fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Ocena sezonu: Trója

Woytek, źródło: Legionisci.com

Przez ostatnie 10 dni mieliście możliwość oceny sezonu 2023/24 w wykonaniu Legii Warszawa w skali szkolnej. Najwięcej, bo aż 49% głosów zabrała ocena "3", 25% głosujących wybrało opcję "4". Średnia wyciągnięta ze wszystkich Waszych ocen wynosi 3,05.

Drużynę Legii w ostatnim sezonie prowadziło dwóch szkoleniowców, zespołowi udało się osiągnąć jeden - awans do fazy grupowej europejskich pucharów.

WYNIKI SONDYOcena Legii za sezon 2023/24 to:
SUMA GŁOSÓW: 7671
START: 23.05.2024 / KONIEC: 02.06.2024





Poniżej przypominamy wyniki z sezonu 2022/23.

WYNIKI SONDYOcena Legii za sezon 2022/23 to:
SUMA GŁOSÓW: 9110
START: 22.05.2023 / KONIEC: 07.06.2023


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
(L) eonardo - 10.06.2024 / 23:29, *.inetia.pl

Trója to chyba na zachętę

odpowiedz
ja - 09.06.2024 / 19:49, *.chello.pl

Brak mistrzostwa i brak pucharu to 1, w szczególności w tak marnej ekstraklapie i z tak marnym stylem.
Za 3 ligę europejską można dać +, więc wychodzi 1+. Dla mnie 3 to jest za wysoko, serio.

Żałosne są te głosy na 4, wy rozumiecie co to znaczy Legia? Brak mistrzostwa jest porażką.

odpowiedz
Kulfon - 09.06.2024 / 09:37, *.161.42

Awans do fazy grupowej europejskich pucharów??? Jakich???

odpowiedz
Zgrywus - 06.06.2024 / 18:15, *.tpnet.pl

Co dzisiaj robi wynalazek miodka na trenera? Ten od wfu golebiowski czy jakos tak, bo chyba pol ligi sie o niego nie zabija?

odpowiedz
Arek - 06.06.2024 / 17:52, *.tpnet.pl

Adekwatnie. Nic lepiej, nic gorzej. Uważam, że trója to idealna ocena tego sezonu. Oby w następnym było lepiej.

odpowiedz
Johny - 06.06.2024 / 16:55, *.plus.pl

Moim zdaniem 4 z minusem.

Mamy trzy cele: mistrzostwo, wyjście z grupy w Europie i Puchar Polski.

Wszystkie trzy cele to 6.
Mistrzostwo i jeden dodatkowy to 5
Brak mistrzostwa oznacza że 5 być nie może nawet jeśli byśmy wyszli z grupy i zdobyli PP.
Czyli najwyżej cztery. W pucharach zagraliśmy dobrze. Zdobyliśmy niewidzianą od lat liczbę punktów i napompowali współczynnik. Więc w tym aspekcie ten sezon jest bardzo udany, więc 4+
No ale brak PP więc dlatego wychodzi mi 4-.

Trója to moim zdaniem nadmierne samobiczowanie.

odpowiedz
kaktus - 06.06.2024 / 15:58, *.orange.pl

Solidne 3+, choć nie 4.
Gra w ekstraklapie tragiczna i za nią 2... no może 3-, ale sezon ratują występy w europejskich pucharach.

odpowiedz
Pajac - 06.06.2024 / 13:48, *.centertel.pl

Gdyby Zieliński nie wypuścił w zimę muciego i sliza to ocena byłaby inna. Niestety nikt nie przyzna się do tego błędu ale to był przełomowy moment sezonu.

odpowiedz
Rumcajs - 06.06.2024 / 15:37, *.t-mobile.pl

@Pajac: Zrozum szanowny Pajacu, że obaj byli nie do zatrzymania. Sliszowi za pół roku kończył się kontrakt i mogło być tak, że nie mielibyśmy ani piłkarza ani pieniędzy. Za Muciego wpłynęła oferta nie do odrzucenia. Lepszej klub już by za niego nie dostał, a Muci nie był podstawowym zawodnikiem i był chimeryczny. Akurat tu bym się partacza Zielińskiego nie czepiał.

odpowiedz
Horhe - 07.06.2024 / 17:42, *.play-internet.pl

@Rumcajs: pełna zgoda. Tylko niespełna rozumu nie opchnąłby Muciego za taki hajs, po to zresztą wyjmowali go z Albanii.
Biura należy się nie za sprzedanie tych graczy, tylko za brak gotowych następców. To w tym obszarze widać, że JZ nie ma kompetencji do takiego wymagającego stanowiska. Taki np. Chodyna już od lutego powinien być za Słuszną.

odpowiedz
Jimmy L - 06.06.2024 / 12:34, *.centertel.pl

Taka 3ka z minusem. Na pewno nie więcej.

odpowiedz