REKLAMA
REKLAMA

Nowe legijne graffiti: Najwspanialszy klub na świecie... (369)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Niesamowitą pracę wykonali UZaLeżnieni, tworząc 80-metrowe graffiti w barwach naszego klubu, z herbem Legii pośrodku doskonale znanego hasła z legijnej pieśni - "Najwspanialszy klub na świecie, co kibiców mnóstwo ma, każdy kibic wie, że przecież to jest Legia Warszawa". Praca została dofinansowana z budżetu SKLW.





przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Marti - 04.06.2024 / 14:38, *.chello.pl

Oj, Panowie, szacun, przecież to ogromna praca!

odpowiedz
@Legionista - 04.06.2024 / 14:19, *.net.pl

Szkoda, że takiego ładnego muru nie dostali do ozdobienia "Legioniści z Ochoty", ale i tak fajnie, że nie jest namazane "Legia Fans" albo coś w tym stylu. Mocne 3/10.

odpowiedz
zorientowany - 04.06.2024 / 10:08, *.com.pl

a tam nie było: "każdy kibic wie najlepiej, że to LEGIA WARSZAWA"?

odpowiedz
Kamień - 04.06.2024 / 13:07, *.chello.pl

@zorientowany: nie było

odpowiedz
Pl - 03.06.2024 / 22:55, *.net.pl

Szkoda że tej pieśni już nie śpiewamy myślę że byłby super efekt jakby wróciła na nasz stadion ;)

odpowiedz
Trog(L)odyta - 04.06.2024 / 20:36, *.vectranet.pl

@Pl: Też jestem tego zdania, a wielu młodych kibiców zwyczajnie jej nie zna.

odpowiedz
Pl - 03.06.2024 / 22:50, *.net.pl

Wooowww super!

odpowiedz
ding - 03.06.2024 / 21:29, *.chello.pl

Rozmiar warszawski, ale rym - częstochowski

odpowiedz
Syn oreszczuka - 03.06.2024 / 22:22, *.chello.pl

@ding: ten jak to okresliłeś "częstochowski rym" to fragment słów piosenki śpiewanej na Legii w czasach, gdy zapewne nie było Cię na świecie.

odpowiedz
pIOTR - 03.06.2024 / 23:08, *.144.37

@ding: uu to chyba jestes krótko kibicem jak nie wiesz,ze to stara piesn Legii.

odpowiedz
Legionista - 04.06.2024 / 14:21, *.net.pl

@Syn oreszczuka: @pIOTR:
"Rym częstochowski – rodzaj połączenia rymowego wyrazów będący zestawieniem banalnym, powszechnie znanym, zbyt często stosowanym (czasownik do czasownika; rzeczownik do rzeczownika; przymiotnik do przymiotnika). Przykłady rymów częstochowskich: ludem – cudem. ciała – działa."
Nie ma za co.

odpowiedz
rob bandit - 04.06.2024 / 15:19, *.com.pl

@ding: gdy ta pieśń byla zarzucana,Ty prawdopodobnie w tym czasie dłubałeś w nosie i zjadałeś gile...tyle... FORZA LEGIA

odpowiedz
Trog(L)odyta - 04.06.2024 / 20:39, *.vectranet.pl

@Legionista: Znaczy się, że Mickiewicz tworzył "rymy częstochowskie", bo "ludem-cudem" mamy w Inwokacji ?

odpowiedz