Marta Marcinkowska,Karolina Stefańczyk,Amelia Rembiszewska,Dominika Fiszer - fot. Legia3x3.com
REKLAMA
REKLAMA

Kosz 3x3

Legionistki najlepsze w Basketmanii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kobieca drużyna Legii Lotto 3x3 ma na swoim koncie drugi triumf w drugim w historii turnieju. Legionistki zagrały w Łodzi w Basketmanii w ramach turnieju Lotto 3x3 Quest i nie miały sobie równych we wszystkich pięciu spotkaniach. Nasz zespół w składzie: Marta Marcinkowska, Karolina Stefańczyk, Amelia Rembiszewska oraz Dominika Fiszer, w finale pokonał Isetię 21:12. Ze względu na warunki pogodowe, zawody rozegrano w hali.

Zwyciężczynie otrzymały w nagrodę od organizatora 3000 złotych.

Wyniki legionistek:
Legia LOTTO 3x3 21:9 Galante Łódź
Legia LOTTO 3x3 21:3 Drużyna AA
Legia LOTTO 3x3 21:15 Salio Body Move SKC8
1/2 finału: Legia LOTTO 3x3 21:12 MUKS I Piaseczno
Finał: Legia LOTTO 3x3 21:12 Isetia


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.