Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Transfer Goncalvesa niepewny

źródło: kotasport.com

W kwietniu serwis meczyki.pl informował, że do Legii Warszawa ma trafić Claude Goncalves, któremu kończy się kontrakt z Łudogorcem Razgrad. Zawodnik miał zastąpić Bartosza Slisza, ale sprawa się komplikuje.



Bułgarski serwis kotasport.com poinformował, że piłkarz został zaproponowany francuskiemu klubowi Angers, który właśnie awansował do Ligue 1.

Goncalves w tym sezonie rozegrał aż 43 spotkania w barwach Łudogorca. Zdobył jedną bramkę i zaliczył cztery asysty. 30-latek gra na pozycji defensywnego pomocnika, ma 174 cm wzrostu. Ma także obywatelstwo francuskie. Wcześniej grał w innych zespołach z tego kraju - Troyes i AC Ajaccio.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (69)

+dodaj komentarz
Jose Kante - 06.06.2024 / 15:28, *.play-internet.pl

I bardzo k...wa dobrze! Na co komu on potrzebny? Jakiś odcinacz kuponów z Bułgarii, ludzie, naprawdę jesteśmy takimi dziadami żeby zawracać sobie głowę 30 latkiem którego nie chcą już w Bułgarii???

odpowiedz
JACUNHO - 06.06.2024 / 15:10, *.net.pl

Gdzieś dzisiaj wyczytałem o konferencji p.Jacka i wszystkie te pogłoski są funta kłaków warte.
Claude i Kacper Chodyna przychodzą na bank I nie ma żadnych wątpliwości. Ciekawi mnie tylko ten Boliwijczyk.ysle że można byłoby go wypróbować

odpowiedz
fan1956 - 06.06.2024 / 12:31, *.dbsinternet.pl

Komu, komu bo idę do domu i tak w koło Macieju, istny bazar na Różyckiego a raczej ,,bajzel,, już jest, już będzie, takie pier.olenie. Po co wzmocnienia przecież zostaje ,,rosół na niedzielę,, tak podbiliśmy cenę że nawet REAL się wycofał z negocjacji, może M.City weźmie. Przecież ten pajac czeka do września, wtenczas otworzy się szrot i parametry będą się zgadzały. Brawo Jacuś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Jacek korporacyjny - 06.06.2024 / 06:43, *.chello.pl

Jeśli ten piłkarz do nas nie przyjdzie,widocznie jego parametry nie zgadzaj się z naszymi,miejcie to na uwadze :)

odpowiedz
Ju(L)ius - 06.06.2024 / 06:37, *.t-mobile.pl

I bardzo dobrze....

odpowiedz
AAA - 05.06.2024 / 22:32, *.chello.pl

Brawo Zielu.Gdzie Chodyna,Goncalves,Luquinias ? Rosołek znów ma zostać? Naprawdę?
Teraz to chłopie rozmieniasz się nie na drobne tylko na kopiejki.
Piłkarz super ale dyrektor z doopy i bez honoru.

odpowiedz
Piotr Niedek - 05.06.2024 / 21:02, *.t-mobile.pl

Trzeba być nie lada głąbem by wierzyć, że wszystkie info o transferach to działania Zielińskiego i jego fiasko. Ludzie, część tych plotek to wymysły pseudodziennikarzy z brukowych portali typu weszło czy meczyki. Jest sezon ogórkowy więc trzeba czymś zapchać stronę. Część info to typowe zmyły dla konkurencji by być szybszym w pozyskaniu konkretnego piłkarza i stawać do negocjacji samemu by menedżer zawodnika nie podbijał stawki. Tak było w przypadku Chodyny. Najpierw z klubu wypuszczono fake news o zainteresowaniu Pieńką z Zagłębia. W rzeczywistości Legia z Lubina interesowała się tylko Chodyną by zmylić Raków który też się wstępnie interesował. To strategia dezinformacyjna.

odpowiedz
Xxx - 08.06.2024 / 00:44, *.play-internet.pl

@Piotr Niedek: No to wychodzi na to że w tej układance to ty jesteś głąbem bo Jacek na ostatniej konferencji jak go dziennikarz spytał o transfery to powiedział że ma już 2x zawodników zaklepanych którzy na pewno przyjdą do Legii. Chodziło dokładnie o lukiego i tego goncalveca

odpowiedz
Juri - 05.06.2024 / 21:00, *.com.pl

Dobra wiadomość.

odpowiedz
MH - 05.06.2024 / 20:54, *.vectranet.pl

Czyli rozumiem, że Zieliński rzucił fake z niepodpisanym zawodnikiem, żeby uspokoić nastroje i żeby nie dostać kolejnego transparentu?! Weźcie tego typa do Suwałk!

odpowiedz
lol - 05.06.2024 / 20:41, *..

to dobra wiadomość

odpowiedz
scoucik - 05.06.2024 / 20:03, *.amazonaws.com

Trzymam kciuki
aby nie przyszedl.

odpowiedz
wawiak - 05.06.2024 / 18:26, *.chello.pl

wzmocnienia L na nowy sezon: Miszta, Ciepiela, Kuchy KIng, Jędrasik itp. Ale na szczęście podpisano nowy kontrakt z Jędzą i wraca Luqi. Rundę pucharową w LK oraz realną szansą na odzyskanie mistrza i PP mamy w kieszeni. I w cale nie kpię z tych zawodników, raczej z menedżerów L.

odpowiedz
Dimas - 05.06.2024 / 18:02, *.play-internet.pl

Nie lepiej trochę dołożyć kasy i wziąść Dziczka? Serio to już lepiej Krychę na sezon przytulić niż się płaszczyć nie chce niech nie przychodzi proste

odpowiedz
exsa - 05.06.2024 / 16:42, *.orange.pl

Za stary do LEGII trzeba odmładzać kadre a statystyki nie powalaja

odpowiedz
... - 05.06.2024 / 16:22, *.wtnet.de

Jacus przedstawił mnóstwo ofert i współczynnik zakontraktowania jest mega wysoki,super statystyki w rozmowach lucz konkretow brak. Ponoć juz dzwoni do Josue

odpowiedz
GD - 05.06.2024 / 16:20, *.vectranet.pl

Brak transferów na początek przygotowań = dyscyplinarka dla Zielińskiego. Tak to powinno wyglądać.

odpowiedz
bronek49 - 05.06.2024 / 16:19, *.vectranet.pl

Legia to się kompromituje nie tylko w Europie a także w kraju , Zieliński to miał duzo czasu żeby dogadać się klubami i z zawodnikami których by widziała u siebie , niestety niby pewne transfer który Zieliński ogłosił nie wypalił widać wyrażnie że Legia znowu będzie kupowała zawodników z łapanki i to będzie znowu szrot

odpowiedz
tomiacab - 05.06.2024 / 15:55, *.centertel.pl

To pokazuje jak niepoważnym klubem jest obecnie Legia. Jak to ku... wymyka nam się transfer który był już ogloszony kilka miesięcy temu? Jprdl

odpowiedz
szwarny synek - 05.06.2024 / 20:47, *.vectranet.pl

@tomiacab: sam jestes niepowazny jak myslisz ze cos co bylo oglaszane a nie podpisane kilka miesiecy temu jest juz przyklepane

odpowiedz
tomiacab - 07.06.2024 / 12:32, *.centertel.pl

@szwarny synek: był ogrodzony jako przyklepany czytaj podpisany. Jeśli te donosy są prawdziwe to ktoś okłamał kibiców na uspokojenie.

odpowiedz
Hiszpan - 05.06.2024 / 15:42, *.play-internet.pl

Zieliński musi miec mocne haki na Miodka.

odpowiedz
Zo - 05.06.2024 / 15:12, *.play-internet.pl

Zaraz będą prosić joseu by wrócił ????????

odpowiedz
Syn trenera - 05.06.2024 / 15:05, *.netfala.pl

Nie ma się z czego śmiać to jest tragedia, dyrektor sportowy chwali się zrealizowanym transferem , a potem wychodzi taka kaka. To jest po prostu brak profesjonalizmu i realiów rynku oraz nagannie wykonywane obowiązki wobec pracodawcy czyli Legii Warszawa. Każdy z nas jakby tak pracował jak Zieliński to już dawno byłby w pośredniaku......................................

odpowiedz
TylkoLegia - 05.06.2024 / 14:56, *.centertel.pl

Wszyscy odmawiają Zielińskiemu

odpowiedz
Zieliński out!! - 05.06.2024 / 14:56, *.centertel.pl

Klub mem. Jacuś znowu pokazuje ze nie nadaje się i tyle miał tyle czasu i nie załatwił żadnego transferu nawet klepnięty transfer się wysypał. Odejdź Zielu szacunek za to jakim byłeś piłkarzem ale się nie nadajesz szkoda twojego i naszego czasu.

odpowiedz
Januszek - 05.06.2024 / 14:54, *.plus.pl

i dobrze ogórów u nas pod dostatkiem

odpowiedz
Kamuflaż - 05.06.2024 / 14:46, *.tpnet.pl

Tutaj nie ma co się śmiać, bo wychodzi na to, że dyrektor sportowy łże w żywe oczy. Tym samym, mami was swoimi kłamstwami, żeby przykryć swoją niekompetencję.

odpowiedz
Franekkk - 05.06.2024 / 14:28, *.orange.pl

I już się zaczyna.
Ciekawe co z Luqhinasem bo też jakaś cisza.
O Recy to na pewno można zapomnieć.
Ostatecznie będzie transfer z Lubina i może jakiś odpad z zagranicy typu Dias.
Masakra..

odpowiedz
PLBBOY - 05.06.2024 / 14:22, *.inetia.pl

Najważniejsze, że wyrzuciliśmy z klubu Josue i Ribeiro a zostawiliśmy Rosołka. Jacek Zieliński to facet, który już teraz stracił pracę, tylko jeszcze o tym nie wie.

odpowiedz
Hiszpan - 05.06.2024 / 13:40, *.play-internet.pl

Ha ha ha... dkaczego mnie to nie dziwi. Z Zielem spadek w tym roku.

odpowiedz
Obcy - 05.06.2024 / 13:37, *.t-mobile.pl

Czy ktoś ogarnięty powiedział naszemu dyrektorowi sportowemu,że te 2,5 mln ojro co dostał niby na transfery to są ledwie grosze. Bo może człowiek jeszcze tego nie zrozumiał. I dalej poluje na mega transfery.

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 05.06.2024 / 13:34, *.plus.pl

A Chodyna to się na NFZ bada?

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 05.06.2024 / 15:07, *.netfala.pl

@Koneser polskiej piłki klubowej: Chodyna to się nad Cieśniną Bosfor bada już a nie w L.............. zapomnijcie o tym transferze.... Jacek podobno już nawet zainstalował nowego FM, ale na razie nie bardzo ogarnia wyszukiwanie graczy....

odpowiedz
Maverick - 05.06.2024 / 13:26, *.play-internet.pl

Tymczasem z Legii ma odejść kolejny młody obiecujący piłkarz.Oskar Lachowicz 19 lat.W zeszłym sezonie występował w Primavera La Spezia strzelając 6 goli w 30 meczach.Legia ma go sprzedać za 200 tys zł.Nie wiadomo czy chłopak odpali we Włoszech...
Po raz kolejny wyprzedaje się młodych zawodników ściągając łachów z zagranicy...

odpowiedz
Fermalen - 05.06.2024 / 15:21, *.chello.pl

@Maverick : brak słów

odpowiedz
Huwdu - 05.06.2024 / 13:06, *.btireland.net

Goncalves nie dla Legii....najczesciej pojawiajace sie zdanie co roku w czasie sezonu transferwego

odpowiedz
Xxx - 06.06.2024 / 08:08, *.play-internet.pl

@Huwdu: No niestety tak to jest jak Zieliński na konferencji zapewnia że Legia tego zawodnika pozyska na 100%to go teraz agent piłkarza przeciągnie przez szluwke w kwestii negocjacji bo wie ze Zielinski sam się postawił pod ścianą w stosunku do kibiców. A piłkarz będzie teraz robił łaske i negocjował lepsza umowę. Ja się pytam czy tak w Legii pracują normalni ludzie czy idioci strzelający sobie w kolana cały czas. Ta sama sytuacja z Lukim Zieliński do zwolnienia trzeba petycje stworzyć i podpisać bo z takim dyletantem next sezon środek tabeli.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 05.06.2024 / 12:54, *.orange.pl

To on nie miał być już podpisany? Serio, taka była narracja jakby on był już w Legii. Jak mu za 3 tygodnie wygasa kontrakt, a Legia bawi się w ciuciubabkę to nie dziwne, że mu agenci klubu szukają.

odpowiedz
ws - 05.06.2024 / 13:40, *.autocom.pl

@Mateusz z Gór: A może to on gra w ciuciubabke aby wymusić lepsze warunki.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 05.06.2024 / 15:42, *.orange.pl

@ws :

Ale on miał być podpisany kilka miesięcy temu. A tu się okazuje na 3 tygodnie przed końcem kontraktu, że to było tylko takie gadanie i nic nie ma konkretnego na rzeczy. Więc dla mnie to jest ciuciubabka ze strony Legii, niby Cię chcemy, ale poczekajmy, bo może się okazać, że jednak nie. Najwyżej Ty zostaniesz na lodzie, ważne żebyśmy my nie zostali. Tak to widzę.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 05.06.2024 / 12:38, *.chello.pl

Miał być przyklepany,czy w naszym klubie jest jakiś Ogarnięty?

odpowiedz
Misiowaty - 05.06.2024 / 12:37, *.orange.pl

Sagę "Piłkarz nie dla Legii uważam za otwartą" ;p

odpowiedz
Darek - 05.06.2024 / 12:34, *.chello.pl

Czyli nic nowego. Po prostu Goncalves nie dla Legii.

odpowiedz
Znawca - 05.06.2024 / 12:10, *.t-mobile.pl

Uważam, że to dobra informacja, to jest niski zawodnik, jak dodamy do tego Luqiego i Elitima to ten środek pola nie wypali.

odpowiedz
Saper - 05.06.2024 / 12:10, *.centertel.pl

Motor będzie mieć lepszy sklad jak nasza Legia

odpowiedz
Wyrwikufel - 05.06.2024 / 11:50, *.netfala.pl

Słabo jeśli woli jakiś nieznany klub z Francji niż Legię.

odpowiedz
Legionista - 05.06.2024 / 11:34, *.orange.pl

Zieliński nieudaczniku zawijaj sìę z Legii

odpowiedz
L - 05.06.2024 / 12:12, *.autocom.pl

@Legionista: obrazasz goscia na podstawie jakichs plotek?

odpowiedz
Trampek - 05.06.2024 / 11:31, *.125.113

Coraz mniejsza jest szansa na to,że ...... kibice doczekają się ..BEZPROBLEMOWYCH transferów piłkarzy do LEGII. Nawet w klubach prowincjonalnych "skauting " jest sprawniejszy w swoim działaniu. Czy tego nie widzi " właściciel" LEGII ?

odpowiedz
L - 05.06.2024 / 12:14, *.autocom.pl

@Trampek: w jakich klubach? Daj jakiś przykład bo ja nie widze, zeby jakikolwiek klub w Polsce dokonal jakiegos transferu.

odpowiedz
Trampek - 05.06.2024 / 22:05, *.125.113

@L: Czytaj ze zrozumieniem !

odpowiedz
Trampek - 06.06.2024 / 00:13, *.125.113

@L: Przeczytaj ze zrozumieniem.A znajdziesz odpowiedź !!

odpowiedz
Lukasz_Legia - 05.06.2024 / 11:25, *.play-internet.pl

Hahahaahaha , ciekawe czy Luqi już jest bo też już miał być lada moment w Warszawie ;)

odpowiedz
Saper - 05.06.2024 / 11:24, *.centertel.pl

30 nazwisk i niema żadnego transferu

odpowiedz
L - 05.06.2024 / 12:13, *.autocom.pl

@Saper: Nie ma to chyba słownika u ciebie w domu. Przecież są urlopy, piłkarza na wakacjach, jak chcesz transfery mieć? Masz w ogóle na świecie jakiś transfer dokonany?

odpowiedz
Saper - 05.06.2024 / 11:21, *.centertel.pl

Moze jest w innym klubie n testach

odpowiedz
Redi - 05.06.2024 / 11:20, *.play-internet.pl

Zarządzanie tym klubem to kpina. Najważniejszym transferem będzie zmiana w gabinecie prezesa, dyrektora o właścicielu nie wspominając.

odpowiedz
Fiacik - 05.06.2024 / 13:01, *.1.107

@Redi: a co, kupujesz?

odpowiedz
Saper - 05.06.2024 / 11:20, *.centertel.pl

Pewnie też fikcja

odpowiedz
t - 05.06.2024 / 11:19, *.edu.pl

co z Chodyną? Dalej ma testy?

odpowiedz
Korda - 05.06.2024 / 11:55, *.centertel.pl

@t: podobno nie zdał, ściągał od Jędzy :⁠^⁠)

odpowiedz
Saper - 05.06.2024 / 11:17, *.centertel.pl

No to po ptakach duzo gadania mało robienia i zas kupią szrot

odpowiedz
Gmur - 05.06.2024 / 11:15, *.chello.pl

Ekhhhh...

odpowiedz
dave - 05.06.2024 / 11:11, *.warszawa.pl

Podawane było info jako pewniak, to myslałem, że jakaś umowa przedwstępna czy coś jest podpisana, że jest "zaklepany".

odpowiedz
L - 05.06.2024 / 12:14, *.autocom.pl

@dave: no bo jest.

odpowiedz
Lolo - 05.06.2024 / 11:07, *.play-internet.pl

No i wszystkie transfery się wysypują...

odpowiedz
L - 05.06.2024 / 12:15, *.autocom.pl

@Lolo: na razie zaden sie nie wysypal ale wszystkie sie wysypaly, buahahh

odpowiedz
cyk - 05.06.2024 / 11:07, *.net.pl

A litania zawodników na boku strony przychodzą / odchodzą długa. Po co? jak podpisze to zamieszczać a nie plotki, zainteresowana Legia/ oglądająca Legia.

odpowiedz