Wołodymyr Yazykov (pierwszy od lewej) na ME w Lonato
REKLAMA

Strzelectwo

Wyniki Yazykova na MEJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

We włoskim Lonato rozegrane zostały Mistrzostwa Europy w strzelaniach do rzutków. W konkurencji Trap juniorów Wołodymyr Yazykov zajął indywidualnie miejsce 19. (z wynikiem 111 pkt.), a w drużynie, wraz z Danielem Mrozkiem (Śląsk) i Alanem Łapińskim (Diana Poznań), Polacy zajęli miejsce czwarte. Do brązowego medalu zabrakło zaledwie jednego punktu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
JP2GMD - 20.05.2024 / 16:03, *.chello.pl

Gratulacje!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.