Gil Dias, Arkadiusz Pyrka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Legia chciała pozyskać Pyrkę

źródło: sport.tvp.pl

Legia Warszawa była zainteresowana transferem Arkadiusza Pyrki. Stołeczny klub podjął negocjacje z Piastem Gliwice, ale zakończyły się one fiaskiem - informuje sport.tvp.pl.



Śląski klub podyktował zaporową cenę za swojego piłkarza, a przy Łazienkowskiej ostatecznie nie zdecydowano się na kontynuowanie rozmów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
lol - 07.06.2024 / 08:52, *..

takich graczy to w niższych ligach polskich można znależć tylko trzeba dupe ruszyć

odpowiedz
lol - 06.06.2024 / 18:47, *..

ogór -dobrze sie stalo

odpowiedz
Januszek - 06.06.2024 / 14:10, *.chello.pl

As Gil Dias i mistrz drugiego planu "egzekutor" Rosolek

odpowiedz
Felek - 06.06.2024 / 10:17, *.netfala.pl

Na zdjęciu as Legii Gil Diaz...

odpowiedz
Hakon - 06.06.2024 / 09:22, *.t-mobile.pl

@Sebo(L): Masz rację. Pozostaje tylko pytanie na ile to prawda a ile "fakty medialne"

odpowiedz
Ju(L)ius - 06.06.2024 / 06:44, *.t-mobile.pl

I bardzo dobrze....

odpowiedz
Krytykant_zawodowiec - 06.06.2024 / 02:18, *.aster.pl

Jak byl w Pruszkowie to bylo za daleko?

odpowiedz
ding - 05.06.2024 / 22:10, *.chello.pl

Chytry dwa razy traci. Znając życie, to Pyrka zaraz złapie kontuzję na 6-9 miesięcy

odpowiedz
Szpic - 05.06.2024 / 21:52, *.chello.pl

Do początku przygotowań do następnego sezonu zostało 10 dni, a póki co podpisali tylko "Jędzę". Tak "sprawnie" działającego skautingu i dyr. sportowego mogą nam tylko pozazdrościć (to jakaś farsa).

odpowiedz
Mqw - 05.06.2024 / 21:25, *.play-internet.pl

A tymczasem Rafał Makowski do wzięcia za free.

odpowiedz
ding - 06.06.2024 / 21:59, *.chello.pl

@Mqw: Za darmo to boli gardło

odpowiedz
Ziggy - 05.06.2024 / 20:29, *.aster.pl

Pyrka to są trzej bracia zaczynali w Agrykoli Warszawa; później grali Czechach, Słowacji

odpowiedz
Heniek - 05.06.2024 / 20:03, *.93.50

Legia nie potrzebuje wzmocnień wystarczy tylko dobrze poukładać zespół !

odpowiedz
Egon - 06.06.2024 / 09:25, *.waw.pl

@Heniek: Z tak marnym składem, to my możemy pukładać zespół na walkę z Radomiakiem albo Piastem.

odpowiedz
Jaco - 06.06.2024 / 11:17, *.236.43

@Egon: w tym roku te zespoły będą walczyć o puchary...

odpowiedz
Ibik - 05.06.2024 / 19:40, *.chello.pl

O wszystkich kandydatach do Legii będziemy pisać, że "Legia chciała pozyskać..."? Zdaje się, że czeka nas taka klubowa ściema

odpowiedz
Huwdu - 05.06.2024 / 19:13, *.btireland.net

on samym nazwiskiem nie pasuje do Legii...Pyrka...mały ziemniak... i wszystko w tym temacie

odpowiedz
Sebo(L) - 05.06.2024 / 18:55, *..

Tradycyjnie zrobią byle jakie transfery na "za 5 dwunasta" .Sprowadzą jakichś ogórasów żeby nie było gadaniny,że nie zrobili żadnych wzmocnień latem. Nie ma co się co oszukiwać,skauting w Legii nigdy nie istniał i nadal nie istnieje a z Zielińskiego to taki dyrektor sportowy jak z Rosołka napastnik.Już powinni pojawić się pierwsi zawodnicy na testach medycznych,już powinni podpisywać kontrakty a tymczasem są tylko wiadomości typu "Legia była zainteresowana tym i tym lub Legia ma na celowniku tego i tego" .No i co z tego wynika? Jedno wielkie NIC. Na celowniku to można mieć sobie nawet Mbappe i Messiego.Przekaz w mediach chociaż robił by wrażenie.

odpowiedz
Hakon - 06.06.2024 / 08:51, *.t-mobile.pl

@Sebo(L): Masz rację. Pozostaje tylko pytanie na ile to prawda a ile "fakty medialne"

odpowiedz
Pnd - 05.06.2024 / 17:58, *.play-internet.pl

Nawet takich leszczy nie potrafi wyciągnąć, won z Legii szkodniku

odpowiedz
Dimas - 05.06.2024 / 17:53, *.play-internet.pl

I dobrze nie ma co przepłacać - to jest kpina jak Legia kogoś chce to taki klubik wali ceny jak z LaLiga. Inna sprawa że jakby chciał to męczyłby klub żeby go puścili. Sorki ale Pyrka nas nie zbawi tu trzeba 3-4 solidne transfery plus nasza młodzież i tą marną ligę wciągamy nosem - do nas sami najlepsi ligowcy powinni chcieć przyjść a nie odwrotnie

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 05.06.2024 / 17:07, *.plus.pl

Pokazówka, czyny nie słowa!

odpowiedz
Kudlaty - 05.06.2024 / 17:02, *.orange.pl

To jest totalna amatorka.
Zobaczymy ilu nowych piłkarzy zostanie zakontraktowanych przed wylotem na zgrupowanie.

odpowiedz
Trampek - 05.06.2024 / 16:37, *.125.113

Brak dyplomacji i rozeznania to główne cechy skautingu LEGII. Od lat jest to samo i tak samo!!!

odpowiedz
Obcy - 05.06.2024 / 16:37, *.t-mobile.pl

Chcieć to sobie mogła. Panie Jacku zegar tyka. Niedługo pójdzie komunikat,że że względu na ME są trudności w pozyskiwaniu nowych piłkarzy. Trzeba czekać na ich zakończenie. Potem to już ruszymy z transferami z buta.

odpowiedz
R. - 05.06.2024 / 16:35, *.chello.pl

[UWAGA} Ja dziś byłem w sklepie. chciałem kupić truskawki, ale nie było. [HOT NEWS].
Spytacie dlaczego? odpowiedź jest prosta. nie wiadomo. do widzenia.

odpowiedz
... - 05.06.2024 / 16:24, *.wtnet.de

Jprd. Jacek idzie na rekord z 20 zlożonych ofert będzie wielki ..uj.

odpowiedz
tylkoLegia - 05.06.2024 / 16:19, *.centertel.pl

Wszyscy odmawiają Zielińskiemu... biednemu to zawsze wiatr w oczy

odpowiedz
Andre as - 05.06.2024 / 16:12, *.chello.pl

Czyli dała ciała

odpowiedz
Trampek - 05.06.2024 / 16:05, *.125.113

LEGIA w rozliczeniu mogła zaproponować doświadczonego napastnika ...Rosołka. Brakuje im ...doświadczonego ... napastnika .

odpowiedz
Hiszpan - 05.06.2024 / 15:57, *.play-internet.pl

Mamy współczuć Zielińskiemu ze nie umie zrobic transferu?

odpowiedz
tomiacab - 05.06.2024 / 15:52, *.centertel.pl

A kto to jest? Z tym nazwiskiem to chyba do łachą, a nie do Legii

odpowiedz
Tony - 05.06.2024 / 15:50, *.11.2

A dobra ta Pyrka bo nie kojarzę?

odpowiedz