fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Warta 0-1 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Warta Poznań - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Canal+ Sport 3. Początek spotkania zaplanowano na godz. 15:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA WARTA - LEGIA
FORTUNA:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (47)

+dodaj komentarz
Trampek - 19.05.2024 / 18:25, *.125.113

Z Rosołka piłkarza nie będzie. On po prostu jest technicznie bardziej surowy niż świeżo wykopany we wrześniu kartofel. Był już w LEGII zawodnik tak samo lansowany jak Rosołek , tylko był próbowany na obronie czasami w linii pomocy. Nosił nazwisko wysoko postawionego obecnie polityka . LEGIA kilka lat temu pozbyła się . Słuch o nim zaginął.

odpowiedz
Rado - 19.05.2024 / 19:54, *.com.pl

@Trampek: nie gadaj, Duda nie był taki zły...

odpowiedz
Lw - 19.05.2024 / 20:38, *.t-mobile.pl

@Rado: holownia

odpowiedz
Trampek - 19.05.2024 / 18:10, *.125.113

To,że nie zdobędziemy MP, to ewidentna wina Zielińskiego. Sprzedał zawodników decydujących często o wynikach spotkań LEGII . Dziś widać,że do prowadzącej dwójki LEGIA ma tylko 4 punkty straty. Sprzedaż tych zawodników i nie sprowadzenie ich następców, to czysty sabotaż w LEGII,ze strony w/w. Nie ma dla niego żadnego tłumaczenia ,że ktoś polecił mu sprzedać tych zawodników. A jakby polecił mu włożyć ...swoją głowę do rozgrzanego pieca to też by włożył ?

odpowiedz
Yaro - 19.05.2024 / 17:10, *.t-mobile.pl

Może z tego Zyby byliby jeszcze ludzie.

odpowiedz
Wilanow - 19.05.2024 / 17:09, *.tpnet.pl

To był dobry mecz Ziółkowskiego, o dziwo Zyba był niezły. Rosołka moglibyśmy gdzieś wypożyczyć może tam się rozkręci bo u nas jest strasznie spięty

odpowiedz
artic - 19.05.2024 / 17:07, *.t-mobile.pl

Rosołek na koniec wylał się z talerza jak najszybciej powinni pożegnać tez tego Kramera nastepny paralityk

odpowiedz
Egon - 19.05.2024 / 17:01, *.waw.pl

Ufff, całe szczęście, że udało nam się wyrwać punkty w tym meczu dwóch słabiutkich drużyn.

Dobrze byłoby pożegnać w nadchodzącej przerwie Kramera, zanim znowu się rozłoży. Różnicy na boisku nie robi, więc straty wielkiej nie będzie.

odpowiedz
Hiszpan - 19.05.2024 / 16:59, *.telnaptelecom.pl

Celhaka właśnie umówił się z Diasem na kolejnego litra.

odpowiedz
ksieciunio - 19.05.2024 / 16:58, *.chello.pl

rosołek, ty się zabijesz o własne nogi drewniaku, wyp....... z Legii

odpowiedz
Jurek - 19.05.2024 / 16:57, *.inetia.pl

Rosołek na koniec podkreślił jakim jest piłkarzem. To jest jakiś czarny sen, że on gra w Legii.

odpowiedz
wtf - 19.05.2024 / 16:56, *.autocom.pl

Zajebisty meczyk,paka na puchary gotowa.....pomyślał JZ.

odpowiedz
Na!koLana!na!kolanaaa! - 19.05.2024 / 16:51, *.02.net

Gual to next sezon w rezerwach! Ile on ma bramek ten antynapadzior?!jak można tyle czekać asz odpali?!w Legii nie ma dyscypliny, nikt nie trzyma bata

odpowiedz
Mateusz z Gór - 19.05.2024 / 16:48, *.orange.pl

Zyba najlepszym piłkarzem Legii w drugiej połowie.

odpowiedz
tomiacab - 19.05.2024 / 16:54, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór: własnie wszedłem tutaj zeby to napisać.

odpowiedz
tomiacab - 19.05.2024 / 17:00, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór: ale Ziółek też dobrze

odpowiedz
Rado - 19.05.2024 / 17:04, *.com.pl

@Mateusz z Gór: no nie wiem... Po jego prostej stracie prawie bramkę straciliśmy

odpowiedz
tomiacab - 19.05.2024 / 17:14, *.centertel.pl

@Rado: ważne jest to w jakiej sytuacji boiskowej nastąpiła ta strata, bo to że ktoś traci piłkę, to nie znaczy, że pozostali mogą udawać na boisku tyczki treningowe, slalomowe czy też rosnącą w polu wiklinę. Chłop chciał grać, pokazywał się do piłki, szukał jej i kiedy ją dostawał to wiedział w którą stronę atakuje jego zespół. A start nie robi ten co nic nie robi.

odpowiedz
Wycior - 19.05.2024 / 17:21, *.vectranet.pl

@Mateusz z Gór: Nie umie podać, nie umie podjąć decyzji o strzale, przegrywa pojedynki i generuje groźne straty… Rzeczywiście rewelacja…

odpowiedz
tomiacab - 19.05.2024 / 18:53, *.centertel.pl

@Wycior: a kto podawał do rosołka jak ten się wyp....ił?

odpowiedz
Rado - 19.05.2024 / 19:53, *.com.pl

@tomiacab: :) Rossi to jest jednak najlepszy kozak ;)

odpowiedz
minima(L)imaxi - 19.05.2024 / 16:46, *.play-internet.pl

ostatnie 10 minut nie wygląda optymistycznie, nadal 1-0 dla Nas, warto-groclin wyprowadza ataki My nie potrafimy porządnie skontrować. oby tylko to się nie skończyło 1-1...

odpowiedz
Łukasz - 19.05.2024 / 16:05, *.plus.pl

Gdybym w swojej pracy był takim paralitykiem poszedł bym do szefa i powiedział. Nie nadaje się idę na koparkę

odpowiedz
Łukasz - 19.05.2024 / 16:01, *.plus.pl

Dobry ten niedzielny rosołek. Taki nie za moocny

odpowiedz
antek - 19.05.2024 / 15:56, *.play-internet.pl

Rosół nie dojechał
on ma grać w przyszłym sezonie

odpowiedz
tomiacab - 19.05.2024 / 16:05, *.centertel.pl

@antek: on po prostu w tym sezonie szykował szczyt formy na następny sezon

odpowiedz
tomiacab - 19.05.2024 / 15:54, *.centertel.pl

rosołek mówi o tym jak cieżko się gra w ekstraklasie na wyjazdach. Chyba ku...a nie z wami . Ile meczów wygraliście przy Ł3 w tym roku?

odpowiedz
tomiacab - 19.05.2024 / 15:53, *.centertel.pl

no i swoją drogą Warta Szesc punktów dla lecha za free Poznań , powinna zlecieć z ligi choćby z tego faktu

odpowiedz
tomiacab - 19.05.2024 / 15:50, *.centertel.pl

po pierwszej połowie ten mecz przypomina mi pierwszy mecz eliminacji do europucharów z jakimś FK Ogórek Lahti

odpowiedz
Łukasz - 19.05.2024 / 15:39, *.plus.pl

I robi się szansa że. Du..ki spadną do 1 ligi. Trzymam kciuki!

odpowiedz
minima(L)imaxi - 19.05.2024 / 15:33, *.play-internet.pl

Josue-Pankov od słupka i gol! cudowna akcja! wreszcie! Trzymać to Panowie i jeszcze spróbować podwyższyć.

odpowiedz
Alex - 19.05.2024 / 15:31, *.centertel.pl

Liczę na nowego trenera, w nowym sezonie. ,,Nos podpowiada,, , że będzie dobrze.

odpowiedz
Łukasz - 19.05.2024 / 15:27, *.plus.pl

K..w od kilku lat zawsze w składzie naszej kochanej Legii Musi być pokraka. Lepiej grać w 10 niż z nim. To gen porażki. Jest niedziela idę zjeść Rosołek

odpowiedz
Odwalcie się od Rosołka - 19.05.2024 / 16:38, *.chello.pl

@Łukasz : Ślisz też kuźwa nie pasował, a teraz się męczymy z Kapuadim.

odpowiedz
minima(L)imaxi - 19.05.2024 / 15:18, *.play-internet.pl

wygrajmy ten mecz bo Liga Europy definitywnie Nam ucieknie. Do Końca!

odpowiedz
Zły Krasnolud - 19.05.2024 / 15:46, *.centertel.pl

@minima(L)imaxi: Kolego Liga Europy to już nam definitywnie odjechała. jedeyne co możemy osiagnąć to LKE

odpowiedz
AntyRosołek - 19.05.2024 / 14:59, *.orange.pl

Najlepszy piłkarz w historii Legii, zagra w pierwszym składzie Rosołek.

odpowiedz
MonsteR (L) - 19.05.2024 / 14:49, *.tpnet.pl

Moja 11.
Hładun
Pankov ... Ziółkowski ... Kapuadi ... Ribeiro
Rejczyk ... Elitim
Josue ... Urbański ....Wszołek
Gual
LEGIA Mistrz !!!
1:2

odpowiedz
Wolfik - 19.05.2024 / 14:45, *.mm.pl

Warta z nożem na gardle. Będą gryźć trawę, bo o punkty w Białymstoku bedzie im niezwykle ciężko. Trudny mecz przed nami.

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 19.05.2024 / 14:42, *.plus.pl

Kapusta jak zwykle uraz i poza składem, długo jeszcze on i Eminem będą siedzieć i sie rehabilitować na legijnych wczasach? Kto za to ponosi odpowiedzialność?

odpowiedz
krislegia - 19.05.2024 / 15:54, *.matrixinternet.pl

@Koneser polskiej piłki klubowej: Kapi pauzuje za czerwoną wiec nie troluj

odpowiedz
Adrenalina - 19.05.2024 / 14:25, *.centertel.pl

Wartą może być zdeterminowana bo Craxa uciekła spod topora i wlała Medalików więc mogą ostro Nas podjechać.

odpowiedz
Ryba - 19.05.2024 / 14:24, *.play-internet.pl

Michał Kopczyński?

odpowiedz
kokolino - 19.05.2024 / 15:44, *.centertel.pl

@Ryba : tak to ten co grał w Legii, gdy ta grała w LM i remisowała z realem madryt oraz wygrywała ze sportingiem lizbona

odpowiedz
Chris - 19.05.2024 / 13:56, *.t-mobile.pl

A gdzie Bartek KAKUSTKA? Miał być jeden mecz pauzy , czyżby kontuzja?

odpowiedz
Tylko Legia - 19.05.2024 / 15:01, *.centertel.pl

@Chris : Niestety ale 2 mecze

odpowiedz
tomiacab - 19.05.2024 / 13:44, *.centertel.pl

ale loczek stworzył potwora.

odpowiedz