Yuri Ribeiro - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Yuri Ribeiro pożegnał się z kibicami

Mishka

Yuri Ribeiro nie przedłuży wygasającego w czerwcu kontraktu z Legią Warszawa. Zawodnik pożegnał się na Instagramie z kibicami:



"Do wszystkich kibiców kibiców Legii. Sobotni mecz będzie moim ostatnim w Legii. To było niesamowite kilka lat gry dla tego wyjątkowego klubu i noszenia tej koszulki. Były to trudne czasy, ale odnieśliśmy wiele zwycięstw. Nigdy nie zapomnę zdobycia Pucharu Polski i Superpucharu oraz momentu, kiedy kibice skandowali moje nazwisko na stadionie. 3 lata z rzędu z awansem do europejskich pucharów. Moja rodzina i ja będziemy na zawsze wdzięczni i będziemy wspierać Legię. Wszystkim osobom, z którymi pracowałem przez lata w klubie - bardzo dziękuję! 3 lata to nie 3 dni. Będę miał Was wszystkich w sercu."


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (52)

+dodaj komentarz
Elo - 28.05.2024 / 13:50, *.play-internet.pl

Trzymaj sie wojowniku oby do zobaczenia

odpowiedz
Szymon - 25.05.2024 / 21:33, *.play-internet.pl

I Josue I Yuri Ribeyro byli naprawdę świetni Obrigado Capitano Obrigado Yuri

odpowiedz
tekken (L) - 25.05.2024 / 06:58, *.chello.pl

Zaangażowania i walki nie można Ci odmówić, dzięki za grę i powodzenia. Mam takie spostrzeżenie, ze piłkarze zwłaszcza obcokrajowcy to teraz max 3 lata i odchodzą, kibic nie zdąży się dobrze przyzwyczaić i już go nie ma.

odpowiedz
exsa - 24.05.2024 / 17:07, *.orange.pl

Niespodziewane odejscie - szkoda !!!

odpowiedz
piotrek9mln - 24.05.2024 / 15:48, *.play-internet.pl

Pierwsze dwa lata słabe, ale w trzecim zrobił duży progres. Jakby odszedł rok temu byłoby mniej szkoda, ale teraz dawał radę i od razu odchodzi. Mam nadzieję że przyjdzie ktoś lepszy na jego pozycję. Powodzenia Yurek

odpowiedz
Horhe - 24.05.2024 / 13:40, *.play-internet.pl

Mam z nim problem, bo chłop się niby starał, ale w obronie nie dojeżdżał.
Jak ktoś już napisał, w normalnych czasach idealny rezerwowy, na wypadek kontuzji, kartek, pierwszych rund PP i innych takich.
Poziom Brozia.

odpowiedz
Okęciak - 24.05.2024 / 10:03, *..

Szkoda, pamiętam wiele bardzo dobrych meczów w jego wykonaniu, zawsze walczył i szarpał za dwóch a ja takich piłkarzy szanuję (nawet jak czasem umiejętności brakuje). Dzięki i powodzenia Jurek!

odpowiedz
WdW - 24.05.2024 / 09:42, *.t-mobile.pl

na tle naszych kopaczy wyglądał przyzwoicie tylko to i tak poziom piłkarski był słaby,szczerze to w tym momencie nikogo by mi nie było szkoda jakby odszedł z Legii,nawet Wszołka który gra 5 dobrych meczów w sezonie ,niestety mamy piłkarzy dziadów

odpowiedz
KrystekLegia - 24.05.2024 / 08:57, *.chello.pl

Powodzenia i sukcesów, chęci są u ciebie Juri popracuj nad forma fizyczna ciut i będzie dobrze gwiazda nie będziesz ale piłkarzem na poziomie reszta przyjdzie sama. Dzięki za grę, zdrówka chłopaku.

odpowiedz
ws - 24.05.2024 / 08:20, *.vectranet.pl

Dziękuję za zaangażowanie i ambicję a szczególnie za bramkę z AZ. Przy ustawieniu na 4 obrońców nieprzydatny

odpowiedz
single malt - 24.05.2024 / 07:21, *.wawtel.pl

Na lewym wahadle był ostatnio numerem 1,a nie widać następcy,bo ani Kun,ani tym bardziej Dias.Zapowiada sie chudy sezon.

odpowiedz
Tot - 24.05.2024 / 07:14, *.31.27

Bez żalu, ktoś niedawno podliczył ile straconych bramek było po jego interwencjach (coś około 13) także żegnaj paralityku

odpowiedz
in - 24.05.2024 / 07:10, *.play-internet.pl

Zwykły piłkarz , a najlepszy to był tekst jak go kupili i napisali o nim :
Należy odnotować udany debiut w rezerwach Benfiki Lizbona.
Ja pier... normalnie sufit zawodnika -to po co on przeszedł do Legii ( tu Benfika :)) )
Kogo oni kupują ?
Za chwilę wezmą jakiegoś kolesia co zagrał 2 min w pierwszym składzie w PSG 2 i wpadł niechcący do bramki z piłką ( bo go wepchneli )

odpowiedz
Tomek - 24.05.2024 / 06:33, *.t-mobile.pl

nic dobrego nie wprowadzil czas na zmiany budowac druzyne wprowadzac przede wszystkim mlodych

odpowiedz
Micha(L) - 23.05.2024 / 23:00, *.chello.pl

szkoda......

odpowiedz
Daras - 23.05.2024 / 22:59, *.172.11

No i jeszcze jedno zawodnicy przychodzą karuzela się kręci ktoś kasę zgarnia a u nas dług tylko rośnie a przychodów brak ile baniek teraz trzeba wydać żeby polatać to co zostanie? Tu kredycik tam pożyczka a za chwilę nie będzie co zbierać bo w kategorii dług jesteśmy w kosmosie a lokaty się śmieje bo PR musi być na tip top a co będzie dalej ???

odpowiedz
Kibic - 23.05.2024 / 22:57, *.centertel.pl

Zrobił duże postępy przez ten czas. Powodzenia.

odpowiedz
Daras - 23.05.2024 / 22:51, *.172.11

Do spiętych tutaj dwa zdania popatrzcie ilu piłkarzy ma odejść i teraz pytanie czy wy wierzycie że miodousty sprowadzi tyłu zawodników? A drugie to to że akurat ribeiro bez błysku ale na rezerwę pasował a nich mi kto teraz poda chociaż 18 na następny sezon a może jeszcze taka która będzie w stanie zająć miejsce w górnej połowie tabeli?

odpowiedz
Hakon - 24.05.2024 / 08:55, *.plus.pl

@Daras: a wiesz ile on sobie życzył za to siedzenie na rezerwie?? Nowy kontrakt był na stole. Nie zdecydował się.

odpowiedz
Darek - 23.05.2024 / 22:48, *.chello.pl

Gdybyśmy mieli dobrego lewego obrońcę takiego jakim był na przykład Hlousek to Ribeiro na zmianę by się nadawał. Na pierwszy skład jest za słaby. Żegnam bez żalu.
W siną dal...

odpowiedz
Pusia - 23.05.2024 / 22:48, *.vectranet.pl

Good luck!

odpowiedz
jarekk - 23.05.2024 / 22:22, *.metrointernet.pl

Bardzo chimeryczny zawodnik. Mecze bardzo dobre przeplatal meczami tragicznymi. Nie wiem czego przyczyna sa takie wahania formy?

odpowiedz
Olomanolo - 23.05.2024 / 22:14, *.com.pl

Powodzenia Yuri - dzięki za wszystko

odpowiedz
Kibol kibolski - 23.05.2024 / 21:58, *.t-mobile.pl

Won z klubu, my się z tobą nie będziemy żegnać, przynosiłeś wstyd Legii

odpowiedz
Egon - 23.05.2024 / 22:10, *.waw.pl

@Kibol kibolski: Wracaj na stronę swojego klubu, prostaku.

odpowiedz
PLBBOY - 23.05.2024 / 22:29, *.play-internet.pl

@Kibol kibolski: Pomyliłeś internety bułgarska koleżanko.

odpowiedz
Grzegorz - 24.05.2024 / 00:33, *.play-internet.pl

@Kibol kibolski: Wstyd to ty przynosisz, spadaj lechito!

odpowiedz
Romek - 23.05.2024 / 21:09, *.play-internet.pl

No tak piszecie że josue i ribyro bay ,że przeciętniacy. Na polską ligę ok a tak zostaniemy z kunem który wygląda i gra jak paralityk i drugi niedorozwój rosół i inne . Jakoś nie widzę żeby te dwa talenty miały odejść więc skoro zostaną to będą grali i znowu będziemy grać w 9 mając 11 na boisku.

odpowiedz
Kg 1916 - 23.05.2024 / 20:57, *.beskidmedia.pl

Dzięki i powodzenia.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 23.05.2024 / 20:55, *.play-internet.pl

Żegnaj-Legendo......Aż by się chciało powiedzieć.A tak na serio,to co okienko transferowe mam qrva traumę,bo wiem,że wywalą chóiowyh zawodników,a sprowadzą na ich miejsce....jeszcze gorszych......mioduski i spółka -"coście sqrvysyny uczynili z tą drużyną"....

odpowiedz
Jot - 23.05.2024 / 22:32, *.orange.pl

@FOREVER LEGIA : będą nowi, tańsi, bardziej przeciętni, odrzuty, bo na nic więcej pudla już nie stać.

odpowiedz
Antykomuch - 23.05.2024 / 20:14, *.t-mobile.pl

Typowy przeciętniak. Bye!

odpowiedz
matus007 - 23.05.2024 / 20:11, *.centertel.pl

Powodzenia

odpowiedz
Croatian walut - 23.05.2024 / 19:41, *.play-internet.pl

Został super grajek jedyny lewonożny Kun 158cm. Znawcy popatrzcie ile zagrał do przodu dobrych piłek. Asysta na głowę Kramera w lidze Europy.

odpowiedz
Bart - 23.05.2024 / 19:19, *.t-mobile.pl

A ja uważam, że bardzo się rozwinął i ostatnio grał naprawdę solidnie. Powodzenia Yuri!

odpowiedz
Yeti - 23.05.2024 / 19:07, *.vectranet.pl

Wypad z Legii! Ziółkowski ci pokazał w ostatnim meczu jak powinno się grać w obronie. A czerwonej kartki w finale pucharu Polski lebiodo nie zapomni ci żaden kibic Legii!

odpowiedz
ooon - 23.05.2024 / 21:10, *.com.pl

@Yeti: mówisz o tym dzieciaku co zagrał ledwie 1 mecz?

odpowiedz
Egon - 23.05.2024 / 22:13, *.waw.pl

@ooon: Dokładnie.
Z Morishity też po jednym meczu różni "znawcy" robili gwiazdę.

odpowiedz
,,księgowy" - 23.05.2024 / 19:05, *.play-internet.pl

Kolejny zawodnik odchodzi za darmo, a ma 27 lat.

odpowiedz
RobL - 23.05.2024 / 19:04, *.centertel.pl

Precz,won,wynocha ty blaznie!!!! Zawalił nam mega dużo bramek (im mniej porto w Legii tym lepiej!)

odpowiedz
WoLa - 23.05.2024 / 18:42, *.centertel.pl

Teraz czekamy ma pożegnanie najgorszego bramkarza Ekstraklapy mającego imię na nazwisko, won z klubu patałachu Tobiasz.

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 23.05.2024 / 18:21, *.165.227

Cześć ogórku

odpowiedz
Angus - 23.05.2024 / 18:10, *.aster.pl

bye bye, buddy; never come back

odpowiedz
grzesiek - 23.05.2024 / 17:37, *.centertel.pl

na 50 meczow rozegranych raz ktos krzyknął youri ribeiro. Bo nie sadze aby cala zyleta skandowala imie i nazwisko tego jegomoscia.

odpowiedz
Hshs - 23.05.2024 / 18:27, *.telnaptelecom.pl

@grzesiek: to se obejrzyj kulisy po finale pucharu polsku

odpowiedz
Kiwi - 23.05.2024 / 17:11, *.play-internet.pl

Słaby na Legię baj baj

odpowiedz
Wycior - 23.05.2024 / 17:00, *.vectranet.pl

Szczególnie w PP pomogłeś Drogi Panie… Nie wiem też jak doliczyłeś się 3 awansów do europucharów… Ja zapamiętam Cię jako fatalnego obrońcę i przeciętnego wahadłowego. Mam też, niestety, przeczucie, że na Twoje miejsce ściągną takiego samego wirtuoza… No to na razie!

odpowiedz
Hugon - 23.05.2024 / 16:58, *.tpnet.pl

W normalnych czasach byłby solidnym rezerwowym, a że czasy w klubie po raz kolejny nie są normalne, to było jak było i bez wymaganych umiejętności grał na środku

odpowiedz
Obcy - 23.05.2024 / 19:11, *.t-mobile.pl

@Hugon: W normalnych czasach nie byłoby go w Legii. Nie ten poziom.

odpowiedz
Johny - 23.05.2024 / 16:55, *.orange.pl

Akurat On powinien zostać. Ale jak się dostaje ofertę niższą od poprzedniej, to też bym więcej nie chciał mieć nic wspólnego z ludźmi zarządzającymi tym Klubem :/

odpowiedz
Legia - 23.05.2024 / 17:15, *.chello.pl

@Johny: on jak i wielu innych byli przepłacani i tyle, nie mam żalu, zwykły najemnik bez świadomości gdzie grał, niech sobie idzie da arabów po kase jak tylko to się liczy

odpowiedz
Odp - 23.05.2024 / 21:39, *.lunet.eu

@Legia: a co innego ma się liczyć, przecież to piłkarz, a nie kibic.

odpowiedz