REKLAMA

Boks

25 maja trzecia edycja Underground Boxing Night

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę, 25 maja o godzinie 20:00 na Forcie Bema (ul. Waldorffa 25) rozpocznie się trzecia edycja Underground Boxing Night - gali sportów walki (4 extra fighyt bokserskie oraz 8 pojedynków K-1), w której będzie można zobaczyć wielu znajomych z Żylety. Wszystkie walki odbywać się będą na arenie o wymiarach 4x4m, a zwycięzca poleci na 14-dniowy obóz Nak Muay Camp na Phuket.

Bilety na to wydarzenie, w cenie 150 zł, kupować można TUTAJ.

Bezpośrednia transmisja do wykupienia TUTAJ.

W formule K-1 wystartują m.in. Kacper Pechcin i Konrad Kamiński (LFC) w kat. -71kg, Rafał Kosiarski (Fighter Nowa Sól), Michał Gwaj (Ragnarok Białystok), Cezary Sarnowski (Brygada Kawalerii Powietrzej Tomaszów Mazowiecki/Strzegowo Fight Team), Paweł Kozak (KnockOut Bielany), Damian Szluns (KB Brzostek Top Team), Dariusz Fedor (Biała Podlaska), Patryk Szulc (Striker Turek). W extra fightach bokserskich zmierzą się m.in. Al-Temimi z Krystianem Zawickim (LFC), Hubert Łąkowski z Adamem Byliną, Marcin Chraniuk z Mateuszem Kowalskim oraz Marek Biela z Arturem Tomalą.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Darek - 18.05.2024 / 14:08, *.centertel.pl

Dlaczego nie walczy nikt od braci Paczuskich z klubu Uniq?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.