REKLAMA

Kosz 3x3

Wyniki legionistów w Lotto 3x3 Quest w Ostrowi Maz.

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy Legii w koszykówce 3x3 odpadli w 1/4 finału turnieju Lotto 3x3 Quest w Ostrowi Mazowieckiej i na razie nie wywalczyli kwalifikacji do finałów mistrzostw Polski, które w sierpniu rozgrywane będa w Katowicach. Legioniści wystąpili w składzie: Arkadiusz Kobus, Mateusz Bierwagen, Mariusz Konopatzki i Andrzej Krajewski.

Nasz zespół pewnie wygrał wszystkie mecze fazy grupowej i do kolejnego etapu rozgrywek awansował z pierwszego miejsca. W spotkaniu o półfinał, legioniści przegrali 15:21 z Sokołami.

Wyniki legionistów:
Legia LOTTO 3x3 21:7 Wilki Ełk
Legia LOTTO 3x3 21:14 Polonia Warszawa
Legia LOTTO 3x3 21:16 Slum Dunk
1/4 finału: Legia LOTTO 3x3 15:21 Sokoły 3x3

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.