REKLAMA
REKLAMA

Wyniki 33. kolejki III ligi

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W weekend rozegrana została przedostania, 33. kolejka III ligi grupy 1. Legia II Warszawa w ostatnim domowym spotkaniu rozgrywanym w LTC pewnie i wysoko pokonała rezerwy Jagiellonii Białystok. Legioniści jednak nadal pozostają tylko na 3. pozycji w tabeli, gdyż swój mecz wygrała także skierniewicka Unia. Swoją dominację potwierdziła Pogoń Grodzisk Mazowiecki, zwyciężając w Białobrzegach. Ostatnia kolejka zaplanowana została na najbliższy weekend.Wyniki 33. kolejki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4-3 (1-3) ŁKS Łomża
Broń Radom 2-1 (1-0) GKS Wikielec
Unia Skierniewice 2-1 (1-0) Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa 5-1 (3-0) Jagiellonia II Białystok
Olimpia Zambrów 2-2 (1-1) GKS Bełchatów
Pilica Białobrzegi 2-3 (0-1) Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mławianka Mława 2-0 (1-0) Victoria Sulejówek
Concordia Elbląg 0-3 (0-2) Warta Sieradz
Pelikan Łowicz 2-1 (1-1) Legionovia Legionowo

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.