Waldemar Fornalik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Fornalik: Zawodnicy będą mogli pokazać pełnię umiejętności

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com / Zagłebie.com

- Myślę, że w meczu z Legią możemy spodziewać się przede wszystkim dobrej gry i ciekawego widowiska. Tu nie będzie już obciążeń związanych z walką o jak najlepsze miejsce na koniec sezonu, co moim zdaniem pozwoli zawodnikom pokazać pełnię swoich umiejętności - mówi przed sobotnim meczem z Legią trener Zagłębia Lubin, Waldemar Fornalik.- Myślę, że ostatni mecz z ŁKS-em Łódź, poza fragmentami w drugiej połowie, mieliśmy pod kontrolą. Szkoda, że już w pierwszej części gry nie "zamknęliśmy" tego spotkania, bo mieliśmy ku temu świetne okazje. Później, gdy Kacper Chodyna otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę, wkradło się w nasze poczynania trochę nerwowości. Tak jak powiedziałem wcześniej, uważam, że mieliśmy pełną kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi i zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze.

- W tygodniu Marko Poletanović podkręcił staw skokowy, jest to delikatny uraz, ale jego zabraknie w tym meczu.

- Kto zostanie mistrzem Polski? Trudno powiedzieć. Teoretycznie łatwiejsze zadanie ma Jagiellonia, ale piłka nożna niejedno już widziała.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.