fot. Fumen / Legionisci.com
REKLAMA

W niedzielę Święto Łazienkowskiej na Legii

źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa wraz z Fundacją Legii i Legia Soccer Schools zapraszają na Święto Łazienkowskiej, które odbędzie się 26 maja w godzinach 09:00 - 21:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.



Trening LSS na głównej płycie

Święto Łazienkowskiej, czyli Dzień Dziecka na Legii, to coroczna, rodzinna impreza przyciągająca tysiące osób. W godz. 9-18 na głównej płycie boiska trenować będą dzieci w wieku od 3 roku życia, ze wszystkich programów piłkarskich Legia Soccer Schools z całej Polski.

Atrakcje dla kibiców

W godz. 9-21 na kibiców czekają inne atrakcje. Będą niespodzianki, konkursy i gry, a także treningi pokazowe, wycieczki po stadionie i stoiska z gadżetami. Standardowo, na promenadzie Trybuny Wschodniej pojawią się różne sekcje Legii Warszawa.


W Legia Parku, a także na przedpolu Trybuny Wschodniej, do dyspozycji najmłodszych kibiców będą:
· Piłkarski Dart
· Pompowane Piłkarzyki
· FitLight
· Malowanie Buziek – Hula Kula
· Boiska do gry 1 x 1
· Pokazy Frystyle Football.

Fundacja Legii zorganizuje loterię charytatywną w namiocie na Trybunie Wschodniej. Aby wziąć udział w loterii, należy wykupić los, który kosztować będzie 20 zł. Każdy los wygrywa. W puli nagród m.in. spodenki piłkarskie, getry, plakaty, buty piłkarskie, vouchery na mecz.

Akademia Klasy Ekstra

Wystawione zostaną również stoiska partnerów imprezy. Tego samego dnia na Legii gościć będzie Akademia Klasy Ekstra.

Mecz Legionistek

Także 26 maja, na głównej płycie przy Łazienkowskiej, pierwszoligowy mecz rozegra zespół Legionistki Warszawa. Ich rywalem będzie SKP Bielawianka. Początek o godzinie 19.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
INT - 24.05.2024 / 07:17, *.207.254

Będą się kręcili jacyś piłkarze?

odpowiedz
WWO - 24.05.2024 / 07:52, *.play-internet.pl

@INT: Tak po Galerii Handlowej

odpowiedz
INT - 24.05.2024 / 11:14, *.207.254

@WWO: tak myślałem

odpowiedz
Dickson Chotowski - 24.05.2024 / 20:43, *.btcentralplus.com

@INT: W go-go barach na pewno

odpowiedz
L fan - 24.05.2024 / 05:08, *.vectranet.pl

To stypa nie święto ludzie co z Wami nie tak?

odpowiedz
Zdzicho - 24.05.2024 / 04:56, *.tpnet.pl

Święto to jest jak Legia zdobyma mistrza a w tym roku się pos....li
Bawić to się będą w białymstoku

odpowiedz
Gocław - 23.05.2024 / 19:59, *.167.2

Wstyd obciach żenada to dzisiaj Ł3, piknik dla pikników tego nie zmieni.

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 23.05.2024 / 19:53, *.165.227

A w sobotę będą jakieś atrakcje?

odpowiedz
R323 - 24.05.2024 / 05:10, *.t-mobile.pl

@Koneser polskiej piłki klubowej: Rosół z torebki w cenie biletu zapewniony, a jak daleko sięgają ambicje Zagłębia wyjdzie w praniu.

odpowiedz
e(L)o - 23.05.2024 / 18:34, *.ksiezyc.pl

A pudel będzie?

odpowiedz
tomiacab - 23.05.2024 / 16:23, *.centertel.pl

fajnie , ze klub pomyślał o alternatywie dla świętowania mistrzostwa.

odpowiedz
Braveheart - 23.05.2024 / 17:47, *.tvksmp.pl

@tomiacab: ciul tam z mistrzostwem, ważne że będzie można mordkę pomalować.
A serio to dzieciaki będą miały radochę. Jeśli pogoda dopisze.

odpowiedz
CZELCHAKA - 23.05.2024 / 13:03, *.play-internet.pl

a rzut pomidorem w ludzi przebierających się za piłkarzy też będzie?

odpowiedz
Krzeszczu - 23.05.2024 / 12:10, *.tele2.se

A co to jest ”Frystyle”? Jakies nowe frytki? Made by Philips AirFry?

odpowiedz
Peter Forsberg - 23.05.2024 / 14:16, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: To są szwedzkie frytki z Halmstad czy innego g.wnianego Kungalv. Tam u Ciebie Jacuś to siatkarki mają jeszcze co jeść czy już tylko obierki Wam zostały? Przyjechałabyś na festyn bo potrzebujemy klauna, niech dzieci mają uciechę.

odpowiedz
Maestro - 23.05.2024 / 17:55, *.tvksmp.pl

@Peter Forsberg: Panie Forsberg może i Krzeszczu zadał dobre pytanie, ale Pan swoim wpisem przeszedłeś do legendarnych komentarzy na tej stronie. Takie wpisy powinny być wyróżniane złotą czcionką, jak dla mnie wpis miesiąca. Może i dosadnie, ale widać że prosto z serca. Dawno się tak nie uśmiałem.

odpowiedz
Peter Forsberg - 23.05.2024 / 19:22, *.t-mobile.pl

@Maestro: Hmm, dziwne. To nie miało być śmieszne tylko ironiczno-złośliwe. A Jajcusia Krzesia pamiętam jeszcze z czasów treningów siatkówki choć on mnie nie kojarzy.

odpowiedz
van basten - 23.05.2024 / 19:51, *.play-internet.pl

@Maestro: Szkoda,że nie można "lajkować" tutaj wpisów. Krzeszczu od lat mnie irytował swą "wszechwiedzą" i pseudointeligencją.Kiedyś coś odpisałem ale czy warto.... A najlepsze jest że ktoś ,kto popełnia notorycznie błędy językowe wytyka je innym. Ale zaraz pamiętam,pamiętam.On twierdził,że mieszka za granicą i nie ma polskiego słownika. Pozdrawiam wszystkich.

odpowiedz
Tony Adams - 25.05.2024 / 07:05, *.prcdn.net

@Peter Forsberg: Czasem tu zaglądam, nigdy nic nie piszę. Ale teraz zrobię wyjątek. Krzeszcza można lubic albo nie. Można się z nim zgadzac, albo też nie. Ale, jak każdy inny forumowicz tutaj, ma on prawo wyrazic swoje zdanie. Podobnie jak ty masz do tego prawo. W przeciwienstwie do ciebie, jest to jednak człowiek który ma odwagę pod każdym swoim wpisem, tudzież zdaniem się podpisac. Ty takiej odwagi nie masz. Nie masz nawet własnego zdania, bo, sprawdziłem, nie widziałem jeszcze ani jednego twojego wpisu na temat Legii. Ani jednego. Natomiast jest sporo chamskich przyczepek do krzeszca.
Ale w sieci jest to oczywiscie dozwolone, jest miejsce i dla takich tchórzy jak ty.

że cię nie kojarzy? Tez się dziwie, takiego internetowego kozaka kto by nie kojarzył.

Piszesz że się znacie z treningów siatkówki. To ile ty masz lat? 30? 35? 40? Bron Boże wiecęj? A zachowujesz sie jak zwykły, niewychowany, nastoletni smarkacz. I biorąc pod uwagę twój stan umysłowy to raczej ci blizej do 12stki czy 13stki niz 19stki.
Ale jak juz wspomnialem, w sieci wszystko wolno, siec wszystko przyjmie, kazdego anonima ochroni.
Bez odbioru.

odpowiedz