Maciej Rosołek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Uraz Macieja Rosołka

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W 11. minucie ostatniego spotkania sezonu z Zagłębiem Lubin boisko z powodu urazu opuścił Maciej Rosołek. Napastnik najpierw usiadł na boisku, a potem z grymasem na twarzy opuścił murawę o własnych siłach. Na jego miejsce wszedł Wojciech Urbański. Na razie nie wiadomo czy jest to poważny uraz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Piotr 64 - 27.05.2024 / 06:09, *.orange.pl

Jeju ROSOŁEK popsuł się a tu już ogłaszają transfer do Fenerbache.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 26.05.2024 / 20:04, *.play-internet.pl

Urbański 10 razy leprzy, kilka zagrań klasa sama w sobie, spokojnie pierwszy skład, to samo Ziółkowski

odpowiedz
tonton - 26.05.2024 / 16:48, *.108.8

Dlaczego dopiero teraz?!

odpowiedz
OLaf - 26.05.2024 / 12:18, *.centertel.pl

O 33 kolejki za późno

odpowiedz
AS - 26.05.2024 / 09:12, *.chello.pl

Spryciula z Niego.Jak zajrzało w oczy wypożyczenie to pyk kontuzja.
Paralityk nie piłkarz.

odpowiedz
(L)ookson - 26.05.2024 / 08:39, *.chello.pl

Życzę powrotu do zdrowia i jeśli zostane, aby odpalił jak kiedyś Jarek Niezgoda.

odpowiedz
singspiel - 26.05.2024 / 11:04, *.4.149

@(L)ookson: litości! nie ten poziom

odpowiedz
Legiak83 - 26.05.2024 / 08:32, *.ztomy.com

Dwa gole w tym sezonie w lidze, grając praktycznie w każdym meczu i wcale nie ogony! To jest napastnik?! Może niech gra na obronie i wykopuje piłkę w trybuny albo gra w rezerwach, bo taki ma poziom.

odpowiedz
Kujawiaj - 25.05.2024 / 22:54, *.vectranet.pl

Jedynym atutem Rosołka było to, że nie łapał kontuzji. No cóż, zdrówka chłopaku i powodzenia w innym miejscu

odpowiedz
Elf - 25.05.2024 / 22:39, *..

Powazna czy nie,to mam nadzieje iz byly to ostatnie minuty Rosolka w Legii. Juz nie moge patrzec na tego paralityka. Rosołek daj sobie na luz i odejdz sieroto

odpowiedz
Mdread - 25.05.2024 / 22:22, *.virginm.net

Przeciazony wykonczajacym sezonem naciagnal udko.

odpowiedz
Ja - 25.05.2024 / 21:20, *.orange.pl

Maciej wracaj szybko,kto będzie strzelał bramke za bramką jak Ty?

odpowiedz
WITO - 25.05.2024 / 20:55, *.7.20

Niech chłopak wraca do zdrowia i odejdzie do innego klubu...

odpowiedz
Bb8 - 25.05.2024 / 20:37, *.vectranet.pl

Teraz okaże się ze kontuzja do września i nikt biedaka nie kupi i kolejny sezon z Rosialdo Nazario.. sprytnie to rozegrał ;)

odpowiedz
Kaktus - 25.05.2024 / 19:48, *.orange.pl

Pierwsze wzmocnienie w nowym sezonie... ;)

odpowiedz
Butonio - 25.05.2024 / 19:34, *.centertel.pl

Matko jedyna przecież on gra już 100 mecz w Legii jakby grał z urazem

odpowiedz
Zgred - 25.05.2024 / 19:26, *.as13285.net

Nareszcie dobra wiadomość

odpowiedz
bum - 25.05.2024 / 18:49, *.co.uk

Przemyślana kontuzja hehe
Po co miał się narażać ma szydere przed stadionem pełnym ludzi, w ostatniej kolejce sezonu w dodatku. Lepiej symulke yebnąć i się nie kompromitować hehe.

odpowiedz