Steve Kapuadi - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kapuadi: Praca została wykonana

Mikołaj Ciura, Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Ogólnie mówiąc, mieliśmy ten mecz pod kontrolą. Warta nie stworzyła sobie zbyt wielu okazji, a my mogliśmy wygrać to spotkanie wyżej niż tylko jedną bramką - powiedział po zwycięstwie z Wartą Poznań obrońca Legii, Steve Kapuadi.- Wiemy, że jeśli Lech Poznań nie wygra dziś meczu z Widzewem Łódź, to będziemy mieli gwarantowane 3. miejsce na koniec sezonu i możliwość gry w eliminacjach do europejskich pucharów. Skupiamy się jednak na sobie. Nawet jeśli będziemy musieli wygrać za tydzień, by to osiągnąć, to oczywiście wykonamy to zadanie.

- Przed meczem z Zagłębiem musimy skupić się na poprawie skuteczności, by zdobywać więcej bramek. Musimy również nadal uważnie zachowywać się w poczynaniach defensywnych, dziś udało nam się zachować czyste konto. To pokazuje, że byliśmy skuteczni w defensywie, zdobyliśmy jedną bramkę więcej od przeciwnika, więc praca została wykonana.

- Nasi fani byli dziś dla nas ważnym wsparciem, zresztą jak zawsze. W pełni wypełnili dziś sektor gości, słyszeliśmy ich od samego początku do końca meczu. Są dla nas nieocenieni.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Wiśniak - 19.05.2024 / 22:41, *.com.pl

Szkoda Waszego gadania
Koncertowo p4zewaliliście mistrza
Wstyd i hańba

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.