Marek Dobrowolski, Emilia Babska i Anatolii Kotil
REKLAMA

Strzelectwo

Siedem medali na MP osób niepełnosprawnych

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy sekcji strzeleckiej Legii zdobyli siedem medali podczas Mistrzostw Polski w strzelectwie sportowym osób niepełnosprawnych, które rozegrane zostały w Zielonej Górze, na obiekcie Gwardii. Marek Dobrowolski zdobył złoty medal w konkurencjach R1 i R2 oraz srebrny w R3. Emilia Babska wywalczyła złoto w konkurencjach R2 i R3 oraz srebro w R6. Z kolei drużyna w składzie: Emilia Babska, Marek Dobrowolski i Anatolii Kotil zdobyła srebrny medal MP w klasyfikacji drużynowej konkurencji R3.

Emilia i Marek już 30 maja ruszają do Hiszpanii na Mistrzostwa Europy.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
sniper - 29.05.2024 / 22:22, *.virtuaoperator.pl

brawo! mocno Legia.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.