fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Piłka nożna kobiet

I liga: KKP Bydgoszcz 1-2 Legionistki

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na kolejkę przed końcem sezonu 2023/24, zespół Legionistek Warszawa zapewnił sobie utrzymanie w I lidze. Drużyna, która przystąpiła do rywalizacji w rundzie wiosennej, w miejsce SWD Wodzisław Śląski, wygrała siódmy mecz w obecnym sezonie i siódmy w rundzie rewanżowej. Dzisiaj legionistki pokonały w zaległym, wyjazdowym meczu, 2-1 drużynę KKP Bydgoszcz, zdobywając zwycięską bramkę w ostatniej minucie spotkania.

Na kolejkę przed końcem rozgrywek, Legionistki zajmują 9. miejsce w tabeli, z czterema punktami przewagi nad strefą spadkową. W niedzielę, 9 czerwca legionistki zagrają o 14:00 z TKKF Checz Gdynia.

KKP Bydgoszcz 1-2 (1-0) Legionistki Warszawa
1-0
1-1 57 min. Nina Warachowska
1-2 90 min. Sobczyńska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
ws - 02.06.2024 / 21:52, *.autocom.pl

Gratulacje za utrzymanie. W przyszłym sezonie marsz do ekstraklasy

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.