Dawid Szulczek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja

Szulczek: Legia była trochę lepsza

Woytek, źródło: Legionisci.com

Dawid Szulczek (trener Warty): Wiedzieliśmy, że mierzmy się z jakościowym, klasowym zespołem. Chcieliśmy, by Legia mogła w obronie rozegrać koronkę i zgrać tylko długą piłkę, bo nie mieliśmy wysokiego stopera. Mecz w pewnych momentach był dla nas trudny, szczególnie gdy Legia grała na wolne pole. Sumarycznie w obronie dużo rzeczy zrobiliśmy na dobrym poziomie. Trzeba przyznać, że Pankov świetnie się urwał spod krycia i zdobył piękną bramkę.Legia była trochę lepsza jeśli chodzi o jakość, natomiast nam też nie brakowało akcji zaczepnych, ale zabrakło konkretów w polu karnym. W tym roku strzeliliśmy najmniej bramek i straciliśmy prawie najmniej. Teraz przed nami finał sezonu – jedziemy do Białegostoku z nastawieniem, by wygrać i zapewnić sobie byt na kolejny sezon. Wiemy, że Jagiellonia prezentuje się bardzo dobrze, ale wiemy, że to też kiedyś musi się skończyć. Wierzymy, że oddamy celny strzał i będzie to złota bramka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
polak - 20.05.2024 / 10:33, *.w-b.pl

Ograć jage fajnie by było tego wam życzę śląsk mistrzem.

odpowiedz
Mrok - 19.05.2024 / 22:01, *.chello.pl

Ja trzymam kciuki za Koronę. Nie dlatego, że to taki "zajebisty" klub ale jak wygra w następnej kolejce to i Lech zdechnie i ten wasal Lecha, Warta spadnie z ligi. Dwie pieczenie na jednym ogniu. Pożar w Poznaniu lepszy od pożaru w ZOO.

odpowiedz
Arek - 20.05.2024 / 00:48, *.tpnet.pl

@Mrok: jak najbardziej, popieram. Niech lecą. Zawsze to 6 pkt. mniej dla łacha. Won!!!

odpowiedz
L - 20.05.2024 / 12:16, *.autocom.pl

@Mrok: +1. Ani kibicow, ani stadionu, ani wartosci sportowej, tylko oddawanie punktow Lechowi i 1 mecz wiecej Lecha u siebie niz wszyscy.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.