Stanisław Żółtowski przegrał z Grekiem na ME U-15
REKLAMA

Zapasy

Porażka Żółtowskiego na ME U-15

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnik Legia Fight Club wystartował w greckiej miejscowości Loutraki w Mistrzostwach Europy w zapasach w stylu klasycznym młodzików (do lat 15). Legionista, Stanisław Żółtowski w kat. -44kg przegrał walkę w 1/16 finału z Grekiem, Nikolaosem Zinisem przez przewagę rywala (VSU) po 01:16 min.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Kapelan - 24.05.2024 / 13:19, *.centertel.pl

"Będzie dobrze Dzieciak"

odpowiedz
Stanisław Żółtowski - 21.05.2024 / 20:39, *.191.14

Cześć wszystkim!
Wróćiłem już z miasta Loutraki, (Grecja) gdzie przegrałem niestety z Grekiem, Nikolasem Zinisa.
Chciałbym podziękować za całe wsparcie od sponsorów, trenerów i drużyny Legii, która mnie wspierała i umożliwiła mi abym pojechał i wystąpił pierwszy raz na tak dużym wydarzeniu. Niestety nie poszły walki moje jak planowane, i nie udało mi się z nim wygrać. Przepraszam że was zawiodłem????
Jest to tylko dla mnie motywacja aby dalej trenować coraz ciężej i częśćiej, aby w następnym roku się mi udało pojechać (bo mam jeszcze następny rok w U-15) znowu z kadrą Polską narodową, i obiecuję że w następnym roku pokaże się w jak najlepszym stylu.
No i przypominam że walka przegrana trwała pełne 4 minuty na czas a nie na przewagę punktową.????
Pozdrawiam Stanisław

odpowiedz
Stanisław Żółtowski - 21.05.2024 / 21:29, *.telenor.dk

@Stanisław Żółtowski: Nie zapominając też muszę podziękować za wsparcie, motywacje i miłość od mojej rodziny.

odpowiedz
Leon - 21.05.2024 / 23:37, *.vectranet.pl

@Stanisław Żółtowski: Głowa do góry i Mocno Legia.

odpowiedz