Kamila Jakubowska
REKLAMA

Pięciobój

Wyniki legionistów w PP juniorów młodszych

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend w Warszawie odbyły się czwarte zawody Pucharu Polski juniorów młodszych w kategoriach do 14 i 16 lat. Najlepiej legioniści spisali się w kat. U-16, gdzie zajęli całe podium - Szymon Pawlak był pierwszy, Dominik Radomyski drugi, a Kajetan Szpryngiel trzeci. W kat. U-14 drugie miejsce zajęła Kamila Jakubowska.

Wyniki legionistów:
U-16: 21. Alicja Dobrzyńska
U-16: 1. Szymon Pawlak, 2. Dominik Radomyski, 3. Kajetan Szpryngiel, 8. Tomasz Wasiuk, 16. Jakub Kalwajtys
U-14: 2. Kamila Jakubowska, 6. Laura Wójcik, 11. Anna Kazubska, 75. Barbara Błaszczyk, 79. Natalia Flis, 93. Julia Domi
U-14: 9. Adam Falkowski, 20. Franciszek Soltan, 30. Sebastian Pawlak, 46. Jakub Lipka, 49. Jakub Rosa, 58. Tymon Gerasimiuk, 59. Antoni Bujski, 62. Franciszek Rogalewski, 69. Eryk Rzepała, 75. Tymon Szpryngiel

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.