Samuel Sarudi z lewej - fot. Legia Warszawa
REKLAMA

Młodzież

Sarudi przedłużył kontrakt z Legią

źródło: Legia Warszawa

Samuel Sarudi przedłużył kontrakt z Legią Warszawa o rok. Środkowy pomocnik z rocznika 2006 trafił do Legia Warszawa zimą z MSK Żylina.Reprezentant Słowacji występuje obecnie w drużynie U-19 Akademii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
ws - 29.05.2024 / 21:55, *.vectranet.pl

Jeśli odejdzie Rejczyk to powinien dostać szansę pokazania się i grać regularnie w dwójce. Po rundzie będzie wiadomo czy ma szansę się przebić czy pożegnać bez żalu.

odpowiedz
Rytm - 29.05.2024 / 19:17, *.centertel.pl

Hmm o rok. Jak się pokaże, to może odejść za darmo gdziekolwiek.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.