fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

34. kolejka Ekstraklasy. Jagiellonia mistrzem, spadek ŁKS-u, Ruchu i Warty

Mishka, źródło: Legionisci.com

Zakończył się sezon 2023/24. Po raz pierwszy w historii mistrzem Polski została Jagiellonia Białystok. Zwycięstwem 2-1 nad Lechem, Korona przypieczętowała spadek Warty. Drugie miejsce zajął Śląsk, a dopiero trzecie Legia.



34. kolejka:
Jagiellonia Białystok 3-0 Warta Poznań
Lech Poznań 1-2 Korona Kielce
Legia Warszawa 2-1 Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin 1-0 Górnik Zabrze
Puszcza Niepołomice 1-0 Piast Gliwice
Radomiak Radom 1-3 Widzew Łódź
Raków Częstochowa 1-2 Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów 2-0 Cracovia
ŁKS Łódź 3-2 Stal Mielec

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

Artykuł zawiera treści reklamowe w postaci kursów naszego partnera, Fortuna.

WYNIKI SONDYOcena Legii za sezon 2023/24 to:
SUMA GŁOSÓW: 7671
START: 23.05.2024 / KONIEC: 02.06.2024

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Piotr Niedek - 26.05.2024 / 13:39, *.t-mobile.pl

A niby dlaczego nikt nie powinien? Bo choremu psychicznie człowiekowi ubzdurało się, że Kulesza załatwił Jagiellonii mistrzostwo? Wszystkie statystyki przemawiały w tej słabej lidze za nimi, to był ich sezon. Rozumiem nienawiść do Jagi ale nigdy nie zrozumiem totalnej głupoty. Lecz się człowieku.

odpowiedz
Wolfik - 26.05.2024 / 19:30, *.228.54

@Piotr Niedek: Niektórzy muszą sobie jakoś wytłumaczyć niespodzianki. A to zwyczajnie powtórka z Piasta kilka sezonów temu. Grali najrówniej, a rywale nie potrafili wykorzystać ich potknięć (vide Legia). Ot i cała "teoria spiskowa".

odpowiedz
Urs72 - 26.05.2024 / 10:46, *.t-mobile.pl

No proszę ......cóż za wpisy po za kończeniu Ekstraklapy ? Wiosna pełna niespodzianek ? Czyżby? Nikt nie powinien kupić karnetu na rundę 2024.2025 w żadnym klubie Ekstraklapy .....może by ktoś ruszył to gówno opadające na dno w PZPNie ...pozdro

odpowiedz
Xxx - 26.05.2024 / 10:01, *.centertel.pl

Kulesza... Wszystko jasne...

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 25.05.2024 / 23:51, *.cyfrowypolsat.pl

Jagiellonia pokazała że z gówna można ulepić bat.
U nas niestety paplamy się w szambie. Gówno bryzga po wszystkich działaczach a oni udają że to deszcz pada.

odpowiedz
S - 26.05.2024 / 01:23, *.plus.pl

@(L)eve(L)64:
Były prezes Jagi prezesem PZPN, ot cały sekret kręcenia z gówna;)

odpowiedz
Qwerty - 26.05.2024 / 08:45, *.net.pl

@S: A w jaki sposób on to zrobił? Nie było widać aby sędziowie im pomagali. Najzwyczajniej reszta drużyn walczących o mistrza dała...

odpowiedz
Peru123 - 25.05.2024 / 21:28, *.orange.pl

Przy obecnych władzach, ten wynik, czyli awans do europejskich to sukces, są mierni, bierni, nastawieni tylko na osobisty zysk, który na pewno odnoszą, boją się ryzyka, chyba że im się opłaca (prowizję, tantiemy itd), czyż nie robimy inaczej?. Jeżeli Mioduski to toleruje, to on traci...

odpowiedz
Grodzisk Maz. - 25.05.2024 / 21:19, *.t-mobile.pl

Przykro że mistrzem są białorusini , ale cieszy mnie że w końcu spadł klub bez kibiców i stadionu !

odpowiedz
Mrok - 25.05.2024 / 20:27, *.chello.pl

Najważniejsze, że spadł ten wasal Lecha, Warta. Drużyna, która tylko z Lechem nie umiała grać, a z jego rywalami jeździła na d... i gryzla trawę.

odpowiedz
Żmija - 25.05.2024 / 20:45, *.vectranet.pl

@Mrok: Też się tym cieszę - bezdomna nałożnica amiki :D

odpowiedz
Macie(L) - 26.05.2024 / 07:41, *.centertel.pl

@Żmija: W nowym sezonie Amica -6 punktów ????

odpowiedz
Eddie - 25.05.2024 / 20:22, *.aster.pl

to ładnie
Ruch, Warta, ŁKS - stare kluby przedwojenne spadły
dołączą do Wisły Kraków i Polonii Warszawa (jak będą grać obie w przyszłym sezonie w Pierwszej Lidze)

odpowiedz
Redi - 25.05.2024 / 20:11, *.play-internet.pl

Koniec świata, mistrz na Podlasiu. Dla mnie to się nie podoba ;)

odpowiedz
Anty czesio - 25.05.2024 / 20:10, *.play-internet.pl

Amica skompromitowała się do końca i całe miasto spuszczajac warte przy okazji hehe

odpowiedz
Hmm - 25.05.2024 / 20:09, *.t-mobile.pl

No i fajnie

odpowiedz
Babus - 25.05.2024 / 19:34, *.orange.pl

A jednak disco polo z Zenkiem na czele.

odpowiedz
Wieczny fan mioduskiego - 25.05.2024 / 20:12, *.play-internet.pl

@Babus: jak w piłkarskim pokerze nie zapominajcie że Kulesza jest z Białegostoku Jaga wygra lige a spadnie któryś z was haha

odpowiedz
Piter - 25.05.2024 / 13:37, *.centertel.pl

Niech piłkarze pamiętają , że dla nas liczy się tylko mistrzostwo !!!

odpowiedz
Rober - 25.05.2024 / 10:55, *.centertel.pl

Legia wygrywa 3 do zera
I mamy

MISTRZA !!!!!? ,????????????????

odpowiedz
Dyziek gcw - 25.05.2024 / 14:08, *.chello.pl

@Rober: jak dostaniemy 4 punkty za zwycięstwo no to chyba tak :D

odpowiedz
asd111 - 25.05.2024 / 09:20, *.t-mobile.pl

Pierwszy raz w życiu będe trzymać kciuki za Śląsk

odpowiedz