REKLAMA

Graffiti

Nowe legijne graffiti: Lucjan Brychczy (363)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legioniści z Ochoty wykonali piękne graffiti poświęcone naszej żywej legendzie klubu - panu Lucjanowi Brychczemu. Ja jednej ze ścian znalazła się twarz zamyślonego "Kiciego", pośród eLki w kółeczku i klubowego herbu, a także cytat naszego wielkiego mistrza: "Warto zaznaczyć, jak wiele radości przynosi praca z najmłodszymi sportowcami. To duża radość pracować z młodymi ludźmi nieskażonymi codziennym gonienieniem za forsą. To, panowie, czysty sport!".





REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Lucjan Brychczy - 22.05.2024 / 15:52, *.chello.pl

Jedna z najladniejszych prac jakie widzialem

odpowiedz
klasa - 22.05.2024 / 09:14, *.chello.pl

czapki z glow - praca roku

odpowiedz
Karol, Stefan: - 21.05.2024 / 23:45, *.chello.pl

Gratuluję i przypominam: 13 czerwca, przypada 90-ta rocznica urodzin Lucjana Brychczego. Sto lat "Kici".

odpowiedz
Top CWKS - 21.05.2024 / 22:13, *.vectranet.pl

aligancko i z fasonem!

odpowiedz
Legia Ochota - 20.05.2024 / 23:56, *.orange.pl

Sztos pod każdym względem! A jednak da się zrobić coś innego i z pomysłem a nie zwykłe "Legia" albo "CWKS"....praca roku dla mnie albo i kilku ostatnich lat!

odpowiedz
Amadeusz - 21.05.2024 / 16:28, *.161.210

@Legia Ochota: To może przestań chodzić na Legie jak się wstydzisz słowa "Legia" albo "CWKS".Kto tu sie wypowiada? co jeden to lepszy

odpowiedz
Student_L - 20.05.2024 / 23:17, *.t-mobile.pl

Świetne!!!

odpowiedz
Złodziej - 20.05.2024 / 23:05, *.autocom.pl

Graf bardzo estetyczny, nie to co UZL, ciągle to samo "LEGIA" i tyle na co ich stać..

odpowiedz
Ekstraklasa - 20.05.2024 / 21:20, *.vectranet.pl

No panowie z Ochoty brawo, mural godny LEGENDY

odpowiedz
Arecki - 20.05.2024 / 20:01, *.vectranet.pl

No Panowie .... SZACUN! Fajny motyw na koszulki z przekazem .

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 20.05.2024 / 19:06, *.plus.pl

Świetna praca!

odpowiedz
(L)egia - 20.05.2024 / 17:40, *.t-mobile.pl

Wow! Fantastycznie! Wielkie brawa i gratulacje dla twórców.
Miło widzieć, że da się zrobić coś więcej niż namazany napis "LEGIA" i "dzieła" UZL. Ogromne gratulacje!

odpowiedz
głos ulicy - 20.05.2024 / 20:00, *.122.8

@(L)egia: Nie masz pojecia o czym piszesz i krytykujesz nie mając podstawowej wiedzy,często "namazany napis" Legia ,jest robiony w trudnych miejscach,na wiaduktach,na trasach szybkiego ruchu,gdzie w kazdej chwili może podjechac policja i wystawić słony mandat,a żeby jeszcze mandat,próbują przyklepać inne tematy

odpowiedz
(L)egia - 22.05.2024 / 11:18, *.t-mobile.pl

@głos ulicy: Tylko, że taki "namazany napis" jest bezwartościowy, niezależnie jak trudno było go napisać. Wręcz robi więcej szkody niż jakiegokolwiek pożytku. Konkretnie zniechęca do Legii niż miałby przykładowo zachęcić do zainteresowania się Legią.

odpowiedz
Amadeusz - 22.05.2024 / 17:35, *.227.23

@(L)egia: Jak ma graffiti zachecać do zainteresowania Legią? Ty poważnie to piszesz? Graffiti to sławienie klubu i zaznaczenie terenu,że MY tu rządzimy.Od zainteresowania Legią,to są głównie piłkarze i koledzy na podwórku lub ojciec,sąsiad

odpowiedz
Brawo - 20.05.2024 / 17:02, *.play-internet.pl

Szacun Panie B. Wyszło pięknie

odpowiedz
Odp - 21.05.2024 / 08:00, *.centertel.pl

@Brawo: brawo bobicz, szacun dla tego chłopaka , powinien się pod tą pracą podpisać

odpowiedz
greg - 21.05.2024 / 09:48, *.changeintegrated.com

@Odp: ZNACZKIEM MEGAFONU :)

odpowiedz
Idealny przekaz na obecne czasy - 20.05.2024 / 16:54, *.centertel.pl

Brawa dla autorów pracy

odpowiedz
Witam - 20.05.2024 / 16:53, *.inetia.pl

Grafika roku!

odpowiedz
do - 20.05.2024 / 17:26, *.chello.pl

@Witam : bez kitu praca roku!

odpowiedz
Potwierdzam - 20.05.2024 / 17:30, *.centertel.pl

@Witam :

odpowiedz
WOW!!!! - 20.05.2024 / 16:50, *.chello.pl

Cos niesamowitego!!! Gdzie to cudo?

odpowiedz
Akronim - 20.05.2024 / 22:29, *..

w Gliwicach, skąd pochodzi ;)

odpowiedz
głos ulicy - 20.05.2024 / 16:36, *.122.8

Super praca,szacunek dla wykonawców

odpowiedz