Wilhelmina Wośkowiak (pierwsza od lewej) ze srebrnym medalem Mistrzostw Europy Juniorów
REKLAMA

Strzelectwo

Srebrny medal Wośkowiak na MEJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Wilhelmina Wośkowiak z sekcji strzeleckiej Legii, zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Europy Juniorów, które odbywają się w chorwackim Osijeku. Wczoraj legionistka, w parze z Jakubem Goliszkiem (Śląsk Wrocław) dotarła do finału w konkurencji karabin 60 strzałów leżąc Duet. W walce o złoto, Wośkowiak i Goliszek nieznacznie, o 1.6 punktu, ustąpili Norwegom - Pernille Nor-Woll oraz Jensowi Oestliemu.Legionistka w dwóch seriach zdobyła 209.7 pkt., Goliszek 206.1 pkt., co dało łącznie 415.8 pkt. Norwegowie uzyskali 417.4 pkt.

Wyniki legoinistki:
50m karabin 3 postawy: 50. Wilhelmina Wośkowiak 566 pkt.
50m karabin pneumatyczny: 24. Wilhelmina Wośkowiak 614.2 pkt.
50m karabin pneumatyczny drużynowo: 6. Maja Gawenda, Wilhelmina Wośkowiak, Dominika Skarupska 1847.0 pkt.
50m karabin pneumatyczny Duet: 2. Wilhelmina Wośkowiak, Jakub Goliszek 415.8 pkt.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.