Legia Warszawa - Radomiak Radom - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Legia zagra sparing z Radomiakiem

źródło: Radomiak Radom

Radomiak Radom poinformował, że w ramach przygotowań do nowego sezonu 2024/25 rozegra sparingowe spotkanie z Legią Warszawa.

Mecz odbędzie się 6 lipca. Na razie nie jest znane miejsce jego rozegrania.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
LWST - 04.06.2024 / 22:58, *.plus.pl

Wie ktoś kiedy ogłoszą terminarz ekstraklasy ??

odpowiedz
niesprawdzone info - 04.06.2024 / 18:47, *.130.123

zagrają w LTC

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 04.06.2024 / 16:57, *.plus.pl

W Warszawie była ustawka

odpowiedz
siewca plotek - 04.06.2024 / 14:38, *.jjs.pl

Podobno to cenny sparing partner – no sami zobaczcie:
Legia – Aston Villa 3:2
Legia – Radomiak 0:3
Jest się od kogo uczyć…
:)

odpowiedz
Felek - 04.06.2024 / 14:26, *.netfala.pl

Wow szczena opada...

odpowiedz
Cezary1916 - 04.06.2024 / 13:43, *.com.pl

Wiecznie tylko te spatingi z Rafomiakiem mogliby dla odmiany pokusić się o jakiegoś ciekawego rywala z top 5 Europy.

odpowiedz
Wycior - 04.06.2024 / 14:24, *.vectranet.pl

@Cezary1916 : Rozumiem, że pokrywasz koszty takiego wydarzenia?

odpowiedz
Peter - 04.06.2024 / 16:47, *.vectranet.pl

@Cezary1916 : Radomiak jest bardziej dostępnym i tańszym sparingpartnerem :-b

odpowiedz
Kkk - 04.06.2024 / 17:24, *.vectranet.pl

@Cezary1916 : po co?

odpowiedz
Cezary1916 - 04.06.2024 / 19:23, *.com.pl

@Wycior: Tak i jeszcze dostaniesz ode mnie wejściówkę VIP. A tak na poważnie to mogliby zagrać z kimś z Niemiec czy Francji i to niekoniecznie z mistrzem danego kraju ale chociaż tak z miejsc 4-8 .

odpowiedz
bum - 04.06.2024 / 12:11, *.co.uk

W końcu to nasz poziom....

odpowiedz
Olo - 04.06.2024 / 14:21, *.chello.pl

@bum: No nie wiem, Radomiak wygrał z nami na luzie.

odpowiedz
Lupus - 04.06.2024 / 16:47, *.centertel.pl

@Olo: Ale dzięki temu nie spadł!

odpowiedz
Peter - 05.06.2024 / 15:43, *.play-internet.pl

@Lupus: A my nie zostaliśmy Mistrzami Polski. Co nas interesuje Radomiak??

odpowiedz