fot. Ekstraklasa
REKLAMA

Skauci Legii obserwują skrzydłowego Botewu

źródło: telegraph.bg

Bułgarskie media informują, że skauci Legii w ostatnich dniach udali się do Bułgarii, by obejrzeć skrzydłowego Botewu Płowdiw Samuela Akere.



20-letni Nigeryjczyk w bieżącym sezonie wystąpił w 35 spotkaniach. Zdobył w nich 6 bramek i zanotował 4 asysty. W ostatni weekend nie wstąpił jednak w starciu z CSKA 1948 z powodu urazu łąkotki.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
Zeigbo - 29.05.2024 / 00:31, *.orange.pl

A pamiętacie Kennetha "Zajebgo" ;) tak mi się przypomniało...

odpowiedz
Mioduski!sam lec do afryki po diamenty✨⚽️✨ - 27.05.2024 / 23:29, *.187.95

To mamy odpowiedź, skauci Legi to 3 poziom dna

odpowiedz
Paczkomat - 27.05.2024 / 12:52, *..

K..a m.ć! Skauting to ma Botew, bo ma np. 4 młodych Nigeryjczyków w pierwszej drużynie.

odpowiedz
Trampek - 27.05.2024 / 12:39, *.125.113

To LEGIA ma skautów ??? Po wynikach transferowych tego nie widać !!!

odpowiedz
lol - 27.05.2024 / 11:42, *..

bardzo dobry byłby transfer o ile piłkarz bedzie grał za darmo w Legii

odpowiedz
Sebo(L) - 27.05.2024 / 06:51, *..

Według transfermarket prawdopodobieństwo transferu Akere do Legii to 35% z tendencją spadkową,także spokojnie już można pisać : "Akere nie dla Legii". Piłkarz należy do grupy menadżerskiej CZECH SPORT CONSULTING więc bardziej prawdopodobne jest,że objawi się jako niezły grajek w którymś z czeskich klubów.

odpowiedz
Jot - 27.05.2024 / 06:02, *.orange.pl

Skrojony na miarę. Idealny - do odbudowania po kontuzji kolana. Zajmie miejsce w gabinecie obok Kramera....

odpowiedz
Po(L)lubiony - 27.05.2024 / 09:28, *.vectranet.pl

@Jot: Tylko żeby zbyt blisko siebie nie usiedli, bo zderzą się zdrowymi kolanami i nieszczęście gotowe!

odpowiedz
AAA - 26.05.2024 / 23:26, *.chello.pl

Od kiedy w Legii jest skauting?

odpowiedz
Hiszpan - 26.05.2024 / 22:50, *.telnaptelecom.pl

Miał 40-stkę młodszego brata. Nie mógł zagrać.

odpowiedz
Dking - 26.05.2024 / 22:13, *.as13285.net

I co jaja sobie ku...a robicie 35 meczy 6 goli 4 asysty ,10 mln dostaliście za Muciego ,1.5 mln kosztuje Szmyt z Warty około 2 mln Shkuryn ze stali przykładowo

odpowiedz
Trampek - 27.05.2024 / 12:43, *.125.113

@Dking : Zdobył więcej goli jak ......... Rosołek . Too gorszy od niego nie będzie !!!

odpowiedz
Lw73 - 26.05.2024 / 21:34, *.172.214

Natychmiastowy powrót na Ł3 łąkotka to wyjęte min pol roku a płacić trzeba

odpowiedz
stabur - 26.05.2024 / 21:11, *.plus.pl

Mimo, że facet nie zagrał, nasi obserwatorzy nie zmarnowali delegacji………..na chore kolano „ Słoneczny Brzeg” polano! A potem na drugie, zdrowe - na wszelki wypadek, zapobiegawczo.

odpowiedz
B. - 26.05.2024 / 19:20, *.play-internet.pl

Przypomnieli się dobrzy albo bardzo dobrzy gracze Legii którzy byli czarnoskórzy.
Choto, Quattara, Chinyama (pudłował sporo ale i ile wrzucił do sieci, wesoły gość).
Sentymentalnie, byłem na meczu z ŁKSem, który to był rok? 1:1 było a strzelił Chinyama. Fabiański stał w bramce, jeszcze na starym stadionie.

odpowiedz
f - 26.05.2024 / 19:54, *.orange.pl

@B.: Z tego co kojarzę (a internet potwierdza) to Chinyama nie grał z Fabiańskim w drużynie.

odpowiedz
Dedi - 26.05.2024 / 20:10, *.plus.pl

@B.:
Chima-chukwu

odpowiedz
Obcy - 26.05.2024 / 20:48, *.t-mobile.pl

@f: Może to był Mousa Yahaya.

odpowiedz
Kawulok - 26.05.2024 / 22:18, *.centertel.pl

@Obcy: Pamiętam taką przyśpiewkę z Ł3: Mouse, Mousa Yahaya - oberwiemy Mousie oba jaja. Na melodię " Bahama, mama"

odpowiedz
pełna profeska - 26.05.2024 / 19:04, *..

pojechali oglądać kontuzjowanego mużina na przebitych blachach, a ten ze starości się rozsypał i od miesięcy nie gra

ale to że pojechali to znaczy że chcą sprowadzać nowych inwalidów, dla mnie to jest wystarczający powód aby kupić karnet i całą nową kolekcję badziewia ze sklepiku

spokojnie znajdzie się jeszcze 25000 idiotów którzy zrobią to samo i będą kibicować drużynie, wprawdzie to daje wielkie gówno i ten doping nie przekłada się na zwycięstwa ale co tam ważne żeby wizjoner mógł nadal mądrze zarządzać i wprowadzać nowe genialne projekty

Darku, prowadź

odpowiedz
geds - 26.05.2024 / 20:50, *.centertel.pl

@pełna profeska:
nie doczytałeś że ten gość ma 20 lat? to zaraz na początku

odpowiedz
BIE(L)ANY - 27.05.2024 / 04:23, *.plus.pl

@geds: 20 lat w papierach, a 30 na karku :)

odpowiedz
Cyniek - 26.05.2024 / 18:51, *.heldenvannu.net

Czyli już jest w Legii my lubimy sprowadzać takich grajków z kontuzjami

odpowiedz
Draper - 26.05.2024 / 18:51, *.aster.pl

Kun odchodzi z Widzewa - kończy mu się kontrakt; może do Legii go - do brata

odpowiedz
Tomek - 26.05.2024 / 20:54, *.aster.pl

@Draper: ty kurde tak serio?

odpowiedz
Obcy - 26.05.2024 / 18:50, *.t-mobile.pl

W czas zabrali się za obserwacje. Ciekawe czym się ci nasi skauci sugerują? Może filmiki na YouTube oglądają?

odpowiedz
ZenekL3 - 26.05.2024 / 18:32, *.chello.pl

Uraz łąkotki, może to zmiennik dla Kramera?

odpowiedz
The45 - 26.05.2024 / 18:26, *.tpnet.pl

Rywal skisly w 2 rundzie???

odpowiedz
Dedi - 26.05.2024 / 18:12, *.plus.pl

O takie transfery walczyłem!! Młody szybki zobaczcie na YouTube.

odpowiedz
Maverick - 26.05.2024 / 18:08, *.vectranet.pl

Kolejny szron??????Po co???Mamy przecie na wypożyczeniu Makana Baku,który też miał,,cyferki"grając w Warcie zanim przeszedł do legii w której sobie zupełnie nie poradził.Popracować najpierw nad tymi którzy są a dopiero potem ściągnąć grajka na poziomie.Jest Morishita Kun Wszołek oraz wspominany Baku.Więcej szrotu nie potrzeba.

odpowiedz
Ostr - 26.05.2024 / 18:53, *.vectranet.pl

@Maverick: Ty zdajesz sobie sprawę że Baku w Legii grał na nie swoje pozycji??

odpowiedz
Don - 26.05.2024 / 20:04, *.chello.pl

@Ostr: to pytanie po co go ściągali? Ściemę robili?

odpowiedz
Maverick - 26.05.2024 / 21:03, *.vectranet.pl

@Ostr: Zdaję.Dlatego twierdzę że powinien grać na,,swojej"pozycji tak jak wcześniej napisałem w swoim poście.Facet grał w Warcie jako skrzydłowy przy systemie 4-2-3-1.Jako typowy skrzydłowy.I dobrze mu to wychodziło.A legia jak to legia.Zawsze musi coś przekombinować.Dlatego mu nie szło.
Jeśli będzie grać jako typowy skrzydłowy przy odpowienim ustawieniu pod skrzydłowych to powinien sobie poradzić.I żaden inny,,odmieniec"nie będzie juz potrzeby

odpowiedz
XXX - 27.05.2024 / 10:19, *.play-internet.pl

@Maverick: Szrot to ty masz w głowie jak byś miał chociaż blade pojecęcie to bys tak nie pisał. Zobacz sobie motoryke tego grajka ,przyspieszenie oraz wykończenie z lewj nogi takiegozawodnika właśnie potrzebujemy .
To jest dobry kierunek transferowy klubu młody ,rokujący na przyszłość.
Mały kontrakt =minimalizowanie kosztów przy opcji dobrego zarobku jak za Muciego.

A Szrot to jest gracz po 30 roku zycia który sie juz się nagrał i ma tendencje zjazdową
zarówno formy jak i ceny przy ewentulnej odsprzedazy.

odpowiedz
Maverick - 27.05.2024 / 10:59, *.play-internet.pl

@XXX: Sam jesteś szrot.Jak zwał tak zwał.
Niema znaczenia wiek.Liczą sie umiejętności.Baku tez miał umiejętnosci.Abu Hanna,Rose,jacyś piłkarze co przyszli z dinama kijów...Pankov może też ma umiejętności?...Podobnież jak Zyba i Kramer???Jak się nie znasz albo nie widzisz ze do Legii przychodzą w większości odpady to nie pisz głupot o jakimś tam który ma zasilić nasz klub.Będzie tak jak z innymi no name graczami.Przyjdą,posiedzą pół sezonu a potem ich wywalą.Swoją drogą na jakiej zasadzie skautING legii typuje ich do gry w legii jak prawie wszyscy się nie nadają forum gry?...

odpowiedz
XXX - 27.05.2024 / 12:14, *.play-internet.pl

@Maverick :
Jak nie ma znaczenia wiek to niech zostanie Josue Peckhart i Jedza.
Beda grać coraz mniej bo ich ciało bedzie sie sypać bo biologicznie sa na ostatniej prostej jako zawodowi gracze w piłke nożną.
Mówie tylko że młody może wypalić bo chce grać i chce zaistniec w seniorskiej piłce.
A to że legia nie a skautingu i wybiera zawodników na zasadzie może ten to już nie nasza wina.
A nawet jak kogośfajnego z potencjałem kupią to nie umią takiego zawodnika zagospodarować
przykład ZYBA gość który gra ako ofensywny pomocnik a oni go na defensywnego wsadzili.
Po stwierdzeniu ze sie na ta pozycje nie nadaje nie daja muinnej pozycji i chłop leci do wywalenia.
a zaraz sprowadza kolejnego ofensywnego ktory sie nie nada i bedzie sie 6 miesiecy aklimatyzował zamiast zostawic zybe i sprawdzic go na ofensywnej pozycji >:)

odpowiedz
Maverick - 27.05.2024 / 15:58, *.play-internet.pl

@XXX: Akurat Pekharta i Josue to bym się aż tak nie czepiał.Zwłaszcza Josue.Tyle ze typ grał na nie swojej pozycji.Wiele razy pisałem,
napisze i teraz.Josue powinien grać w 2 linii obok Elitima.Dawał by więcej drużynie jako rozgrywający,co było widać w ostatnim meczu notując 2 asysty.Choć mógł 3 gdoby Gual strzelił na 3-0.Pekhart chyba 2 lata temu został królem strzelców z blisko dwudziestoma kilkoma golami mając 33 lata.
Jedza wiadomo juz wiekowy ale szrot aż taki nie jest jak choćby:Rosołek.Choć uważam ze także gra na nie swojej pozycji.Ale zawsze w zespole trafiali się piłkarze i to było ich kilku na całą drużynę która ciągnęła nasz klub w dół.Potrzeba więcej młodych.W meczu z zagłębiem z dobrej strony pokazali się Urbański oraz Ziółkowski.

odpowiedz
Andrzej - 26.05.2024 / 18:07, *.102.24

Wybrali się obserwować kontuzjowanego pilkarza, który w meczu nie wystąpił

odpowiedz
Setter - 26.05.2024 / 18:43, *.aster.pl

@Andrzej :
może go obserwowali pod względem innych walorów

odpowiedz
Malarz wracaj do Bełchatowa - 26.05.2024 / 18:06, *.mm.pl

Kwintesencja skautingu Legii. Pojechali oglądać piłkarza, który był kontuzjowany :)

odpowiedz
Malarz zostań - 26.05.2024 / 21:29, *.lunet.eu

@Malarz wracaj do Bełchatowa: w pozostałej kwestii - pełna zgoda, to jest absolutne mistrzostwo

odpowiedz
Legiak83 - 26.05.2024 / 17:53, *.97.98

A Ci skauci to szukają tylko po takich stepach czy obserwują też naszą młodzież na Mazowszu czy Warszawie.

odpowiedz
Draper - 26.05.2024 / 17:51, *.aster.pl

pewnie tego typu jak Baku

odpowiedz