Ignacy Bałaga na drugim stopniu podium
REKLAMA

Gimnastyka

Srebrny medal OOM Ignacego Bałagi

Bodziach, źródło: Legionisci.com

We Wrocławiu odbyła się XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w gimnastyce sportowej, będąca jednocześnie nieoficjalnymi mistrzostwami Polski juniorów młodszych. Tytuł wicemistrza Polski w skoku wywalczył zawodnik gimnastycznej sekcji Legii Warszawa, Ignacy Bałaga. Drugi z naszych reprezentantów, Andrzej Wierzbicki, również zaprezentował się w finale skoku, w klasie II, ostatecznie zajmując 7. pozycję. Na zawodach OOM 2024, barwy Legii reprezentował również Michał Bacia. Trenerem legionistów jest Paweł Szymański.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.