Gala Ekstraklasy w 2021 r. - fot. Piotr Kucza / 400mm
REKLAMA

Nagrody Ekstraklasy rozdane

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek w Warszawie odbyła się gala kończąca sezon 2023/2024 Ekstraklasy. Podczas uroczystości wręczono nagrody indywidualne oraz trofeum za mistrzostwo Polski dla Jagiellonii Białystok. Tylko jeden z piłkarzy Legii został nominowany - Josue nie został jednak wybrany pomocnikiem sezonu.



Nagrodzeni zostali:

Bramkarz sezonu: Mateusz Kochalski (Stal Mielec)
Obrońca sezonu: Bartłomiej Wdowik (Jagiellonia Białystok)
Pomocnik sezonu: Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin)
Napastnik sezonu: Erik Exposito (Śląsk Wrocław)
Trener sezonu: Adrian Siemieniec (Jagiellonia Białystok)
Młodzieżowiec sezonu: Dominik Marczuk (Jagiellonia Białystok)
Piłkarz sezonu: Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
Mati - 30.05.2024 / 09:17, *.chello.pl

Z tym Grosikiem to jakiś żart. Josue dużo lepszy baa ja to bym tam widział Elitima

odpowiedz
Antek - 30.05.2024 / 00:50, *.waw.pl

Jedyny piłkarz z Polskiej ligi jaki się nadaje do Legii to Grosicki. I nikt nie powie mi że jest inaczej. Zieliński do DZIEŁA!!!

odpowiedz
Jb - 28.05.2024 / 16:47, *.play-internet.pl

To wygląda jakby Marczuk i Wdowik poprowadzili Jagiellonię do mistrzostwa. Grosicki wygrał bo to Canal+. Tam Legii nie lubią.A co do Rosołka to wara przygłupów od niego.

odpowiedz
Oif - 28.05.2024 / 09:39, *.orange.pl

Grosicki pomocnik sezonu?? To Josue i Marczuk byli 100 razy lepsi od niego

odpowiedz
AAA - 28.05.2024 / 06:39, *.chello.pl

Do Aa: a bramkarzem sezonu Lobiasz

odpowiedz
Ibik - 28.05.2024 / 05:31, *.chello.pl

Grosicki piłkarzem sezonu? Śmiech na sali

odpowiedz
WoLa - 28.05.2024 / 00:23, *.centertel.pl

Kabaret z tym Grosickim , chyba na pocieszenie mu dali te nagrody za finał PP i za zawalenie rundy wiosennej, ŻENADA

odpowiedz
Antonio - 28.05.2024 / 00:00, *.orange.pl

Rosołek bez żadnej nagrody? Jak to? Przecież ten wirtuoz powinien choć jedną nagrode zgarnac w cuglach.

odpowiedz
Elf - 28.05.2024 / 09:28, *.centertel.pl

@Antonio: Jak wprowadzą kategorię niezdara sezonu to wtedy Rosolek zajmie wszystkie miejsca na podium

odpowiedz
Nie!Kuleszy!je..ć!pzpn! - 27.05.2024 / 22:24, *.187.95

Bezczelne kolesiostwo, Legia powinna domagač sie oddania mistrza1993 i wszystkich utraconych kosztów

odpowiedz
Aa - 27.05.2024 / 22:22, *.vectranet.pl

Piłkarzem sezonu przecież miał zostać Maciuś Rosołek?

odpowiedz
Żmija - 27.05.2024 / 23:43, *.vectranet.pl

@Aa: Spoko, on celuje w Złotą Piłkę!

odpowiedz
Dyziek gcw - 28.05.2024 / 10:40, *.centertel.pl

@Żmija : Hahaha , to mi poprawiłeś humor na cały dzień :D

odpowiedz
Gienek - 27.05.2024 / 22:19, *..

Zobaczymy gdzie te gwiazdy z Jagielloni dojdą w europucharach…

odpowiedz
ws - 27.05.2024 / 22:35, *.vectranet.pl

@Gienek: mogą zajść do fazy grupowej ligi konferencji lub nawet ligi europy bo tak zmieniła uefa zasady że muszą przejść jedynie jedną rundę. Tylko gdzie będą grać w pucharach. Na Narodowym czy w Lublinie ? Ale to nie nasz problem.

odpowiedz
Ali - 28.05.2024 / 08:25, *.128.17

@ws : jak to gdzie? na nowym stadionie w Elblagu

odpowiedz
CZELCHAKA - 27.05.2024 / 22:18, *.play-internet.pl

Grosicki xD

odpowiedz
ja - 27.05.2024 / 22:09, *.netcity.pl

Grosicki buahahahaha

odpowiedz
Jordan - 27.05.2024 / 22:04, *.t-mobile.pl

Białostockie kolesiostwo nawet widać po wynikach gali. Grosicki były z jagi piłkarzem i pomocnikiem sezonu. Żenada.

odpowiedz
dave - 27.05.2024 / 23:01, *.chello.pl

@Jordan: A Legii to nie był?

odpowiedz
Hautausmaa - 28.05.2024 / 00:58, *.toneticgroup.pl

@Jordan:

odpowiedz
Stanisław - 28.05.2024 / 10:10, *.plus.pl

@Jordan: Co wy bierzecie , że wszędzie widzicie spisek?

odpowiedz
Mirek - 27.05.2024 / 22:04, *.centertel.pl

A gdzie Dżozue ?

odpowiedz
Ali - 28.05.2024 / 08:27, *.128.17

@Mirek: spłakał sie

odpowiedz
Creio - 27.05.2024 / 22:01, *.chello.pl

Mateusz Kochalski, sprzedany za kwotę mniejszą niż kara za młodzieżowca, jaką musimy zapłacić. Gdyby to on stał w minionym sezonie między słupkami, pewnie właśnie kończylibyśmy leczyć kaca po mistrzowskiej fecie… Jedno trzeba prezesowi przyznać, z każdym rokiem jego rządów marnujemy szanse dawane przez los (i rywali) coraz spektakularniej i wywracamy się o własne nogi coraz częściej…

odpowiedz
Rafalgral - 27.05.2024 / 22:35, *.orange.pl

@Creio: a najlepiej to pokazal rosolek jak sie o wlasne nogi wywrocil w polu karnym w doliczonym czasie gry josue mu wylozyl pilke tylko kopnac

odpowiedz
Mordziaty - 27.05.2024 / 21:41, *.play-internet.pl

I teraz eurowpe...ole. Jaga i Śląsk daja d w 1 meczach w euro pucharach z druzynami z kosowa, moldawii, macedonii, czy gruzji. Jesynie Legia moze jakos awansowac paim swedem. Bo mamy doswiadczenie.

odpowiedz
Kamil - 27.05.2024 / 21:41, *.drei.com

Było nie było Legia zajęła trzecie miejsce i raptem jedna nominacja… trochę to śmieszne

odpowiedz
dave - 27.05.2024 / 23:03, *.chello.pl

@Kamil: Poza Josue kto tam i w jakiej kategorii zasłużyłna nominacje? Ludzie, od pażdziernika grali taki paździerz że głowa mała a Wy nagród chcecie.

odpowiedz
Kamil - 28.05.2024 / 08:14, *.99.139

@dave: chociaż by Elitim, Legii brakło nie wiele do mistrzostwa patrząc na tabele. I gdy zdobyła to co, żadnej innej nawet nominacji ?

odpowiedz
dave - 28.05.2024 / 10:33, *.warszawa.pl

@Kamil : Elitim przez pół rundy to niewidoczny był.

odpowiedz