Kacper Gordon - fot. Legiakosz.com
REKLAMA
REKLAMA

Gordon odszedł do GTK Gliwice

Fumen, źródło: PLK / Legionisci.com

Krótko trwała przygoda Kacpra Gordona z warszawską Legią. 22-letni zawodnik trafił do zespołu Marka Popiołka z Arki Gdynia w połowie marca, ale od tego czasu odegrał epizodyczną rolę występując dwóch spotkaniach przez łącznie... 4 minuty. Rozgrywający nie zostanie w stolicy na kolejny sezon, ale spróbuje sił w GTK Gliwcie.

W najbliższym czasie można spodziewać się kolejnych informacji nt. nie tylko sztabu szkoleniowego, ale i samych zawodników. Jarosław Jankowski zapowiadał w wywiadzie dla Legiakosz.com, że zespół czeka rewolucja. Ważne kontrakty ma tylko trzech graczy - Michał Kolenda, Raymond Cowels i Dariusz Wyka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.