'super'strzelca a potem rozczarowanie jak np. Gual ,Baku , Lopes . Jeden sezon ktoś odpali potem w Legii ma super kontrakcie i wszystko w tyle . Gdzie skauting .Czy nie da się wychaczyc kogoś z talentem i jak z Mucim zrobić dobry interes. Exposito nie dla nas tak uważam.

odpowiedz
Marianek - 17.05.2024 / 11:08, *.t-mobile.pl

Maik Nawrocki nie może się przebić w Szkocji i można go wypożyczyć a potrzebujemy środkowego obrońcy i do tego Polak

odpowiedz
Mdread - 17.05.2024 / 13:53, *.94.122

@Marianek : Juz pisalem wczesniej Bielik tez moze byc do wyjecia choc osobiscie wolal bym zeby pomogl wrocic The Blues do championship. Helik tez spadl z Huddersfield. Obaj nie zarabiaja wiecej niz mial Josue. I do tego obaj Polacy.

odpowiedz
loczek w miodku - 17.05.2024 / 11:05, *.aster.pl

Po co nam napadzior? Przecież KUCHY KING jest w rezerwach!

odpowiedz
Dzappi - 17.05.2024 / 10:48, *.play-internet.pl

A gdzie Stanko Svitlica

odpowiedz
Arek - 17.05.2024 / 10:14, *.t-mobile.pl

Saganowski?

odpowiedz
Olomanolo - 17.05.2024 / 14:42, *.com.pl

@Arek: Saganowski jest trenerem Zagłębia S-c więc odpada

odpowiedz
tekken (L) - 17.05.2024 / 09:55, *.230.25

A Polacy jacyś?

odpowiedz
do pelikanów - 17.05.2024 / 08:34, *.telefonica.de

to do was skierowane są plotki transferowe

a teraz grzecznie w kolejkę po karnety (tak samo jak po szczypawkę przeciw grypie)

miodulski lubi takich bez mózgów co wszystko łykają bez własnego zdania

może to skomplikowane ale odkąd ten przygłup rządzi samodzielnie to Legia jest z roku na rok w coraz większym dołku finansowym i sportowym

odpowiedz
13 - 17.05.2024 / 11:56, *.122.30

@do pelikanów: bardzo krótko ale niestety boleśnie. Coś czuję że taki był układ z Luksemburgu... Miodzio zrobi z Legii miodowe g.

odpowiedz
Obawa - 17.05.2024 / 01:00, *.centertel.pl

Obawiam się że u nas nawet jakby grał Messi to pewnie gole strzelałby z karnego tylko ... Legia powinna wykupywać wszystkich najlepszych piłkarzy globu i sprowadzać ich na parter a później do drugiej drużyny... Zrobiłaby na tym niezły interes

odpowiedz
AntyPKOBankPolski - 17.05.2024 / 00:10, *.autocom.pl

Exposito byłby drugim Gualem. Nie brać tych miernot z Ekstraklasy.... z drugiej strony nie stać ich na nikogo sensownego z zagranicy, który zrobiłby roznicę. Josue przychodził jeszcze innych realiach, choc początkowo nie zachwycał.

odpowiedz
Gocław - 17.05.2024 / 00:03, *.167.2

Niech sam mistrz mioduski gra.

odpowiedz
AS - 16.05.2024 / 23:23, *..

A po co my szukamy napastnika? Przecież mamy bardzo utalentowanego, młodego Maćka Rosołka. Tak mówił nasz nieomylny dyrektor sportowy, ja mu wierzę. Zresztą Maciek potrafi zdobyć dwa ligowe gole w sezonie (w tym wykorzystać karnego!), a to nie w kij dmuchał.

odpowiedz
LLL - 17.05.2024 / 13:06, *.33.122

@AS: O! Właśnie z krnym nie jest tak prosto jak się wydaje sam Josue się o tym ostatnio przekonał....

odpowiedz
tajne info - 16.05.2024 / 23:07, *.122.27

Jest jeszcze zainteresowanie Cristiano Ronaldo i Mbappe,ale media o tym nie wiedzą ,to was informuje

odpowiedz
LLL - 17.05.2024 / 13:13, *.33.122

@tajne info: Tak tak tu musi być coś na rzeczy zresztą w kuluarach mówi się też o jeszcze jednym powrocie do Legii tylko to też jest owiane mgłą tajemnicy ale jak połączyć to z faktem że pewna gwiazda ma z powodu zbyt wysokiego kontaktu kłopoty w Barcelonie to odpowiedź o kogo chodzi nasuwa się sama....he he

odpowiedz
Korda - 18.05.2024 / 20:58, *.centertel.pl

@tajne info: podobno Benzema był widziany w Warszawie

odpowiedz
ja - 16.05.2024 / 21:59, *.play-internet.pl

Legia miodulskiego kolos na glinianych nogach...
Strasznie się boję ,ale ta chwila gdy Nasz Ukochany Klub będzie bankrutem jest coraz bliżej

odpowiedz
Dr Bomba - 16.05.2024 / 21:22, *.plus.pl

Słyszałem, że Lewandowskiego wypychają z Barcelony to może Legia sie skusi….

odpowiedz
Ddd - 16.05.2024 / 21:38, *.orange.pl

@Dr Bomba: myślę że ten transfer Lewego mógłby się udać????

odpowiedz
Mariol - 16.05.2024 / 21:59, *.wanadoo.fr

@Dr Bomba: Etam nic z niego nie będzie.

odpowiedz
Ddd - 16.05.2024 / 23:10, *.orange.pl

@Mariol : szkoda...

odpowiedz
Dedi - 16.05.2024 / 21:13, *.plus.pl

Ale powiem wam nie na temat ale blisko jako fan sportów walki, muszę wam powiedzieć ale zrobiliście nasi kibole doping dla Arka Wrzoska w walce z Szpilką ... Brawo coś pięknego, respekt. Zwycięstwo bardzo miłe! Legia!
A za napastnika widział bym ponownie Prijovica ! To był lis. Koulouris może być też.

odpowiedz
Producent ręczników - 16.05.2024 / 21:38, *.t-mobile.pl

@Dedi: Prijović? Ale po co? Przecież według Ciebie mamy kadrę top 3 w ekstraklasie co widać zwłaszcza na ławce rezerwowych. To, że jesteśmy aktualnie na podium nie zmienia faktu stanu jakości naszej kadry.

odpowiedz
Dedi - 16.05.2024 / 22:32, *.plus.pl

@Producent ręczników: Dobre ! Myliłem się.. nie mamy kadry top 3.

odpowiedz
Single malt - 16.05.2024 / 19:38, *.wawtel.pl

A Polaków, to już nie szukamy?

odpowiedz
Paczkomat - 16.05.2024 / 18:31, *.plus.pl

Każdy, tylko nie Exposito! Przez 5 lat tu chyba i jedna runda dobra. Jacek, opamiętaj się!!!

odpowiedz
Wilanow - 16.05.2024 / 18:27, *.tpnet.pl

Mam nadzieję, że nie będzie to Exposito. Lepiej dać szansę młodym graczom z akademii. Z tym Exposito będzie podobnie jak z Carlitosem

odpowiedz
Arek - 16.05.2024 / 19:30, *.tpnet.pl

@Wilanow: z młodymi z akademii będziesz jechał, jak z Rosołkiem, czy Tobiaszem, po kilku nieudanych meczach.

odpowiedz
YaroL - 16.05.2024 / 18:17, *.play-internet.pl

Szybko otwieramy listę bohaterów newsów pt. "Nie dla Legii" :)

odpowiedz
Wojtek86 - 16.05.2024 / 18:16, *.chello.pl

Exposito, Koulouris - Nie tędy droga.

odpowiedz
13 - 16.05.2024 / 18:15, *.204.14

Ten Exposito rzeczy słaby transfer. Podawałem go jako przykład. Ale 1 sezon to za mało. Tu trzeba gościa co strzela w Eklapie od 3 sezonów po 12/15 bramek.

odpowiedz
RK - 16.05.2024 / 22:11, *.autocom.pl

@13: czyli...?

odpowiedz
13 - 17.05.2024 / 06:08, *.204.14

@RK: nie wiem mi nie płacą bym wiedział.

odpowiedz
singspiel - 16.05.2024 / 18:15, *.atman.pl

obstawiam Goncalvesa. od lipca za darmo

odpowiedz
(L)ookson - 16.05.2024 / 17:46, *.chello.pl

Co oni chcą budować za takie pieniądze. Już wolę, żeby ściągneli byłych Legionistów jak Wolski, czy Włodarczyk itp. Exposito niby ok, ale boję się, że w Legii dostanie kontrakt życia, a po sezonie maksymalnie 10 bramek będzie miał na koncie czyli średniawka. Jakby Rosołek grał pełne mecze i strzelał karne to też te 10 bramek by zdobył, więc nie ma sensu imo :)

odpowiedz
Wojtek - 18.05.2024 / 22:33, *.play-internet.pl

@(L)ookson: Wolski w Radomiaku pokazał, że do Broni się nie nadaje

odpowiedz
M.K - 16.05.2024 / 17:01, *.chello.pl

Mecz z Wartą a następnie z Zagłębiem zadecydują który zawodnik będzie chciał grać w lidze bez pucharów.Ruszyła nagonka kogo kupić by po zimie sprzedać.Widać,że nie każdy to wie.Legia to specyficzny klub.Albo Masz trenera z górnej półki albo zawodnika dobrej jakości.Trzymam kciuki za chłopaków za puchary i do kolejnego awansu w Europie

odpowiedz
Nikt - 16.05.2024 / 16:58, *.vectranet.pl

Za słabi są,

odpowiedz
T-72 - 16.05.2024 / 15:46, *.tpnet.pl

Ciągle te same błędy. Exposito przyjdzie i będzie go stać już nie jak w Śląsku na kebaba xl a na xxxl. Zgaśnie jak Gual a my dokarmimy kasą kolejnego rywala w lidze. Po co jest ta Akademia? Czy to nie tak miało być, żeby dawać szanse młodym chłopakom i rozwijać klub w oparciu o wychowanków? Naprawdę nie ma dobrych? Z tego co słyszałem to są, ale to wszystko tak jest prowadzone, że wolą uciekać gdzie indziej, bo wiedzą, że w Legii szans nie dostaną.

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 16.05.2024 / 19:47, *.plus.pl

@T-72:

Exposito Za darmo, więc jakie dokarmianie rywala?

odpowiedz
WSL - 16.05.2024 / 15:45, *.orange.pl

Pekhart nic nie dal "LEGII" wiosna a kontrakt dobiega konca wiec nie ma mowy o przedluzeniu natomiast Exposito swoje najlepsze zagral w Slasku a ostatnio nie gra najlepiej !!!

odpowiedz
exsa - 16.05.2024 / 15:38, *.orange.pl

Z tej piatki najbardziej odpowiadaja: Juan Miritello i Bruno Duarte obydwaj pilkarze z klubow ze srodka tabeli tylko jakie kwoty za transfery !!!!

odpowiedz
curragh - 16.05.2024 / 18:18, *.atman.pl

@exsa: Miritello ok 1 mln euro

odpowiedz
9 - 16.05.2024 / 15:25, *.t-mobile.pl

Ronaldo Luis Nazario da Lima bez klubu.

odpowiedz
Arek - 16.05.2024 / 18:02, *.tpnet.pl

@9: to go sobie bierz, nawet do domu.

odpowiedz
Ddd - 16.05.2024 / 21:40, *.orange.pl

@Arek: a może i sobie go zabiore do domu , bo żona mówi mi ciągle że nie ma ze mnie pożytku:) a ja nie wiem o co jej chodzi :D

odpowiedz
Arek - 16.05.2024 / 22:25, *.tpnet.pl

@Ddd: bo jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi:)

odpowiedz
e(L)o - 16.05.2024 / 15:13, *.play-internet.pl

Czy serio nie ma żadnego Polaka u nas w kraju?
Szukamy w zagranicznych szortach złomu do odzysku, a potem mówimy, że połowa zawodników z I ligi byłaby lepsza. Do tej pory przypadków, że ktoś się sprawdził z zagranicy jest znikoma!

odpowiedz
Obcokrajowcy, którzy zawiedli - 16.05.2024 / 16:26, *.vectranet.pl

@e(L)o: Choto, Edson, Vesovic, Roger, Duda, VOO, Nikolic, Prijovic, Radovic, Ljuboja, Josue, Louqinhas, Gui…

odpowiedz
lad - 16.05.2024 / 18:01, *.t-mobile.pl

@e(L)o: co to za bzdury. Najlepsi nasi piłkarze w ostatnich 20 latach byli niemal wyłącznie zza granicy.

Serio, Polacy nie potrafią grać w piłkę. Nie ma porządnych polskich napastników w kraju.

odpowiedz
Arek - 16.05.2024 / 18:14, *.tpnet.pl

@e(L)o: hehehe. Weź się już nie kompromituj. Tylko kilku z brzegu Ci wymienię, co mi do głowy przyszli: Lukuinhas, Guilherme, Ofoe, Moulin czy Juranović. Wszyscy oni byli z zagranicy. Mógłbym jeszcze dalej wymieniać, tylko obawiam się, że nie dojdzie. Bo jak ktoś ma do łba za daleko, mogą być ciężary. A Ty, kto by tu nie przyszedł i tak będziesz wypisywał te swoje wysrywy, ile to nie dostaniemy.

odpowiedz
Ryszard Ochódzki - 16.05.2024 / 15:05, *.tpnet.pl

Kuchy King
Exposito to porażka

odpowiedz
lol - 16.05.2024 / 15:03, *..

kurde zimą dołożą 500 tys EUR - to chyba trampkarzy bedą kupować

odpowiedz
Rafa(L) - 16.05.2024 / 14:43, *.t-mobile.pl

Śmiech na sali. Dwa i pół miliona euro budżetu na transfery. Tyle pieniędzy na transfery to może wystarczyć drużynie grającej w drugiej lidze a nie w Ekstraklasie. Żeby transfer miał sens, dał coś tej drużynie to za jeden wkład do koszulki trzeba wydać minimum jeden milion euro a w Legii potrzeba kilku wzmocnień. Transfery wkładów do koszulek za takie pieniądze powinny wystarczyć na sukces na krajowym podwórku ale na pewno nie w europejskiej pucharach bo nie zakładam nazywaniem sukcesem awansu do fazy grupowej ligi konferencji europy bo to powinno być obowiązkiem dla takiego klubu jak Legia. Z takim budżetem na transfery to nie liczmy na nie wiadomo co w przyszłym sezonie bo w takich pieniędzach to można ściągnąć jednego wartościowego gracza a za resztę pieniędzy jakieś światowe odpady które nic nie będą dawały drużynie. Zobaczcie też ile w Legii jest Polaków(oczywiście grających) a ile obcokrajowców przychodzących tu tylko po to aby inkasować pieniądze co miesiąc.

odpowiedz
Trampek - 16.05.2024 / 14:08, *.125.113

"Naprawa " LEGII powinna rozpocząć się od pozbycia się " ekipy" skautingu oraz Jacka Zielińskiego. Dla tych co zapadają w głęboki zimowy sen - jak niedźwiedzie -- NIE powinno być miejsca w LEGII. Zaznaczam, że nie chodzi tu o ...zimowe okno transferowe.

odpowiedz
13 - 16.05.2024 / 14:01, *.204.14

Jak mają robić takie zakupy to zostawcie tą kasę na następne okienko na 1 kota. Jakoś zagramy tym co mamy.

odpowiedz
Pnk - 16.05.2024 / 13:53, *.centertel.pl

Oby nie Exposito. Gość ma jeden dobry sezon, w trakcie którego dodatkowo się spasł a oni chcą go ściągnąć... Komedia.

odpowiedz
Felek - 16.05.2024 / 13:22, *.netfala.pl

Rosołek i Pekhart wont z Legii drewna! My potrzebujemy kogoś na miarę Nikolicia, który potrafi strzelić bramkę z niczego, a nie potrzebuje 10 sytuacji, żeby strzelić jedną bramkę.

odpowiedz
ja1916 - 16.05.2024 / 14:43, *..

@Felek: wont? a co to za słowo? :D

odpowiedz
grev - 16.05.2024 / 13:06, *.t-mobile.pl

Na chwilę obecną to nie mamy napastnika gwarantującego odpowiedni poziom. Pekhart, lubiany przeze mnie, no i w końcu były król strzelców, jest jednak jednowymiarowy i coraz starszy. Gual w Legii, to ten sam przypadek jak Kun, Rafa Lopes czy inny Pich. Gdzieś tam ok, w Legii bryndza. Kramer bez błysku, a i tak ciągle kontuzjowany. Rosołek - wiadomo, taki cienki rosół.

odpowiedz
Ja - 16.05.2024 / 12:53, *.orange.pl

Odpowiadam na tytułowe pytanie:

ROSOŁEK

odpowiedz
Juri - 16.05.2024 / 12:51, *.centertel.pl

Ten który najmniej kosztuje i w utrzymaniu.

odpowiedz
Fan.Grotynskiego - 16.05.2024 / 12:36, *.chello.pl

Jeden porządny napadzior,jak przyjdzie to będzie sukces.

odpowiedz
Alex Bielany - 16.05.2024 / 11:28, *.54.227

A na koniec przyjdzie Jarek Niezgoda, bez więzadeł, ale za to z chorym sercem i za darmo

odpowiedz
TomTomTom - 16.05.2024 / 21:32, *.t-mobile.pl

@Alex Bielany: ????????????????????????????????????????????

odpowiedz
Kamuflaż - 16.05.2024 / 11:04, *.tpnet.pl

Wisła Kraków jak nie awansuje do baraży, lub co gorsza dla nich do Ekstraklasy będzie wyprzedawać. Zgadnijcie kogo może ściągnąć Zieliński z tamtej ekipy, początek nazwiska to R......

odpowiedz
Hiszpan - 16.05.2024 / 10:46, *.play-internet.pl

Nikt z nich Pan Jacek rozpylił mgłę a kupi Walskiego z Puszczy i Makucha z Cracovii.

odpowiedz
ddd - 16.05.2024 / 10:35, *.orange.pl

Bedzie zatrudniony ten Nicola Zalewski ??? czy nie pytam sie Was ,dobrze byloby go sciagnac do Legii bo jest na wylocie z Romy

odpowiedz
Syn trenera - 16.05.2024 / 10:25, *.netfala.pl

Ja czekam na jedno info; Legia szuka nowego dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia z kontaktami i renomą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
FAN CLUB NIEOFICJALNY MAĆKA ROSOŁKA - 16.05.2024 / 10:21, *.99.137

Trzeba mocno i jednoznacznie postawić na Maćka Rosołka a nie szukać jakiś zagranicznych wynalazków. Pewny plac po 90 minut w każdym meczu i Maciek może się zakręcić w okolicach 15-18 bramek w sezonie z szansą na dalszą progresję. MOCNO MACIEK!

odpowiedz
ANTY FAN CLUB OFICJALNY MAĆKA ROSOŁKA - 16.05.2024 / 23:10, *..

@FAN CLUB NIEOFICJALNY MAĆKA ROSOŁKA: Zakręcić to on się może co najwyżej wokół jakiegoś pierwszo- albo drugoligowego klubu w sprawie angażu. Czego jemu i zwłaszcza Legii, życzę.

odpowiedz
matias - 16.05.2024 / 10:09, *.icpnet.pl

Stary Pekhart najwieksze drewno w Legii blisko przedłużenia kontraktu.. nie wierze,

odpowiedz
bum - 16.05.2024 / 11:51, *.co.uk

@matias:
I Rosołek też....
Tych dwóch panów pokazuje KIM jest Legia teraz. Oni nawet w rezerwach by nie nastrzelali a dostają nowe kontrakty w pierwszym zespole.
Jakby się ktoś łudził, że mioduski wzmocni zespół to ma tu odpowiedź.
Jakby chciał kotów sprowadzić to by pognał Pekharta, Rosołka, Kuna, Kapaudiego i jeszcze z kilku którzy nie powinni się tu znaleźć.
Ale to tylko pokazuje jaką Legię tworzy ten popapraniec.
A ludzie dalej łykają te jego farmazony o wielkiej Legii, jednym z największych klubów tej części Europy itp bla bla bla.
Rzygać się chce słuchając tych jego wypocin i tych jego korposzczurów, którym solidnie płaci za powtarzanie jego kłamstw.
Bo wie że sam niema co ze swoim ryjem na front się wychylać bo jednak dużo ludzi go prześwietliło już. Nie lubi odpowiadać na nie wygodne pytania więc ma żołnierzy którzy przyjmują cały ten syf i obelgi na swoją klatę.
Jak ten cały herra mnie nie dziwi bo widać że to judasz, ale Zieliński że bierze w tym udział to ujma dla niego wielka.

odpowiedz
Lupus - 16.05.2024 / 12:28, *.centertel.pl

@matias: A gdzie będzie miał lepiej?

odpowiedz
ja - 16.05.2024 / 10:08, *.play-internet.pl

Wszystko to jest dalej mydleniem oczu kibicom, zrobic kilka transferów pod publiczkę żeby dalej można było doić Klub na konta luksemburskie
Mioduski WON

odpowiedz
Gosc - 16.05.2024 / 10:06, *.227.91

Zaraz będzie
....... nie dla Legii
.......nie dla Legii
...... nie dla Legiii
....................

odpowiedz
S.Y.F. - 16.05.2024 / 10:01, *.centertel.pl

Z czym do ludzi, to jest k***a śmieszne.... uważamy się za niewiadomo jak wielki europejski klub, a mamy budżet transferowy 2.5 mln euro. Równowartość miesiecznych zarobków średniego grajka w Premier League.

odpowiedz
Mlbets - 16.05.2024 / 11:30, *.tpnet.pl

@S.Y.F.:
Racja! Powinni dążyć do finansów z premier league. Dochody też powinny być takie same jak w premier league więc najtańsze bilety na Legię powinny być po 250-300e a nie po 50pln

odpowiedz
Peter - 16.05.2024 / 20:24, *.vectranet.pl

@Mlbets: I frekwencja rzędu 15.000 osób :-b

odpowiedz
Wert - 16.05.2024 / 09:56, *.atman.pl

Bramka: Kochalski, Kobylak

Obrona: Jędrzejczyk (jeszcze na rok jako rezerwowy), Pankov, Augustyniak, Burch (dać szansę się wykazać), Ribeiro (jako lewy obrońca lub lewy wahadłowy na niższym kontrakcie, w innym przypadku pożegnać), Kapuadi (jako rezerwowy), Ziółkowski, Nowy

Pomoc: Wszołek, Nowy, Celhaka, Goncvales, Elitim, Rejczyk, Kapustka, Luquinhas, Josue (zostawić jeszcze na rok), Nowy, Kun/Ribeiro (jeden z nich jako rezerwowy wahadłowy)

Atak: Gual (dać jeszcze szansę), Nowy (np. Exposito), Nowy (np. Kouloúris)


Pożegnać: Pekhart, Kramer, Rosołek, Kun/Ribeiro, Dias, Zyba, Morishita, Tobiasz, Hładun,

odpowiedz
KAMIL - 16.05.2024 / 09:56, *.com.pl

ja pie...le znow to samo zadnego expositor kolurisa

odpowiedz
ddd - 16.05.2024 / 09:39, *.orange.pl

Ja slyszalem ze Nicola Zalewski jest na wylocie z Romy moze jego bysmy sciagneli jak myslicie ?

odpowiedz
Markus Merk - 16.05.2024 / 10:42, *.play-internet.pl

@ddd: jak masz 20-30 milionów euro to ściągaj, ale tak myślę, że ty gołodupcu możesz ściągnąć jedynie gacie. Zaś niedługo po nierządach półtuska już nawet na gacie cię nie będzie stać.

odpowiedz
ddd - 16.05.2024 / 14:03, *.orange.pl

@Markus Merk: na pewno Ciebie stać haha nawet jak jajka swoje sprzedaz to Cie nie bedzie stac , pozdrawiam cie "prawdziwy" kibicu L

odpowiedz
XXX - 16.05.2024 / 09:33, *.play-internet.pl

2,5 min Euro na transfer jak bedzie 3 miejsce (opcjonalnie)
i 1.5mln Euro bez top 3

To są jakieś żąrty.
Przez kilka okienen zaniedbywana kadra.
Lecimy na oparach, nie ma zmienników.

Ale Miodek sypną kasą heheheeh sie uśmiałem
Potrzebny jest defensywny obrońca/skrzydłowy lewy/lewy obrońca/min. 1x środkowy obrońca/2x napastników oraz ofensywny za josue

czyli min min 6 graczy - minus 2x jak przyjdzie portugalczyk i brazylijczyk
wiec 4 graczy czyli w najlepszym przypadku po awansie 625 000 Euro na gracza.
a jeżeli nie awansujemy to bedzie 375 000Euro

Zieliśki powodzenia z takim budżetem i przy twoich znajomościach to bedą napewno top grajki i zero szrotu.
A Mioduski by się nie ośmieszał ponad 15 000000Euro z transferów wychodzacych :)
Poprostu Kudłaty śmieje nam sie w twarz.

Gracz po 350 000 to sobie może Jagielonia kupowac a nie my.
Chociaż znając życie to i tak by kogoś fajnego za tą kase kupili pokroju Pululu.
a szkoda gadać.

Marne ochłapy na zakupy/dział zakupów nie ogarnia
a Mioduski za tą kase bedzie miał wymagania co do nowych graczyjak żeby reprezentowali poziom La Liga.

Szkoda gadać dalej bedzie to samo jak właściciel się nie zmieni i nie przjdzie dobry dyrektor sportowy sukcesami który potrafi kupić kilku perspektywicznych zawodników uzywajac do tego skauting który obecnie w Legi nie istnieje.
Pozdrawiam

odpowiedz
Darek - 16.05.2024 / 10:45, *.t-mobile.pl

@XXX: 2,5 miliona euro na transfery a reszta kasy wyprowadzana jest bokiem. Fundusz luksemburgurski lub pożyczka na procent, którą Mioduski przyznał sam sobie.Teraz zatkają nam buzie transferami. Za pół roku zmianą dyrektora sportowego a za półtora roku nowym trenerem. Ważne by co rok kilka milionów złotych wyprowadzić bokiem.
I interes się kręci.

odpowiedz
Lukasz_Legia - 16.05.2024 / 09:33, *.play-internet.pl

Juz kupywaliśmy Guale i Carlitosy...

odpowiedz
Kobo(L)t - 16.05.2024 / 09:30, *.com.pl

Tylko czy na pewno problemem jest napastnik ?
Jak będą porządni pomocnicy i skrzydłowi to i "Rosołek" co jakiś czas trafi.

No i obrona nie może być dziurawa..

odpowiedz
Legia to my - 16.05.2024 / 09:22, *.t-mobile.pl

Rosołek!!!!!

odpowiedz
Coachbiedronka - 16.05.2024 / 09:22, *.stimo.net

Trzeba nam solidnych dwóch środkowych obrońców,rozgrywającego i dwóch napastników na już ,bocznego obrońcę albo dwóch i przejść na 1 4 4 3 . Pożegnać w pierwszej kolejności Rosolka. z tych napastników jeżeli możliwe wziąłbym Kolourisa i Exposito.

odpowiedz
Ja - 16.05.2024 / 12:57, *.orange.pl

@Coachbiedronka: pełna zgoda. 1-4-4-3 to genialne ustawienie

Ja bym nawet spróbował 1-4-4-4. To jeszcze bardziej zwiększy nasze szanse

Nie wiem tylko co na to przepisy ale tym będziemy się martwić później ;)

odpowiedz
... - 16.05.2024 / 13:33, *.centertel.pl

@Coachbiedronka: 1 4 4 3 to spoko ustawienie. Tylko nie wiem czy sędziowie pozwolą grac w 12...

odpowiedz
dziad LeopoLd - 16.05.2024 / 14:07, *.174.213

@...: jak będą szybko biegać w różnych kierunkach to może VAR się nie dopatrzy :-)

odpowiedz
Coachbiedronka - 16.05.2024 / 15:57, *.stimo.net

@...: miało być 1 4 3 3 ,jak pisze z telefonu to tak jest,już nie ten wzrok,przynajmniej smiesznie.

odpowiedz
Przemek - 16.05.2024 / 09:17, *.201.80

mioduski wracaj do tyfusowa , Legia to nie Twój rozmiar kaloszy

odpowiedz
Zoo - 16.05.2024 / 09:15, *.plus.pl

Espozito to drugi Lewandowski, stoi i czeka na trzęsienie ziemi, może coś mu spadnie pod nogi

odpowiedz
Darek - 16.05.2024 / 09:12, *.t-mobile.pl

Exposito wysłany do rezerw przez Jacka Magierę za wystający brzuch spod koszulki.
Naprawdę tak wysoki kontrakt chcemy dać za gościa z naszej nędznej dupoklasy?

odpowiedz
Krzeszczu - 16.05.2024 / 09:01, *.tele2.se

Exposito. Kolejna Gruna Berta. Mistrz kebabów. Target zielinskiego.
Czlowiek myslal ze juz widzial wszystkie zyee by. A tu prosze. Kolejna niespodzianka. Nawet plakac sie juz nie chce…

odpowiedz
Peter Forsberg - 16.05.2024 / 14:40, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: Ta "Gruba Berta" jak piszesz, strzeliła nam 2 gole w blamażu we Wrocławiu 0-4 gdzie odjeżdżał szybkościowo od Augustyniaka o kilkaset metrów. Ale co szwedzka siatkarka może o tym wiedzieć. Jeśli chcesz zobaczyć jeszcze jednego z..a to musisz spojrzeć w lustro. Na dzień dzisiejszy to jest lepszy od Guala nie mówiąc o czesko-słoweńskich drewnach i Rosołku, antynapastniku. Nie chcesz płakać, a powinieneś, nad swoim losem i stanem umysłu.

odpowiedz
Slaykulka - 16.05.2024 / 08:52, *.play-internet.pl

Środkowi obrońcy to jest priorytet. Ktoś w zastępstwie Wszołka. A napastnika powinno się wyjąć z Korony Kielce lub Stali Mielec. Myślę, że nie są zbyt drodzy, a jak grają to zobaczyliśmy.

odpowiedz
Malarz wracaj do Bełchatowa - 16.05.2024 / 08:47, *.mm.pl

Skończy się młodym Włodarczykiem (z wypożyczenia).

odpowiedz
Egon - 16.05.2024 / 07:55, *.waw.pl

Jak się czyta, że Exposito, czy inny nowy napastnik miałby mieć w Legii jeszcze wyższy kontrakt, jak Josue, to strach ogarnia.
Taki facet może się za chwilę okazać drugim Diasem i co wtedy ?
Zamienianie sprawdzonego już w Legii Josue na wielką niewiadomą za ogromne pieniądze, to bardzo duże ryzyko, zwałaszcza dla tak biednego kluby, jak my.

odpowiedz
13 - 16.05.2024 / 08:18, *.122.125

@Egon: właśnie chciałem to powiedzieć. Zaczynamy od cyrku.

odpowiedz
(L) - 16.05.2024 / 08:24, *.jmdi.pl

@Egon: Dokładnie. Tak samo jak mieli Vadisa to musieli sprzedać i roz..bać drużynę. Teraz rozwalą ją do reszty i nie będzie nawet na czym budować.

odpowiedz
Luk - 17.05.2024 / 14:37, *.timplus.net

@(L): Przecież za Vadisa grosza nie dostaliśmy (jedynie był zapis o chyba 20% z kolejnego transferu), on miał umowę słowną z koralikiem, a wyszło że jak pojawiła się oferta to się spakował i wyjechał, podobnie było z Prijoviciem, że jak będzie chciał to się może pakować i wyjechać bo zapisy umowy na to pozwalały (mimo oczywiście dżentelmeńskich umów ustnych z tak wychwalanym przez niektórych Leśnym), a Legia została bez napastników... W Legii od długich lat nie ma racjonalnego zarządzania i dlatego żadna kasa z LE czy LM nic tu nie zmieni.

odpowiedz
chrisSiekierki - 16.05.2024 / 07:38, *.vectranet.pl

W zimę pół miliona euro na transfery... niesamowite pieniądze.

odpowiedz
XXXX - 16.05.2024 / 09:14, *.play-internet.pl

@chrisSiekierki: W ostatnim okne zimowym jak byla potrzeba i wszyscy kibice o tym pisali to Zieliński stwierdził ze nie bedzie robił nic pod publiczke i ze w oknie zimwym nie ma duzo jakosciowych zawodnikow do pozyskania a teraz znowu piszą ze 500 000 euro na zimowe okno co za imbecyle.

odpowiedz
Fartem daleko nie zajdziemy - 16.05.2024 / 06:56, *.centertel.pl

Zrobić coś z tà obroną i pomocą bo oczy bolą .... kupić dobrego obrońcę ligi argentyńskiej lub kolumbijskiej ...

odpowiedz
t - 16.05.2024 / 07:56, *.edu.pl

@Fartem daleko nie zajdziemy : Nie jednego, ale dwóch środowych. I pożegnać Jędzę, bo on już tylko stwarza niebezpieczeństwo w obronie....

odpowiedz
Mdread - 16.05.2024 / 12:10, *.02.net

@Fartem daleko nie zajdziemy : Mysle ze Krystian Bielik bylby sklonny do powrotu po spadku. Tony Mowbray przestawil go na cb i wyglada o wiele lepiej niz jak gral dm bo jest za wolny na pomoc. Mowil ze polubil Goncalo jak byl na stazu w BCFC tak ze by sie dogadali. Jest jeszcze Helik ktory spadl z Huddersfield a byl ich najlepszym strzelcem jako CB.

odpowiedz