Kacper Pechcin (z prawej), Konrad Kamiński (z lewej) i po środku trener Karol Łada - fot. LFC
REKLAMA
REKLAMA

K-1

Kamiński zwycięzcą III edycji Underground Boxing Night

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas trzeciej edycji gali Underground Boxing Night, która odbyła się na Forcie Bema, w formule K-1 zwyciężył zawodnik Legia Fight Club, Konrad Kamiński. Legionista w nagrodę poleci na 14-dniowy obóz Nak Muay Camp na Phuket, a także otrzymał okazały puchar. Podopieczny Karola Łady pokonał Rafała Kosiarskiego (Fighter Nowa Sól) oraz w półfinale - niejednogłośnie na punkty Patryka Szulca (Striker Turek), zaś Kacper Pechcin, który wobec kontuzji Michała Gwaja, zastąpił go w turnieju, zwyciężył w półfinale Dariusza Fedora (Biała Podlaska). W finale zmierzyli się dwaj reprezentanci LFC - Konrad Kamiński pokonał Kacpra Pechcina.

Patryk Szulc (Striker Turek) pokonał Pawła Kozaka (KnockOut Bielany), Michał Gwaj (Ragnarok Białystok) pokonał na punkty Damiana Szlunsa (KB Brzostek Top Team), Dariusz Fedor (Fight Point Biała Podlaska) pokonał Jakuba Kanclerskiego (Legia Fight Club). W extra fightach Artur Tomala pokonał Marka Biela, Marcin Chraniuk pokonał Mateusza Kowalskiego (w I rundzie), Adam Bylina przez nokaut wygrał z Sebastianem Uszlerem.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
xyz - 04.06.2024 / 11:32, *.172.86

Słąbo się czyta takie wymienianie po przeciwniku wyników. Zróbcie może w przyszłości tekst jakiś opisowy typu, że Legionista wygrał, że dostanie okazałą nagrodę, a dalej
Wyniki:
1/4:
A pokonał B
C pokonał D itd
1/2
A pokonał C
finał:
A pokonał F.

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.