2023-02-04 | Zagłębie Lubin - Legia Warszawa, Waldemar Fornalik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja

Fornalik: Walczyliśmy o remis

Fumen, źródło: Legionisci.com

Waldemar Fornalik (trener Zagłębia): Na pewno zależało nam na tym, żeby po 4 zwycięstwach dobrze zaprezentować się w Warszawie i uzyskać korzystny wynik. Nie osiągnęliśmy dobrego wyniku, a co do prezentacji...W drugiej połowie graliśmy lepiej, potrafiliśmy zamknąć Legię na jej połowie, jednak gospodarze mieli więcej okazji do zdobycia bramki. Przy 2-1 mieliśmy świetną sytuację, gdzie Damian Dąbrowski przestrzelił. Niemniej jednak zespół walczył o remis i to jest budujące. Wchodzili nowi zawodnicy na boisko i nie pękali. A przecież Legia to jest Legia i nie jest łatwo tu grać. Ciężko było tworzyć sytuacje.Nie chcę oceniać całego sezonu, bo to nie jest miejsce i czas. Zakończyliśmy sezon na ósmym miejsce i oczywiście można dyskutować. Ktoś może powiedzieć za nisko, ktoś, że za wysoko. Ktoś, że zespół nie grał na miarę swoich możliwości. Czy zobaczycie trenera Fornalika na ławce „Miedziowych” w przyszłym sezonie? Dwie strony muszą być zadowolone z tego, co będziemy ustalać. Jestem umówiony na jutro na spotkanie w prezesami.

Josue? Miałem przyjemność grania przeciw lepszym zawodnikom w reprezentacji. W lidze też pojawiali się ciekawi zawodnicy. Na pewno jest to postać nietuzinkowa. Potrafi zagrać niekonwencjonalnie, zaprzeczyć prawom fizyki. Jedni go kochali, drudzy nienawidzili. Miewał wspaniałe momenty i takie, które nie przysporzyły mu sympatii. Tak to bywa w życiu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
BIE(L)ANY - 25.05.2024 / 23:37, *.jmdi.pl

Skoro się odniósł do Josue to go docenia, bo po co by inaczej o nim wspominał.

odpowiedz
Arek - 26.05.2024 / 23:25, *.tpnet.pl

@BIE(L)ANY: odniósł się, bo go zapytali na konferencji. Która jest zresztą, do odsłuchania.

odpowiedz
Michał - 25.05.2024 / 21:40, *.plus.pl

Życzymy spadku w następnym sezonie Waldi

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.