Yuri Ribeiro, Benjamin Källman - fot. Woytek / Legionisci.com

Legia interesuje się Kallmanem

źródło: sport.dziennik.pl / Legionisci.com

Legia Warszawa jest zainteresowana pozyskaniem napastnika Cracovii, Benjamina Kallmana - informuje sport.dziennik.pl.



25-letni Fin w poprzednim sezonie rozegrał w barwach krakowskiego klubu 36 spotkań, w których zdobył 6 bramek. W sezonie 2023/24 wystąpił w 36 meczach, strzelił 9 goli i zanotował 7 asyst.

Kallman ma ważny kontrakt z Cracovią do czerwca 2025 roku. Krakowski klub chce przedłużenia umowy, ale nie wiadomo, czy do tego dojdzie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (67)

+dodaj komentarz
k(L)on - 29.05.2024 / 11:54, *.orange.pl

W tym sezonie dosyć często oglądałem 2 ligę. Specjalistą nie jestem, ale nym spróbował ściągnąć Michała Bednarskiego z Kalisza (defensywny pomocnik) . Bardzo przypomina Ślisza, statystyki nie powalają, ale wyróżniał się.
Z kolei Hide Vitalucci z Chojniczanki zajebiście gra na skrzydle, jak również na środku pomocy. Zajebista technika i mnóstwo celnych podań. Do tego wyjątkowo szybki.

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 28.05.2024 / 17:46, *.plus.pl

Kalmary panierowane to ja zjadam w restauracji

odpowiedz
R1958 - 28.05.2024 / 14:13, *.t-mobile.pl

Weźcie Smidta z Warty ,odważny i lubi wchodzić w drybling z Eltimem by się nadal

odpowiedz
Pan - 28.05.2024 / 11:39, *.centertel.pl

Nie kpmpromitujcie się

odpowiedz
Legionista - 28.05.2024 / 06:12, *.t-ipconnect.de

Ok rozumiem taki Transfer. Ale to wiąże się z tym, że Pekhart odchodzi i Kallmana do rotacji przychodzi. Ale dalej szukamy napastnika na miarę oczekiwań Legii. W innym przypadku nie rozumiem takiego ruchu transferowego

odpowiedz
Filip - 27.05.2024 / 23:32, *.plus.pl

Legia powinna ściągnąć Samca - Talara i Karbownika

odpowiedz
Olomanolo - 29.05.2024 / 05:15, *.com.pl

@Filip : a stać Legię na trzech piłkarzy ?? Samiec -Talar -Karbownik

odpowiedz
Markus Merk - 27.05.2024 / 19:52, *.play-internet.pl

Ten Zieliński to idiota i nieudacznik najpierw była mowa o Coredorze, Duarte, Mirittelo, McGuire, potem Exposito i Kuluris, oczywiście jak Jacuś usłyszał warunki to zrezygnował, teraz wymyślił paralityka Kalmana, tu także okaże się, że nas nie stać, więc wyskoczy z Tejanem, po czym wszyscy mu odmówią i zostaniemy z Rosołkirm i Pekhartem a to dopiero początek grzebania w śmietniku. Pozbył się Josue i Zyby niewiadomo po co i zostaniemy ze słabym Celhaką, kontuzjogennym Kapustką i starym Colgalvesem. Strach się bać co nam szykuje amator Jacula.

odpowiedz
Jacek - 28.05.2024 / 23:14, *.t-mobile.pl

@Markus Merk: Ty marny idioto. Specjalisto od piłki nożnej. Nie jesteś godzien Jackowi czyścić butów.

odpowiedz
k(L)on - 29.05.2024 / 11:40, *.orange.pl

@Jacek: No i po co obrażasz?? Chłopczyna ma w 100% rację. Szacunek dla Ziela za lata gry na bardzo dobrym poziomie, ale to było wieki temu. Jako dyrektor sportowy podejmuje idiotyczne decyzje. To taki transferowy Rosołek.

odpowiedz
lol - 27.05.2024 / 19:39, *..

wow puchary nasze

odpowiedz
singspiel - 27.05.2024 / 18:24, *.4.149

jest plotka, że Fenerbahce chce Rosołka, za kwotę nieco poniżej 2 mln euro. jeśli się uda go sprzedać, to Ziela powinni zatrudnić w ministerstwie finansów

odpowiedz
Abcd - 27.05.2024 / 20:27, *.t-mobile.pl

@singspiel: też słyszałem, podobno ręczniki ma podawać.

odpowiedz
Xxc - 27.05.2024 / 21:18, *.vectranet.pl

@singspiel: jeśli to prawda to sam go na lotnisko odwiozę ;-)

odpowiedz
k(L)on - 29.05.2024 / 11:35, *.orange.pl

@Xxc: zróbmy zrzutkę i zamówmy mu prywatny odrzutowiec.

odpowiedz
Kuzyn Moussy Yahaya - 27.05.2024 / 17:07, *.t-mobile.pl

Lepiej wypożyczyć Endricka z Realu. Myślę,że przy okazji i Arde Gulera. Dla Jacka to bułka z masłem. Ogarnie.

odpowiedz
wtf - 27.05.2024 / 16:49, *.autocom.pl

Aż strach się bać co jeszcze JotZet wymyśli,a tu po zimowych i letnich wietrzeniach brakuje połowy podstawowej 11-stki i kilku przyzwoitych grajków do głębi składu,by rywalizować na kilku frontach!Wielkie szukanie napastnika pewnie skończy się na wypożyczeniu Włodarczyka,który nie ma szans na grę w Sturmie.O rany,właśnie sobie wyobraziłem duet napadziorów Rosołek-Nędza Junior:)

odpowiedz
Obcy - 27.05.2024 / 16:16, *.t-mobile.pl

W GKS Katowice jest taki obrońca Jędrych. Parę brameczek strzelił w obecnym sezonie. Może by się przydał? My nie mamy lepszych obrońców.

odpowiedz
Maciej - 27.05.2024 / 15:23, *.virtuaoperator.pl

Ale kocur 6brameczek wow kozak jakich malo

odpowiedz
kaktus - 27.05.2024 / 15:54, *.orange.pl

@Maciej:
TO 3 razy więcej od naszego Asa napadziora, Rosołka... ;)

odpowiedz
Januszek - 27.05.2024 / 15:13, *.chello.pl

Zatrudniliby paru Cyganów do grzebania w odpadach z transfermarkt.de i jestem pewien by znalezli wiecej ni dyrekto Jacek i świta

odpowiedz
Jacuś - 27.05.2024 / 15:03, *.centertel.pl

Halo kibice jakich wy transferów z zagranicy chcecie?
przecież ja języka nie znam
a z polskiej ligi piłkarz też ma dwie nogi.

odpowiedz
Miodek - 27.05.2024 / 18:41, *.orange.pl

@Jacuś: a jezyk polski opanowany?

odpowiedz
Kill illuminati - 27.05.2024 / 14:55, *.chello.pl

A może niech Faja zaproponuje jakiegoś ogóra z Motoru, będzie jeszcze taniej

odpowiedz
Rey - 27.05.2024 / 13:30, *.chello.pl

Dawać tu Chorwatów i Serbów, a nie lamusów z lasu.

odpowiedz
geds - 27.05.2024 / 13:11, *.centertel.pl

Oto Zielu i jego przemyślane zakupy. Powinniśmy patrzeć na ligę i kupować lepszych ci w lidze, albo tacy jak najlepsi jeśli chcemy być misrzem i grać w europie. Napastnik? Chcę co najmniej kogoś min. na poziomie Isaka. Mało transferów a ludzi z wyższej pułki. Oczywiście do tego nie wolno jednocześnie puszczać wolno takich graczy jak Jozue, Ribeiro czy nawet Zyba, bo nasza ława to nędza. Hurtownik Zielu woli naściągać wielu średniaków.

odpowiedz
Markus Merk - 27.05.2024 / 19:55, *.play-internet.pl

@geds: Lepiej byłoby jednak z wyższej półki.

odpowiedz
Sebo(L) - 27.05.2024 / 12:48, *..

Wielką zbiórkę szrotu czas zacząć.Szrotomierz dyrektora Zielińskiego może nie wytrzymać tego lata podczas intensywnych poszukiwań,bo co jak co ale dyrektor do wyławiania perełek wśród szrotu to nosa ma niebywałego.W ostatnim okienku wyłowił prawdziwy skrab w postaci Diaza.To była prawdziwa szrotowa gwiazda Ekstraklasy.

odpowiedz
Wito - 27.05.2024 / 12:40, *.7.20

Chyba kiepski kierunek ale zapewne lepszy niż Exposito ( drogi, wieczne problemy z wagą itd. i raczej kolejnego sezonu w tej formie nie powtórzy ) . Ogólnie te dwa nazwiska raczej słane w aspekcie L

odpowiedz
GG - 27.05.2024 / 12:34, *.203.9

A może Tejan z ŁKS-u ?

odpowiedz
Andreas - 27.05.2024 / 13:37, *.chello.pl

@GG: wystarczy Kapaudi że spadkowicza rok temu.

odpowiedz
Grodzisk Maz. - 27.05.2024 / 12:34, *.t-mobile.pl

już mieliśmy od nich napastnika i oprócz bramki strzelonej głową pyrom raczej nic dobrego o nim nie można napisać z tej drużyny ewentualnie tylko Rakoczy choć ma duże wachania formy i pewnie sporo kosztuje

odpowiedz
geds - 27.05.2024 / 13:05, *.centertel.pl

@Grodzisk Maz.:
to teraz wszystkich Finów bedziesz tak oceniał? Mieli też Litmanena w Ajaxie

odpowiedz
LLL - 27.05.2024 / 15:56, *.centertel.pl

@geds: Jakich Finów ???To nie ten film. Koledze chodzi zapewne o Rafaela Lopesa

odpowiedz
Legiak83 - 27.05.2024 / 17:58, *.supermedia.pl

@geds: Koledze wyżej chodziło o Cracovie i Rafe Lopeza, a nie Finlandczyków...tak trudno pomyśleć chwilę i połączyć kropki?

odpowiedz
Grodzisk Maz. - 27.05.2024 / 18:57, *.t-mobile.pl

@Legiak83: dokładnie tak mi oto chodziło nie każdy jak Ty umie czytać ze zrozumieniem tekstu . tekst powyżej był o graczu z krakowa to odniosłem się do gracza z krakowa nie pisałem o Hamalejnenie

odpowiedz
Dramatyczna - 27.05.2024 / 12:07, *.orange.pl

A Rosołek do Fenerbahce

odpowiedz
lol - 27.05.2024 / 11:39, *..

hheh zaczyna sie - prezes szklem d..y nie utrzesz

odpowiedz
obserwator - 27.05.2024 / 11:27, *.orange.pl

Całkiem niezły pomysł, na pewno lepszy, niż Exposito. On mi stylem gry pasuje do tego, co powinniśmy grać. Może nie jest to gość na pierwszy skład, ale jako uzupełnienie jak najbardziej OK. Poza tym wreszcie by nam przestał strzelać :))

odpowiedz
Zórz - 27.05.2024 / 11:18, *.akamaitechnologies.com

To jest K***A jakiś żart?

odpowiedz
Fhcd467 - 27.05.2024 / 11:15, *.tpnet.pl

Hahaha. No no coraz lepiej xd xd xd.

odpowiedz
ZenekL3 - 27.05.2024 / 11:06, *.chello.pl

Jesteśmy pazerni na przeciętność.

odpowiedz
Gonzo - 27.05.2024 / 11:03, *.supermedia.pl

To będzie drugi Rafa Lopez :)

odpowiedz
Szantosz - 27.05.2024 / 10:59, *.chello.pl

Jak ściągasz na te pozycja człowieka z Cracovii będziesz grał jak Cracovia i punktował jak Cracovia

odpowiedz
Syn Trenera - 27.05.2024 / 12:56, *.plus.pl

@Szantosz: W punkt dokładnie ...

odpowiedz
Syn księdza - 27.05.2024 / 10:54, *.plus.pl

Brawo Jacku Zieliński to jest transfer na twoim poziomie.....jak Dias, Zyba,(któremu defacto nie dano szansy), Morishita jeździec bez głowy i wielu innych......Znów ściągniemy 10 badziewiakow, zamiast 4 klasowych...

odpowiedz
13 - 27.05.2024 / 10:46, *.play-internet.pl

Dramat.

odpowiedz
zwykly - 27.05.2024 / 10:45, *.t-mobile.pl

JPRD, lepiej Rosołka zostawić i nie wygłupiać się.

odpowiedz
Byniu - 27.05.2024 / 10:37, *.vectranet.pl

Lepiej spójrzcie się na Makucha bo co ten chłopak wyprawia w tym sezonie to rewelacja

odpowiedz
Kozak - 27.05.2024 / 10:37, *.centertel.pl

15 bramek w dwóch sezonach - kozak. Co prawda w szanujących się ligach takie wyniki osiągają defensywni pomocnicy, ale u nas to NAPASTNIK. Bramek ma praktycznie tyle co Rosołek (jaki on reprezentuje poziom wszyscy wiemy) - ale wiadomo on jest z "zagramanicy" to musi być lepszy.
Coś czuję, że to okienko w wykonaniu JZ to będzie kabaret.

odpowiedz
Trampek - 27.05.2024 / 12:11, *.125.113

@Kozak: Drugiego Rosołka nie tylko w E-klapie , ale w całej Europie nie znajdziesz. Rosołka z nikim nie można porównać !

odpowiedz
Fcm - 27.05.2024 / 10:35, *.centertel.pl

Dlaczego Legia interesuje się takimi randomami?
Czy nie ma lepszych piłkarzy?

odpowiedz
Prawda Futbolu - 27.05.2024 / 11:56, *.tpnet.pl

@Fcm : po 1 na nikogo lepszego nie stać tego klubu, po 2 kto z zagranicy chciałby tu obecnie grac? Tylko jakiś szrot który odbił się od mocniejszej ligi

odpowiedz
Sobo(L)ew - 27.05.2024 / 10:30, *.chello.pl

Nie ma co,wybitny snajper, tylko rosołek ma nie znacznie gorsze statystyki. Jaki klub taki scauting

odpowiedz
Hiszpan - 27.05.2024 / 10:30, *.play-internet.pl

Tia ... Kolejna bajka z mchu i paproci. Pan Jacek pokaże klasę ...

odpowiedz
lob - 27.05.2024 / 10:26, *.t-mobile.pl

Nam potrzeba takiego Dżeko i rozbudowe stadionu, przynajmniej na 40 tyś. Trybuny były by pełne jak by jakiś podstarzały kocur na Legię zawitał. Turcy mogą to i my spróbujmy.

odpowiedz
geds - 27.05.2024 / 13:18, *.centertel.pl

@lob:
po co? wystarczy przenieść się na Narodowy. Tradycjonalistom (a sam nim jestem) przypomnę że historycznie Legia też nie od początku grała tu gdzie jest teraz. Narodowy jest dużo lepiej skomunikowany niż L3: tramwaje prawie z każdej strony, metro, pociąg Ma większy parking. Lepszy potencjał rozwoju: ogromny teren na boiska, można nawet połączyć się z Drukarzem który ma fajny teren dla młodych drużyn.

odpowiedz
Ja - 27.05.2024 / 10:20, *.t-mobile.pl

To ile w końcu tych bramek strzelil

odpowiedz
Prakos - 27.05.2024 / 14:28, *.centertel.pl

@Ja: czytać ze zrozumieniem nie umiesz?

odpowiedz
Alex Bielany - 27.05.2024 / 10:19, *.54.227

Cracovii to lepiej Rakoczego

odpowiedz
Lukasz_Legia - 27.05.2024 / 10:09, *.play-internet.pl

Juz mamy Guala .....

odpowiedz
Don - 27.05.2024 / 10:08, *.chello.pl

Chciałbym jakości a nie ilości. Gdyby co to wpisuje się on w szkołę transferów JZ. Osobiście Chciałbym co najmniej 4-5 graczy polskich w wyjściowym składzie.

odpowiedz
Johny - 27.05.2024 / 12:53, *.orange.pl

@Don: Legia nie ma 20-25 mln E na w miarę dobrych 4-5 Polaków. A takie są ceny..

odpowiedz
Don - 27.05.2024 / 13:42, *.chello.pl

@Johny: przy innym dyr sportowym pewnie by się udało jak z Jodlowcem, Broziem, Brzyskim czy Sliszem itd. Na dziś nie mamy żadnego reprezentanta bo Wszołek i Kapustka raczej dołują.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 27.05.2024 / 10:07, *.246.2

Koleś jest słabszy niz Gual i Peckhart, nie wiem po co on nam potrzebny :O

odpowiedz
Trampek - 28.05.2024 / 16:13, *.125.113

@Mądrala 0,7: Co by nie mówić,lepszy od od ponad 100 -tu krotnego reprezentanta LEGII - Rosołka

odpowiedz
Hautausmaa - 27.05.2024 / 10:03, *.tpnet.pl

6 bramek. Dzik!

odpowiedz