fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Sonda

Oceń sezon 2023/24!

Woytek, źródło: Legionisci.com

W zakończonym sezonie 2023/24 Legia Warszawa zajęła 3. miejsce w Ekstraklasie i doszła do 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Jak oceniacie ostatnie 11 miesięcy w wykonaniu drużyny ze stolicy? Zapraszamy do udziału tradycyjnej w ankiecie, w której przyznajecie oceny w skali szkolnej (1-6).

WYNIKI SONDYOcena Legii za sezon 2023/24 to:
SUMA GŁOSÓW: 7671
START: 23.05.2024 / KONIEC: 02.06.2024





Poniżej przypominamy wyniki z ubiegłego roku.

WYNIKI SONDYOcena Legii za sezon 2022/23 to:
SUMA GŁOSÓW: 9110
START: 22.05.2023 / KONIEC: 07.06.2023


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Legia to my a nie Miodu i jego..sy - 30.05.2024 / 22:58, *.autocom.pl

Ludzie, czwórki dajecie?!? Bez jaj!!

odpowiedz
Urs72 - 30.05.2024 / 19:34, *.t-mobile.pl

Daje 4 za cały sezon zawodnikom oraz Koście , reszta Miodek ...Zielek... .Zarząd . 1 .....

odpowiedz
Miczel - 28.05.2024 / 13:09, *.t-mobile.pl

Jedynka na zachętę

odpowiedz
Misiowaty - 28.05.2024 / 13:00, *.orange.pl

Noo trochę dziwne, nie ma Mistrzostwa nie ma Pucharu, a tu ocena na 3, chyba na zachętę.

odpowiedz
NaSpokojnie - 28.05.2024 / 19:54, *.t-mobile.pl

@Misiowaty: Chyba LKE podniosła ocenę...

odpowiedz
ja - 27.05.2024 / 18:06, *.chello.pl

Serio? nie kumam jak przegrany sezon i kolejny brak mistrzostwa mozna tak wysoko oceniać.
I to w takiej marnej lidze.
Żałosne.

odpowiedz
Kunta Kinte - 28.05.2024 / 12:25, *.orange.pl

@ja: Jeżeli Rosołek zaliczył najwięcej występów, to czego można było oczekiwać?! Do tego brak wartościowych rezerwowych. Patrząc po kadrach czołowych zespołów, Legia posiada jedną z najsłabszych. 3 miejsce + faza pucharowa LKE nie jest złym wynikiem.

odpowiedz
t - 27.05.2024 / 08:49, *.edu.pl

3,5 to max jaki można im dać i to tylko za puchary.
W ogóle ten sezon był dziwny, bo nie wiele brakowało (5 punktów) , a bylibyśmy Mistrzem Polski....

odpowiedz
B. - 27.05.2024 / 07:39, *.play-internet.pl

W odniesieniu do składu sezon oceniam na 4- ze względu na wyjście z grupy LKE, trzecie miejsce w lidze oraz kwalifikacje do pucharów.
Mam świadomość że zakwalifikowaliśmy się do pucharów ponieważ kilka drużyn przechodzi kryzys. U nas w przeciwieństwie do chociażby Rakowa nie na dużej nadziei ponieważ nie ma pieniędzy.
Przed sezonem zachwycaliśmy się jakością ofensywy w naszym zespole a teraz mamy Guala który jest średnio skuteczny a im dalej tym większa przepaść.
W defensywie to ciężko znaleźć dwóch poważnych graczy. Bez wzmocnień nie będzie kolejnego sezonu cudów i skończymy w okolicy 5-6 miejsca.

odpowiedz