fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Cztery sparingi w Austrii

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa rozpocznie przygotowania do sezonu 17 czerwca. W nadchodzącym tygodniu jeszcze część piłkarzy mających urazy i kontuze będzie rehabilitowała się w Legia Training Center pod opieką części sztabu medycznego. Wszystko po to, by mogli zacząć okres przygotowawczy razem z całą drużyną.





Przed wyjazdem do Austrii legioniści rozegrają jeden sparing w Polsce (21 czerwca), w którym każdy zawodnik zagra po 45 minut. Na 22 czerwca zaplanowany jest wyjazd na zgrupowanie. 25 czerwca odbędzie się mecz z Panathinaikosem, w którym niektórzy zawodnicy zgrają po 60 minut. 30 czerwca odbędą się dwa sparingi - każdy zagra po 90 minut.
Po powrocie do pierwszego meczu ligowego pozostaną dwa pełne mikrocykle, na koniec których zaplanowano po dwa sparingi jednego dnia, by zawodnicy mieli w nogach po 90 minut gry.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Korda - 25.05.2024 / 23:55, *.orange.pl

Niech oni na te sparingi wezmą sobie zespoły z pierwszej ligi bo za rok o tej porze już mogą się tam spotkać

odpowiedz
Żmija - 26.05.2024 / 00:14, *.vectranet.pl

@Korda : Partner cię dziś nie zadowolił kiepie, że tak marudzisz!?

odpowiedz
Syn księdza - 25.05.2024 / 21:45, *.plus.pl

Won w Polskie Tatry albo Bieszczady kamienie plecaki i bieg w góry....boifk tam też ładnych nie brakuje ....

odpowiedz
L - 25.05.2024 / 22:14, *.aster.pl

@Syn księdza : ale oni są pilkarzami a nie biegaczami.

odpowiedz
,l;;lk,m - 26.05.2024 / 17:51, *.chello.pl

@L: tiaaaa.......a to piłkarze ,koszykarze,siatkarze.....itp jak niby zdobywają kondycję??????????
Myślenie nie boli

odpowiedz
Rytm - 25.05.2024 / 21:43, *.centertel.pl

Jest LTC. Po co w lato tracić kasę i robić obozy zagranicą?
Rywale? W okresie przygotowawczym nie mają zbytnio znaczenia jacy są.

odpowiedz
Jony - 25.05.2024 / 21:56, *.drei.com

@Rytm: jest wiele powodów, ale najważniejszy jest taki żeby zawodnicy nie spotykali się z du...mi w Polsce i pili po nocy w hotelu- to scala drużyne

odpowiedz
L - 25.05.2024 / 22:19, *.aster.pl

@Rytm: pytasz czy rywale. A nie zastanwia cie, ze rywale tez tam beda? Nie zastanawia cie, ze kazdy europejski klub jedzie gdzies na zgrupowanie mimo, ze maja lepsze warunki od nas i pogode rowniez? Jakby rywale w sparingach nie mieli znaczenia ty nikt by ich nie gral, poza tym jakby trenowali caly rok w LTC to ta murawa by sie do treningow w trakcie sezonu nie nadawala. W koncu to jest jednak oboz przygotowawczy a jakby on wygladal gdyby po kazdym treningu jechali normalnie do domu i łazili po starówce czy sklepach jak na co dzien?

odpowiedz
Rytm - 25.05.2024 / 23:16, *.centertel.pl

@Jony: to by siedzieli w LTC 2 tygodnie, bez powrotu do domów i bez odwiedzin.

odpowiedz
Rytm - 25.05.2024 / 23:20, *.centertel.pl

@L: przecież mogą siedzieć w LTC 2 tygodnie, bez powrotów do domu i bez odwiedzin.
Rywale? Nie mają znaczenia. Mało to razy Legia ogrywała rywali z półki wyżej, a potem w lidze zaczynała słabo? Lepiej zagrac z gorsxym rywalem, ale grajacym bardziej na serio, niż z lepszym, ale grajacym na pół gwizdka lub będącym na innym etapie przygotowań.
Ja bym ich na przygotowania letnie usadził w LTC.

odpowiedz
Jony - 26.05.2024 / 07:24, *.drei.com

@Rytm: ale w Austrii w Alpach jest ten inny cięższy klimat, powodów jest pewnie więcej

odpowiedz
Lupus - 25.05.2024 / 21:27, *.centertel.pl

Mikrocykle przynoszą mikro efekty, to trzeba zmienić!!!

odpowiedz