fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wybieramy Piłkarza Sezonu 2023/24!

Redakcja

Zapraszamy do udziału w wyborach najlepszego legionisty sezonu 2023/24. W zakończonych w sobotę rozgrywkach w barwach Legii zagrało 31 piłkarzy. Wybierać możecie spośród 27 zawodników, którzy na boisku spędzili w sumie co najmniej 90 minut. W poprzednim sezonie w naszym plebiscycie zwyciężył Josue. Kto uzyska najwięcej Waszych głosów w tym? Decydujcie!



Rok temu zmodyfikowaliśmy zasady i zwiększyliśmy Waszą siłę decyzyjną - zamiast jednego, możecie wskazać trzech piłkarzy, którzy waszym zdaniem zasłużyli na miano najlepszego w tym sezonie. Każdy z Was ma teraz możliwość przyznać punkty dla trzech wybranych zawodników: 5 punktów dla najważniejszego według Was wyboru, 3 punkty dla drugiego miejsca i 1 punkt dla trzeciego.

Ten system punktacji nie tylko wybierze najlepszego, ale także pozwoli odpowiednio docenić innych zawodników, którzy najbardziej zapadli Wam w pamięć w ostatnich 12 miesiącach i zasłużyli na Wasze uznanie.

Formularz do głosowania znajdziecie na stronie głównej serwisu

Dotychczasowi zwycięzcy Plebiscytu LL!
Sezon 1999/2000: Marek Citko
Sezon 2000/2001: Marcin Mięciel
Sezon 2001/2002: Cezary Kucharski
Sezon 2002/2003: Stanko Svitlica
Sezon 2003/2004: Artur Boruc
Sezon 2004/2005: Artur Boruc
Sezon 2005/2006: Łukasz Fabiański
Sezon 2006/2007: Miroslav Radović
Sezon 2007/2008: Roger Guerreiro
Sezon 2008/2009: Jan Mucha
Sezon 2009/2010: Jan Mucha
Sezon 2010/2011: Miroslav Radović
Sezon 2011/2012: Dusan Kuciak
Sezon 2012/2013: Marek Saganowski
Sezon 2013/2014: Miroslav Radović
Sezon 2014/2015: Jakub Rzeźniczak
Sezon 2015/2016: Nemanja Nikolić
Sezon 2016/2017: Vadis Odjidja-Ofoe
Sezon 2017/2018: Arkadiusz Malarz
Sezon 2018/2019: Carlitos
Sezon 2019/2020: Domagoj Antolić
Sezon 2020/2021: Luquinhas
Sezon 2021/2022: Josue
Sezon 2022/2023: Josue

WYNIKI SONDYOcena Legii za sezon 2023/24 to:
SUMA GŁOSÓW: 7671
START: 23.05.2024 / KONIEC: 02.06.2024


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
Phoenix(L)k - 28.05.2024 / 14:01, *.centertel.pl

Macieeek!!
Rosołek!!

odpowiedz
Sebo(L) - 28.05.2024 / 12:14, *..

Jedyni godni piłkarze,którzy mogli by kandydować do tytuuł piłkarza sezonu to Josue,Elitim i głównie dzięki rundzie jesiennej Wszołek. Reszta szrotu co najwyżej może kandydować do "szmacianki roku"

odpowiedz
Rosołek Only! - 28.05.2024 / 12:00, *.co.uk

Ja Ja Ja! Głosujecie na mnie jestem najlepszy!!
Niezniszczalny i niezastąpiony !

odpowiedz
Alan - 28.05.2024 / 11:45, *.t-mobile.pl

Dokładnie tak Marcin Rosolek jaki sezon taki piłkarz sezonu.

odpowiedz
asa - 28.05.2024 / 11:04, *.com.pl

Rosołek, Gil, Tobiasz

odpowiedz
Szmu(L)ki - 28.05.2024 / 11:00, *.autocom.pl

Po co plebiscyt? Przecież wiadomo kto wygra. Nawet w punktacji kanadyjskiej...

odpowiedz
Kr. - 28.05.2024 / 10:52, *.play-internet.pl

Jak nie Rosołek to ja nie wiem kto inny mógłby wygrać ten plebiscyt!

odpowiedz
cyk - 28.05.2024 / 10:04, *.net.pl

nikt nie dorówna Diasowi. Maniana, blokowanie strzałów rywali bomba sezonu.

odpowiedz
Trampek - 28.05.2024 / 13:25, *.125.113

@cyk: Zapomniałeś o "spalonych " Rosołka przez którego straciliśmy tyle punktów - że wystarczyłoby na zdobycie tytułu Mistrza Polski z przewagą kilku pkt . Przypominam,że do zdobycia tego tytułu brakło tylko 5 pkt.

odpowiedz
JJ - 28.05.2024 / 09:48, *..

1. Rosołek, 2. Tobiasz, 3. Gil :D

odpowiedz
Sylwek25 - 28.05.2024 / 08:56, *.orange.pl

Elitim. Cały sezon równo i dobrze

odpowiedz
AAA - 27.05.2024 / 22:43, *.chello.pl

Bezapelacyjnie Rosołek

odpowiedz
qwerty1 - 27.05.2024 / 17:13, *.t-mobile.pl

Ech, szkoda że nie można 3xRosołek zaznaczyć...

odpowiedz
Andreas - 27.05.2024 / 09:46, *.chello.pl

Powinien być hat trick Josue czyli 3 raz z rzędu. Na ostatnim miejscu Dias i Zyba Kun, Burch, Kapaudi itd (czyli Jacek Z. Za transfery). Patrząc na załączone zestawienie to 7 razy wygrywali bramkarze na 24 lata.

odpowiedz
Piotrek - 27.05.2024 / 09:37, *.gigainternet.pl

Uważam, że Wszołek jest trochę niedoceniany, a gra w Legii kilka ładnych lat na niezłym poziomie, owszem zdarzają mu się słabsze mecze, ale każdy je ma

odpowiedz
M - 27.05.2024 / 10:07, *..

@Piotrek: Moim zdaniem jesienią był najlepszy, napędzał cały atak. Wiosną niestety przygasł.

odpowiedz
OLaf - 27.05.2024 / 07:25, *.orange.pl

Tobiasz najgorszy zdecydowanie

odpowiedz
Żmija - 27.05.2024 / 09:26, *.vectranet.pl

@OLaf: Mylisz się - ty jesteś zdecydowanie gorszy!

odpowiedz
Jimmy L - 27.05.2024 / 06:57, *.centertel.pl

Sprawa jest prosta i łatwa, Josue. Mecze z Austria Wiedeń i Aston Villa będziemy wspominać z leska w oku. Ale niestety to se ne wrati. Obawiam się ze lepiej to już było.

odpowiedz
Maro - 27.05.2024 / 01:05, *.rogers.com

1.Josue
2.Gual
3.Elitim

odpowiedz
ROSOŁEK - 26.05.2024 / 22:20, *.orange.pl

NIE NO JA MAM LIDERA MACIEK ROSOŁEK

odpowiedz
ding - 26.05.2024 / 22:01, *.chello.pl

Brakuje opcji "nikt nie zasłużył"

odpowiedz
Zawsze - 26.05.2024 / 21:58, *.inetia.pl

1. jOSUE
2. SLISZ
3. MUCI


Żadnego nie ma już w druzynie.
Brawo panie Jacku.
mizeria

odpowiedz
tomiacab - 26.05.2024 / 21:15, *.centertel.pl

też tak macie że glosujecie na trójkę zawodników, z której już żadnego w przyszłym sezonie nie będzie?

odpowiedz
Nie. - 26.05.2024 / 21:52, *.tpnet.pl

@tomiacab:

odpowiedz
Wycior - 26.05.2024 / 22:08, *.vectranet.pl

@tomiacab: Ja nawet na takiego, którego już nie ma (Slisz)…

odpowiedz
L - 26.05.2024 / 22:11, *.190.215

@tomiacab: nie. Na trzecim dałem Elitima, a on będzie.

odpowiedz
wtf - 26.05.2024 / 23:16, *.autocom.pl

@tomiacab: Bez obaw,Rosołek,Baku i Burch to fundamenty nowej wielkiej Legii!

odpowiedz
wtf - 26.05.2024 / 23:23, *.autocom.pl

@tomiacab: Bez obaw,Rosołek,Baku i Burch to fundamenty nowej wielkiej Legii!

odpowiedz
tomiacab - 30.05.2024 / 12:13, *.centertel.pl

@L: ja dałem Slisz, Josue i Muci ale faktycznie Elitim mógłby z Mucim konkurować

odpowiedz