Marta Marcinkowska,Jowita Ossowska,Weronika Papiernik,Marta Stawicka - fot. Legia3x3.com
REKLAMA

Kosz 3x3 Kobiet

Triumf legionistek w debiucie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kobiecy zespół koszykarskiej Legii 3x3 ma za sobą bardzo udany debiut - legionistki w premierowym występie triumfowały w turnieju Lotto Quest Streetball w Bydgoszczy. Nasza ekipa wystąpiła w składzie: Marta Marcinkowska, Jowita Ossowska, Weronika Papiernik i Marta Stawicka. Nasz zespół wygrał pewnie wszystkich pięć meczów, w tym finałowe spotkanie z Isetią 21:11.

Wygrana w turnieju zapewniła legionistkom awans do turnieju finałowego mistrzostw Polski, który w dniach 10-11 sierpnia odbędzie się w Katowicach.

Wyniki legionistek:
Legia LOTTO 3x3 21:2 Slay all day
Legia LOTTO 3x3 21:11 Jabadaba 3x3
Legia LOTTO 3x3 21:5 Odlotowe Agentki PBŚ
1/2 finału: Legia LOTTO 3x3 21:7 Black Panthers
Finał: Legia LOTTO 3x3 21:11 Isetia


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
ws - 22.05.2024 / 15:20, *.vectranet.pl

Mam nadzieję na dobry wynik w finale i w dalszym etapie organizację drużyny 5x5. Mimo ,że nie było takiej sekcji w historii Legii to myślę,że można to zrobić. Dzika karta nie jest droga w OBLK a koszty drużyny nie byłyby tak duże jak w przypadku męskiej sekcji i można stworzyć drużynę lepszą od Polonii.

odpowiedz
FI(L)IP - 20.05.2024 / 18:35, *.voo.be

I git. Gratulacje!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.