Jakub Adkonis - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

17. urodziny Adkonisa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

17. urodziny obchodzi dzisiaj zawodnik Legii Warszawa, Jakub Adkonis. Piłkarz został włączony do szerokiej kadry pierwszego zespołu, ale jeszcze w nim nie zadebiutował.

Na co dzień występuje w trzecioligowej drużynie rezerw lub CLJ U-17. Niedawno zagrał z reprezentacją Polski na Mistrzostwach Europy U-17.Z okazji urodzin składamy najlepsze życzenia, zdrowia, wielu sukcesów. Sto lat!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
L - 10.06.2024 / 18:53, *.aster.pl

Adkonis > Rejczyk

odpowiedz
ws - 10.06.2024 / 12:14, *.autocom.pl

Życzę szybkiego debiutu w jedynce. Jest potencjał na zawodnika dużego formatu

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 10.06.2024 / 07:52, *.play-internet.pl

Ja bym już go w jedynce na końcówki wystawiał, ma papiery na wielkie granie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.