Legia Warszawa - Rugby Białystok - fot. Joanna Bydler
REKLAMA
REKLAMA

Rugby Białystok mistrzem I ligi i z awansem do Ekstraligi

Woytek, źródło: Legionisci.com

W sobotę odbyły się ostatnie mecze sezonu 2023/24. W walce o 3. miejsce Legia Warszawa przegrała ze Spartą Jarocin. Natomiast w spotkaniu o 1. miejsce i awans do Ekstraligi rywalizowały Rugby Białystok i Posnania Poznań. Lepsi okazali się gracze z Białegostoku, którzy byli także pierwsi po fazie zasadniczej sezonu. Drużyna z Podlasia wygrała z Posnanią 24-0.

Legia Warszawa, po zajęciu 4. miejsca, kolejny sezon będzie występowała w I lidze.Wszystkie wyniki sezonu 2023/24

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.