fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 2-1 Zagłębie (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Zagłębie Lubin przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek spotkania o godz. 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA LEGIA - ZAGŁĘBIE
FORTUNA:



WYNIKI SONDYOcena Legii za sezon 2023/24 to:
SUMA GŁOSÓW: 7671
START: 23.05.2024 / KONIEC: 02.06.2024


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Beck - 25.05.2024 / 19:51, *.t-mobile.pl

Odchodzi Josue,zostają:Tobiasz,Rosołek,Zieliński.Za rok o tej porze z rozrzewnieniem będziemy wspominali to dzisiejsze trzecie miejsce.

odpowiedz
Pawel - 25.05.2024 / 19:18, *.vectranet.pl

Po zejściu Kapiego i wprowadzeniu Rejczyka padł środek. Z całym szacunkiem ten akurat małolat to chyba za wysokie progi. Same niecelne podania. Ja rozumiem ze stresik pewnie ale sorry tu jest Legia. Ziółkowski pokazuje że młody nie młody jak ktoś potrafi grać to robi to bez względu na okoliczności. Brawo Chłopaku.

odpowiedz
Guny - 25.05.2024 / 20:10, *.229.8

@Pawel: no właśnie liczyłem, że się młodzież dzis pokaże - mecz bez presji, ze słabym zagłębiem. A tu marność nad marnościami. Jedynie Ziółkowski pewnie, ale to obrońca więc kreatywnością się nie trzeba za bardzo wykazywać. Urbański kilka nieszablonowych kiwek, ale niezbyt efektywnych, Rejczyk dramat po wejściu, o Tobiaszu szkoda strzępić ryja:P

odpowiedz
AntyRosołek - 25.05.2024 / 18:30, *.orange.pl

Rosołek, bał się ze znów potknie sie o swoje nogi i cały stadion będzie drwi. Więc postanowił zgłosić kontuzje.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.05.2024 / 17:43, *.orange.pl

No to sobie nieźle Maciek zadrwił z kibiców doznając urazu w ostatnim meczu sezonu. Znając życie wykuruje się na pierwszy mecz nowego sezonu. ;]

odpowiedz
Zawieja - 25.05.2024 / 17:07, *.t-mobile.pl

Co jest z Pawłem Wszołkiem ? Dlaczego nie gra ?

odpowiedz
Rob - 25.05.2024 / 17:02, *.t-mobile.pl

Po wygrana na pożegnanie sezonu.

odpowiedz
Chris - 25.05.2024 / 17:02, *.t-mobile.pl

A gdzie jest Wszołek? KONTUZJA kartki?

odpowiedz
Wsciek(L) y - 25.05.2024 / 20:05, *.orange.pl

@Chris : Szuka charakteru z meczu z Radimiakiem

odpowiedz
Rob - 25.05.2024 / 16:58, *.t-mobile.pl

Wygrana na pożegnanie sezonu.

odpowiedz
Rob - 25.05.2024 / 16:40, *.t-mobile.pl

Rozumiem Josue i Ribeiro składzie.Swoje w Legii robili co by nie mówić.Ładne pożegnanie im się należy ale ..........po co Dias i Zyba nawet na ławce .I to nie tylko dziś ale od kilku tygodni.Można przecież na ławce posadzić 16-17 latków z Legii..... nawet jak wejdą to gorzej jak te łamagi już nie zagrają

odpowiedz
MonsteR (L) - 25.05.2024 / 16:21, *.tpnet.pl

Moja 11.
............................... Hładun ......................
Pankov ..... Ziółkowski ..... Kapuadi ..... Ribeiro
....................... Rejczyk .....Elitim .................
Josue ................... Kapustka ............ Gual
.......................... Kramer .........................
LEGIA Mistrz !
2:1

odpowiedz