2024-05-22 | squash,Natalia Łukawska - fot. / Legionisci.com
REKLAMA

Squash

Medale legionistów w Indywidualnych Mistrzostwach Małopolski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kilkunastu zawodników Legii wzięło udział w Indywidualnych Mistrzostwach Małopolski w squasha, które odbyły się w Atras Squash Club. Legioniści zdobyli sześć medali. W swoich kategoriach wiekowych złoto wywalczyli Mateusz Paluchowski i Wiktor Paluchowski, srebro - Szymon Cienciała i Natalia Łukawska, a brąz - Antoni Sokołowski i Maciej Szczepanik.

Wyniki legionistów:
U-11: 1. Mateusz Paluchowski, 5. Maciej Zagórski, 11. Aleksander Paluchowski, 14. Cyprian Cienciała
U-13: 4. Zuzanna Zielińska
U-13: 2. Szymon Cienciała, 3. Antoni Sokołowski, 8. Mateusz Łukawski
U-15: 6. Wiktoria Włodarska
U-15: 1. Wiktor Paluchowski, 5. Filip Zasadzki
U-17: 2. Natalia Łukawska
U-19: 3. Maciej Szczepanik


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.