Joanna Pietruszyńska na zawodach Pucharu Europy Juniorów
REKLAMA
REKLAMA

Triathlon

Pietruszyńska 11. w PEJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend maja w Olsztynie odbył się Puchar Europy juniorów w triathlonie, w którym wystartowała zawodniczka Legii, Joanna Pietruszyńska. Legionistka z rocznika 2006 uplasowała się na 11. miejscu, mając do pokonania 750 metrów pływania, 20 km na rowerze oraz 5 km biegu. Błąd w pierwszej strefie zmian spowodował, że podczas jazdy rowerem była w grupie drugiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.