Juergen Elitim - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Elitim: Zdobyliśmy trzy punkty dzięki kibicom

Mikołaj Ciura, Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Jesteśmy szczęśliwi z rozstrzygnięcia tego spotkania. Pracowaliśmy bardzo ciężko w tygodniu i w samym meczu, by zdobyć trzy punkty. Oczywiście, nie było to może najpiękniejsze widowisko, ale czasem trzeba takie rozegrać - powiedział po zwycięstwie z Wartą Poznań pomocnik Legii, Juergen Elitim.- Pokazujemy teraz bardziej ofensywną grę. Dziś mieliśmy problemy w momentach przejściowych, mogliśmy "zamknąć" ten mecz zdecydowanie wcześniej. Będziemy pracować nad tym, bo drużyna jest przygotowana na rozwój.

- Gdy grasz w Legii, zakładasz jej koszulkę, musisz zawsze walczyć o mistrzostwo. W tym sezonie nam się to niestety nie udało. Musimy więc walczyć o to, co nam zostało, czyli o europejskie rozgrywki w przyszłym sezonie. Mamy świadomość, jak wygląda sytuacja nasza i naszych rywali. Wiemy, że wszystko zależy od nas, wystarczy wygrać w ostatnim spotkaniu i nie będzie ważne to, co wydarzy się na innych stadionach. Będziemy o to walczyć.

- Jestem bardzo, bardzo wdzięczny naszym kibicom. Dla mnie jest to niewiarygodne, że dopingują nas wszędzie i w każdym momencie. Wiem, że ten sezon nie był dla klubu i dla nich łatwy i wystarczający. Chcę więc im bardzo podziękować za to, że byli dziś z nami, dopingowali przez całe spotkanie, bo dzięki nim zdobyliśmy trzy punkty.

- To jest mój pierwszy sezon w karierze z tak napiętym kalendarzem. Momentami było mi ciężko, ale jestem dobrze przygotowany na taką grę. Graliśmy bardzo dużo spotkań, ale w ostatnich meczach pokazaliśmy, że jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie i mamy odpowiednio dużo siły, by grać i wygrywać.

- Mamy wielu zawodników, którzy przejmą w następnym sezonie miano lidera od Josue. Mamy kompaktową drużynę i sporą grupę doświadczonych zawodników. Oczywiście, będzie nam brakować Josue, ale to nie jest jeszcze odpowiedni czas, by o tym rozmawiać.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
tommy - 21.05.2024 / 19:39, *.toneticgroup.pl

"Oczywiście, nie było to może najpiękniejsze widowisko, ale czasem trzeba takie rozegrać"

czasem? wam sie to zdarza caly czas, tylko tym razem sa 3 pkt

odpowiedz
exsa - 19.05.2024 / 20:55, *.orange.pl

Bardzo wazne 3pkt. tylko gorzej ze strzalami P.Elitim !!!!

odpowiedz
Sebo(L) - 19.05.2024 / 19:57, *..

Elitim ze swoimi predyspozycjami czyli świetnymi podaniami,przeglądem pola,techniką użytkową i grą na pełnych obrotach przez całe 90 minut bez problemu powinien zastąpić Josue.Śmiem twierdzić,że może być nawet od niego lepszym reżyserem gry.Oby tylko Feio miał na niego taki pomysł i przewidział dla niego rolę playmakera.

odpowiedz
Tym - 19.05.2024 / 18:39, *.net.pl

Jak dla mnie to ty chłopie będziesz liderem środka bo będziesz mógł pokazać co potrafisz

odpowiedz
Single malt - 19.05.2024 / 18:47, *.wawtel.pl

@Tym : Tylko żeby on w to uwierzył. Bo papiery ma.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.