Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rio Ave wykupi Misztę?

źródło: X

Jak informuje dziennikarz Tomasz Ćwiąkała, Rio Ave podjęło decyzję w sprawie wykupu Cezarego Miszty z Legii Warszawa. Temat powinien zostać sfinalizowany do końca maja. Bramkarz został wypożyczony do portugalskiego klubu na pół roku w styczniu.



Polak zadebiutował w Rio Ave dopiero w ostatnim meczu sezonu, z Benfiką, zremisowanym 1-1. Zaprezentował się dobrze.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
AS - 21.05.2024 / 15:53, *..

Nie jest taki zły jak go malowano. W Legii trafił na najgorszy sezon od niepamiętnych czasów. Niech mu się wiedzie.

odpowiedz
Vuko - 21.05.2024 / 05:32, *.tpnet.pl

Daja 150tys €

odpowiedz
bronek49 - 20.05.2024 / 17:28, *.vectranet.pl

Czarek powodzenia w nowym klubie w Legii się nie udało a to po części kibiców wina nie miałeś zadnego wsparcia od nich tylko sama krytyka nie byłeś gorszy od Tobiasza czy Hładuna

odpowiedz
Zdzicho - 21.05.2024 / 05:37, *.tpnet.pl

@bronek49: widzisz, jak zzczynałem kibicować to nasze grajki były idolami. Sliwowski kowal czykier rataj a teraz sie z nich szydzi bo nie dosc ze panienki to jeszcze beztalencia. Nie dziwmy sie kibicom wychowanym na wielkiej L

odpowiedz
Okęciak - 20.05.2024 / 15:46, *..

Z Benficą bronił kapitalnie, inna sprawa że w Portugalii grają mało wysokich dośrodkowań w stylu angielskim a to z tym u Czarka był największy problem więc możliwe że trafił z ligą w dziesiątkę. Powodzenia!

odpowiedz
kappa - 20.05.2024 / 12:53, *.45.208

Podobno 600k€ za Misztę

odpowiedz
(L)uki - 20.05.2024 / 11:09, *.25.60

wykup jest w jakiej kwocie , ktoś wie ?

odpowiedz
Wycior - 20.05.2024 / 12:30, *.vectranet.pl

@(L)uki: 1.000.000 €

odpowiedz
Obi - 20.05.2024 / 11:05, *.chello.pl

Oglądałem mecz z Benficą. Czarek super zagrał!

odpowiedz
Żmija - 20.05.2024 / 08:39, *.vectranet.pl

Piękny kraj, fajny klimat, drużyna po której nikt nie spodziewa się cudów, więc może tylko pozytywnie zaskoczyć, zapewne wyższa pensja i nie będzie musiał czytać obelg własnych kibiców… Powodzenia Czarek!

odpowiedz
1234 - 20.05.2024 / 11:00, *.t-mobile.pl

@Żmija : Dokładnie tak. Wszystkiego co najlepsze dla niego ;)

odpowiedz
KamiL - 20.05.2024 / 02:12, *.centertel.pl

Odkąd malarz w trenerce bramkarze grają piach tu mistrzowskie ręce Pana K.Dowhań nie pomogą

odpowiedz
B. - 19.05.2024 / 21:48, *.play-internet.pl

Pięknie. Czarek przeprowadzi się do pięknego, ciepłego kraju a Legia zarobi.
Każdy zadowolony.

odpowiedz
Sdb słż - 19.05.2024 / 21:18, *.aster.pl

Bardzo dobry mecz czarka.Rio ave to drużyna do walki o utrzymanie,dostał szanse w jedynym jak narazie meczu i ostatnim w sezonie przeciw benfice gdzie było wiadome że będzie nawałnica.Duzo dobrych interwencji,jeżeli rio go wykupi to można patrzeć w przyszłość że pójdzie gdzieś dalej a w legii to problem jest z bramka bo tobiasz zawalił dużo męczy w sezonie i przez to taka końcówka,szkoda bo też ma duży potencjał.Runjac źle gospodarowal siłami młodego wogule go nie dając mu odpoczynku.elo

odpowiedz
exsa - 19.05.2024 / 20:57, *.orange.pl

@ L: Szczegolnie Kochalskiego! Taka jest prawda - zgoda !!!

odpowiedz
L - 19.05.2024 / 20:02, *.autocom.pl

Znajac zycie, zrobi tam kariere, bo bedzie mial spokoj, zero presji, bardziej przewidywalna piłka lepsza dla bramkarzy. A my, sie okaze, ze wypchnelismy 2 najlepszych bramkarzy (najlepszych jakich mielismy, nie najlepszych w ogole): Miszte, Kochalskiego, a stawiamy na najgorszych.

odpowiedz
Lemiesz Grochuw - 19.05.2024 / 19:58, *.plus.pl

Dorzucić Rosołka w gratisie zanim siem rozmyślą!

odpowiedz
Legion - 19.05.2024 / 19:09, *.170.44

Nie potrzebują do kompletu jeszcze jakiegoś bramkostrzelnego napadziora? Bo mogliby w pakiecie wciąż naszego Maćka z Klanu. Za darmo!

odpowiedz