fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Legia chce zawodnika Bastii?

źródło: weszlo.com

Sprowadzenie nowego napastnika to jeden z głównych priorytetów transferowych Legii Warszawa na lato. W mediach codziennie przewijają się nazwiska zawodników przymierzanych do stołecznego zespołu. Weszlo.com informuje, że w kręgu zainteresowań Legii znalazł się zawodnik Bastii, Migouel Alfarela.



Alfarela ma 26 lat, mierzy 173 cm. W tym sezonie Ligue 2 w 37 meczach zdobył 12 bramek (dwie z rzutów karnych) i zaliczył dwie asysty. Jego kontrakt z Bastią wygasa dopiero za rok. Portal informuje, że transfer to wydatek rzędu 700 tys. euro.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Simon - 31.05.2024 / 23:18, *.centertel.pl

12 bramek w 2 lidze francuskiej. Czy to wyczyn na miarę walki o MP ?

odpowiedz
LLL - 30.05.2024 / 11:53, *.orange.pl

Stanowczo zawysoki nie nadaje się...

odpowiedz
Krzeszczu - 30.05.2024 / 07:52, *.tele2.se

…a ja bym chcial sniadanie z Tina Kay… skonczy sie zapewne jak z tym ”napastnikem”.

odpowiedz
Radzio - 30.05.2024 / 00:46, *.waw.pl

Pekhart zapomniał jak się strzela bramki. Gual za późno sobie przypomniał a Klamer to szklanka z za dużymi przestojami. Potrzebny jest w końcu ktoś konkretny i w trybie meczowym

odpowiedz
carlo - 30.05.2024 / 00:32, *.waw.pl

A co z Carlitosem? Podobno jest do wzięcia ;)

odpowiedz
StaryPo.eb - 29.05.2024 / 22:53, *.orange.pl

Podobno jest do wzięcia jeszcze piłkarz z Japonii- Jakotako Kiwa.

odpowiedz
Afro - 30.05.2024 / 09:43, *.orange.pl

@StaryPo.eb: Jego ojciec jest znanym architektem Nahui Mitahata

odpowiedz
StaryPo.eb - 30.05.2024 / 15:21, *.orange.pl

@Afro: krążą plotki, że Jego syn ponoć miał własny, nielegalny burdel i nazywał się Gonisuki Nabosaka.

odpowiedz
Piotrek - 30.05.2024 / 18:07, *.gigainternet.pl

@StaryPo.eb:
A jego kuzyn Dajmito Napake ma firmę transportową.

odpowiedz
Rado - 30.05.2024 / 20:45, *.centertel.pl

@Piotrek: jego stryj to znany judoka, Jajami Omate

odpowiedz
eduardo - 29.05.2024 / 22:47, *.toneticgroup.pl

spokojnie, mamy Arrubarene

odpowiedz
Autor - 31.05.2024 / 20:37, *.t-mobile.pl

@eduardo: a jeszcze jeden jego stryjek ma podobno polskie korzenie i nazywa się Kazuioszi Półlitra.

odpowiedz
Michał - 29.05.2024 / 22:10, *.plus.pl

Legia chce.... Legia chce.... Legia chce....a tu nikogo nie widać na horyzoncie....ja też chcę w totolotka wygrać.....i wtedy się dołożę do transferu....bo chcę

odpowiedz
Maverick - 29.05.2024 / 21:43, *.vectranet.pl

Z ostatniej chwili:Miguel Alfarel nie dla Legii.

odpowiedz
Creio - 29.05.2024 / 21:16, *.chello.pl

… a w kręgu moich zainteresowań znalazła się Carolina Abril*, ona wprawdzie o tym nie wie (i pewnie się nie dowie, tak samo jak ten Farela), ale co tam… :-)
*dla niezorientowanych, proszę sobie wyguglać, warto :-)

odpowiedz
Wilanow - 29.05.2024 / 20:26, *.tpnet.pl

Moim zdaniem te plotki o transferach Legii to tylko zasłona, mająca na celu napędzić sprzedaż karnetów. Jeśli chcemy aby coś ruszyło z transferami do Legii naprawdę dobrych graczy wstrzymajmy się z zakupem karnetów, aż do ich podpisania.

odpowiedz
WSL - 29.05.2024 / 20:23, *.orange.pl

Wiek dobry a statystyki nie zasluguja na 700 tys.euro !!!

odpowiedz
exsa - 29.05.2024 / 20:19, *.orange.pl

Ligue 2 i 700tys.euro to stanowczo za duzo gdyby doszlo transferu a polowa w sam raz !!!!

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 29.05.2024 / 18:01, *.plus.pl

Yaya Banana jest do wzięcia

odpowiedz
bum - 29.05.2024 / 17:48, *.co.uk

Jest taki natłok plotek że zaraz wszystkim wybuchną czaszki.
Piękna zasłona dymna....
Wyglądać to ma na to że wymieniamy pół składu na samych zdrowych kocurów, a na koniec trafi do nas ten Kallaman z Cracovii i jakiś inny for z Mołdawii do odbudowania....
TYLKO NIE ZAPOMNIJCIE I JUZ KUPUJCIE KARNETY BO PIZNOEJ BEDZIE ZA PÓŹNO HAHAHA.
Co to za taktyka robię ją debili z ludzi. Miodek nie szanuje nas tak bardzo i wierzy że to zadziała.....
W sumie pewnie zadziała i to jest w tym najgorsze!!

odpowiedz
bronek49 - 29.05.2024 / 17:25, *.vectranet.pl

Legia nie ma i nie miała żadnych planów transferowych znowu będą kupować z łapanki i znowu szrot ,przecież żeby kupić w miare dobrego zawodnika to trzeba go obserwować rok ,dwa tak jak to robi Lech , i niech zaczną kupować zawodników wyższych bo Legia chyba ma jeden z najniższych drużyn w ekstraklasie

odpowiedz
Mokot - 29.05.2024 / 16:25, *..

Szopka.

odpowiedz
Ja - 29.05.2024 / 16:23, *.orange.pl

Dzień bez artykułu: "Legia chce/obserwuje/pyta zawodnika..." dniem straconym

Oj marny ten marketing jeśli myślą że takimi zagrywkami uda im się udobruchać kibiców

odpowiedz
Legionista - 29.05.2024 / 16:19, *.chello.pl

Ale nie podano czy do pierwszej drużyny czy do rezerw na wsparcie Kuchego i Mozdzenia.

odpowiedz
Obcy - 29.05.2024 / 16:18, *.t-mobile.pl

Podobno Pan Jacek już od dawna ma wytypowanych zawodników do wzmocnienia( uzupełnienia braków) Legii. Sam tak opowiadał. Coś czuję, że trochę ściemniał i ,że wyjdzie z tego jedna wielka łapanka przypadkowych piłkarzy.

odpowiedz
Malarz wracaj do Bełchatowa - 29.05.2024 / 16:05, *.mm.pl

Mario Piekario ma tam pewnie kontakty, bo tam grał (choć to może za duże słowo).

odpowiedz
Redi - 29.05.2024 / 15:52, *.play-internet.pl

Redakcjo napiszcie kto nie jest w kręgu zainteresowań Legii, będzie łatwiej:)

odpowiedz
Hiszpan - 29.05.2024 / 15:19, *.play-internet.pl

Nie z Bastii tylko z Elby Napoleon Bonaparte. Mały ale Byk. Jacek kabareciarz dopiero się rozkręca.

odpowiedz
geds - 29.05.2024 / 15:16, *.chello.pl

czemu nam się wydaje że zawodnicy z drugiej ligi francuskiej to wzmocnienie na Europę?

odpowiedz
obserwator - 29.05.2024 / 16:08, *.orange.pl

@geds: bo w wielu przypadkach tak jest... z drugiej ligi francuskiej do poważnych europejskich drużyn trafił Raphael Varane, N'Golo Kante, Marcus Thuram, Ferland Mendy, Benjamin Mendy, Dimitri Payet... wymieniać dalej?

Powiem więcej - my powinniśmy znać wszystkich piłkarzy tej ligi na pamięć, super miejsce do wyszukiwania piłkarzy, którzy stylem pasują do wymagającej fizycznie Ekstraklasy

odpowiedz
AS - 29.05.2024 / 18:31, *..

@obserwator: No ok, ale czy my wyławiamy kogoś na poziomie Varane'a, Thurama czy Payeta?

odpowiedz
obserwator - 29.05.2024 / 21:19, *.orange.pl

@AS: nie, bo nie obserwujemy tego rynku (albo dopiero zaczynamy). Poza tym chodziło mi o to, by udowodnić że Ligue 2 to dobre miejsce do łowienia talentów. To, że jest to druga liga nic nie znaczy - to lepsze rozgrywki od Ekstraklasy.

odpowiedz
LEGIONISTA - 30.05.2024 / 06:27, *.8.13

@obserwator: Hahaha co za stek bzdur Varan z Lens trafił do Realu Ligue 1, Mendy z OL Ligue 1, a Payet w Nantes zaczął poważną piłkę Ligue 1...... Możesz wymieniać dalej chętnie poczytam jak robisz odwiert w dnie i dalej będziesz się kompromitować swoją niewiedzą.... Nie pozdrawiam

odpowiedz
obserwator - 30.05.2024 / 09:42, *.orange.pl

@LEGIONISTA : część z tych ludzi nie grała w Ligue 2, fakt, ale myślę, że jeśli ktoś wie, czym się kónczy ślepa wiara w Transfermarkt, to jest to na pewno większość użytkowników tutaj... to jest dopiero odwiert w dnie

Mojego zdania mimo wszystko nie zmieniam, wciąż uważam, że z drugiej ligi francuskiej da się wyłowić ciekawych piłkarzy. Nie pozdrawiam

odpowiedz
LEGIONISTA - 30.05.2024 / 17:04, *.plus.pl

@obserwator:
Oczywiście z każdej ligi znawco można wyciągnąć ciekawego zawodnika czy to z Ligue 2 czy 3, albo 2 czy 3 Bundesligi, serio B albo c itd. Itd. Nie zawsze piłkarze co potrafią grać rozpoczynają od razu karierę w mocnych 1 ligowych zespołach tylko często gęsto pną się po szczeblach.... Ameryki nie odkryłeś.... Nie wypowiadaj się bo raz, że przyznałeś się do nie wiedzy a 2 pogrążasz się nie brnij w to dalej

odpowiedz
Słodkie pierdzenie Jacka - 29.05.2024 / 13:29, *.98.169

Podobno chodzi o ekszawodnika Bastii - Piotra Świerczewskiego.

odpowiedz