Radovan Pankov - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pankov: Sezon absolutnie nie poszedł po naszej myśli

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com / Canal + Sport

- W tym meczu wszystko poszło po naszej myśli, ale w całym sezonie absolutnie nie. Wywalczyliśmy tylko możliwość gry w eliminacjach do europejskich pucharów, a początkowym celem była gra w fazie grupowej LKE i mistrzostwo. Jeden z tych celów osiągnęliśmy, ten mniej ważny, a tego drugiego niestety się nie udało - powiedział po zwycięstwie z Wartą Poznań zdobywca jedynej bramki, Radovan Pankov.



- W ostatnim meczu z Zagłębiem Lubin musimy przygotować się już do następnego sezonu. Chcemy i musimy przywrócić Legię na szczyt.

- Ten gol był zdecydowanie ładniejszy od mojego pierwszego trafienia w Ekstraklasie. Można powiedzieć, że tamta bramka była brzydka. Mając takiego maestro jak Josue, czasami wystarczy tylko dołożyć głowę i mieć trochę szczęścia. Każdy z obrony czy ataku może to zrobić. Zaczynamy być groźni ze stałych fragmentów. Może nie zdobywamy z nich jeszcze wielu bramek, ale z meczu na mecz jesteśmy groźniejsi.

- Chciałbym bardzo podziękować Josue. Poznałem go 10 miesięcy temu. Jest niesamowitym zawodnikiem. Jestem smutny, że zawodnik z takimi umiejętnościami i charakterem opuszcza ten klub.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Zdzicho - 20.05.2024 / 13:06, *.16.195

Slabo zapitalali. Wzieli sie dopiero w koncowce jak widmo czystek kadrowych i po jisue widac ze nie ma swietych krow. Chcialo im sie tylko w lidze konferencji. Lige i pp przebimbali. Mysleli ze sie samo wygra

odpowiedz
13 - 20.05.2024 / 12:09, *.226.208

Prawda wychodzi na jaw. Josue powinien zostać.

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 20.05.2024 / 11:50, *.telefonica.de

MIODUSKI LICHWIARZU WON Z LEGII

odpowiedz
Obcy - 20.05.2024 / 11:17, *.t-mobile.pl

W Legii nie potrzeba piłkarzy z charakterem. Najlepiej to nie mieć własnego zdania. I jakoś to będzie.

odpowiedz
dave - 20.05.2024 / 12:07, *.warszawa.pl

@Obcy: Jak w korpo.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 20.05.2024 / 11:02, *.play-internet.pl

"Zaczynamy być groźni ze stałych fragmentów gry....." -powiedział piłkarz przed ostatnią kolejką sezonu........Jprdl-skąd mioduski bierze takich "intelektualistów"......

odpowiedz
Ju(L)ius - 20.05.2024 / 12:13, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA : ale o co ci chodzi? zycie konczy ci sie na ostatniej kolejce sezonu?? Skąd wziąłeś się ty, "intelektualisto"?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 20.05.2024 / 20:45, *.play-internet.pl

@Ju(L)ius: Nie,nie kończy mi się.Tylko "straszne" jest to,że pierwszą bramkę z rzutu rożnego udało im się strzelić dopiero w przedostatniej kolejce.Stary-cały rok mieli na to,żeby wyuczyć się pewnych mechanizmów,pewnych zachowań podczas stałych fragmentów gry,pewnych "automatyzmów".Na serio,to mam wrażenie,że pomimo codziennych (?) treningów,to ci piłkarze wyglądają,jak by pierwszy raz ze sobą grali.Zero wzajemnego zrozumienia na boisku,żadnego zgrania,brak "gry bez piłki"......Żeby nie to,że w naszej lidze nikt nie chce się narażać na koszta związane z grą w europucharach,to byśmy "obok podium nawet nie stali"......

odpowiedz
AS - 21.05.2024 / 15:48, *..

@Ju(L)ius: Zostawiając na boku "intelektualistów'', to póki co strzeliliśmy 1 (jednego) gola po rzucie rożnym, po całym sezonie niewykorzystywania tego stałego fragmentu. Mówienie że ''zaczynamy być groźni ze stałych fragmentów'' jest zdecydowanie na wyrost i bez sensu.

odpowiedz